هشت اشتباه مخزن سپتیک تانک پلی اتیلن که طی 4 سال آینده 1 میلیون دلار برای شما هزینه خواهد داشت.

زمین در پایه باید تراز باشد و اگر بار اول مخزن به درستی نصب نشده باشد، باید محل آن را تغییر داد. با این حال، تانک های سپتیک پلاستیکی برای استفاده در همه ایالت ها مجاز نیستند و در صورت عدم نصب مناسب، می توانند تا سطح خاک بالا بروند. برای محافظت از سایر اجزای سیستم تصفیه و جلوگیری از گرفتگی خاک، سپتیک تانک برای جداسازی و ذخیره مواد جامد از فاضلاب تعبیه شده است.

سپتیک تانک خود را با این نکات مستقیم-peasy متحول کنید

Why should we use shopping? دسترسی به سپتیک تانک فعلی یا محل سیستم جدید بر هزینه نصب آشنایی با سپتیک تانک فاضلاب تأثیر می گذارد. به عنوان مثال، اگر سایت پیشنهادی زیر یک راهروی بتنی باشد، ممکن است آن راهرو نیاز به تخریب و برداشتن داشته باشد که این امر به هزینه های کلی اضافه می کند. به عنوان مثال، یک خانه یک خوابه فقط به یک مخزن 500 گالن نیاز دارد که به طور متوسط ​​713 دلار هزینه دارد (بدون احتساب هزینه های نیروی کار).

اندازه سپتیک تانک خاصی که به آن نیاز دارید بستگی به تعداد اتاق خواب های خانه شما، تعداد افرادی که در حال حاضر در آنجا زندگی می کنند، ویژگی های خاص فیلم های مستطیلی و همچنین استفاده یا عدم استفاده از وسایل محافظ آب دارد.

مخزن سپتیک تانک پلی اتیلن

طبق گفته لوله کشی Milan and Son در Deerfield Beach، فلوریدا، این اندازه برای یک خانه متوسط ​​دو تا چهار خوابه مناسب است. لوله کشی Milan and Son یک تراکتور بیل مکانیکی دارد که خدمه از آن برای آماده سازی زمین و حفر سوراخ در محل نصب استفاده می کنند. آب و هوای مرطوب، شرایط خاک (مانند ریشه درختان) یا عدم دسترسی به محل می تواند نصب را چند روز تمدید کند.

تصفیه فاضلاب بهداشتی

برخی از مشاغل به دلیل مشکلات موجود در محل مانند ریشه درختان تا 12000 دلار هزینه دارند. ما یک پیشنهاد 4100 پوندی برای اتصال پریز به زهکشی اصلی داشته ایم اما نمی توانیم این هزینه را بپردازیم. در برخی موارد، خانه یا سپتیک تانک کمتر از میدان تخلیه است و به یک ایستگاه بالابر نیاز است. برای جلوگیری از آسیب رساندن به خطوط سپتیک و تانک سپتیک، مهم است که مواد شیمیایی مضر را در زهکشی نریزید.

What Is A Septic Tank?

اکثر سیستم‌های سپتیک به آب اجازه می‌دهند از طریق لوله‌ها و داخل مخزن جریان یابد. برخی از سیستم های دیگر برای تبخیر یا ضد عفونی کردن فاضلاب قبل از تخلیه آن در خاک اختراع شده اند. یک خانه دو خوابه می تواند نیازهای خود را با یک مخزن 800 گالنی برآورده کند، زیرا خانه فاضلاب کمتری برای پردازش روزانه دارد تا یک خانه چهار خوابه که ممکن است به مخزن 1200 یا 1300 گالن نیاز داشته باشد.

مواد جامد بیشتر در فاضلاب نیاز به پمپاژ مکرر سپتیک تانک دارند. این یک مخزن کوچک است که فقط آب کافی برای استفاده در خانه را در خود جای می دهد. تحقیقات خود را انجام دهید و از متخصصان در مورد بهترین اندازه و نوع مخزن برای نیازهای خانگی خود مشاوره بگیرید.

تمیز کردن و نگهداری سیستم سپتیک شما می تواند با خارج کردن زباله های خانگی مقایسه شود. ممکن است متوجه شوید که به یک سیستم بزرگتر از آنچه در حال حاضر دارید نیاز دارید. یک مخزن 3000 گالنی برای کاندو خود نخرید، زیرا فکر می کنید مجبور نیستید مرتباً از سیستم مراقبت کنید.

نصب یک سیستم جدید یا جایگزینی یک سیستم موجود می تواند دو تا پنج روز طول بکشد تا یک پیمانکار محلی تکمیل شود – معمولاً سه روز در یک کار معمولی. لوله کشی میلان و پسر برای برداشتن یک مخزن قدیمی و نصب یک سیستم جدید به طور متوسط ​​9000 دلار دریافت می کند. می‌توانید هزینه‌های جاری برای لجن‌زدایی را در وب‌سایت Water Water بررسی کنید.

لوله کشی میلان و پسر برای پمپاژ یک مخزن سپتیک 300 تا 500 دلار هزینه می گیرد. طبق گفته های Milan and Son Plumbing، متغیرهای زیادی برای نصب صحیح وجود دارد. چند نوع سیستم مخزن سپتیک متفاوت وجود دارد که عمدتاً بر اساس نوع مخزن مورد استفاده آنها متمایز می شود. مواردی مانند سنگ و خاک رس سنگین می تواند این کار را برای سیستم های سنتی دشوار کند و باید از سیستم های جایگزین استفاده کرد.

Emerson Brooks

گورو تلویزیون. حل کننده مشکل علاقه مندان به وب. ماون مسافرتی بی عذرخواهی تنظیم کننده.

تماس با ما