jeejowbanner

نتفلیکس قصد دارد قابلیت‌های ویژه‌ای برای گیمرها ارائه کند

نتفلیکس تا رسیدن به موقعیت فعلی خود، مسیری طولانی را پیموده است. این شرکت فعالیت خود را با اجاره‌ای DVD ازطریق پست آغاز کرد و در نهایت کسب‌وکار خود را برای تبدیل شدن به اولین سرویس پخش آنلاین فیلم موفق در جهان تغییر داد. خدمات این شرکت همچنان به‌عنوان محبوب‌ترین سرویس استریم آنلاین محتوا می‌شوند، اما همیشه شاهد کاهش تعداد مشترکان آن بوده‌ایم و رقبا نیز به‌سرعت درحال نزدیک شدن به این شرکت هستند. غول استریم آنلاین سال گذشته بازی های موبایلی را به پلتفرم خود اضافه کرد. سرویسی که به‌نظر می‌رسد با استقبال خوبی ازطرف کاربران مواجه نمی‌شود. اکنون این شرکت قصد دارد در حوزه‌های مختلف جستجو کند و سرمایه‌گذاری‌های دیگری در این بخش انجام دهد.

به گزارش XDA، نتقلیکس در حال توسعه‌ی ویژگی‌های قدیمی است که گیمره‌ها را به‌عنوان یک جامعه، گردهمایی می‌آورد. یکی از قابلیت‌های جدید این سرویس، تابلوهای امتیازات است که بازی‌ها را رقابت می‌کنند و احتمالاً سرگرم‌کننده خواهند بود. بر اساس گزارش‌ها، این شرکت همچنین خدمات دعوت‌نامه‌ای را ارائه می‌دهد که به بازیکنانی اجازه می‌دهد از گروهی برای اجرای بازی‌های گروهی دعوت‌کننده استفاده کنند. بعلاوه براین نتفلیکس، تغییرات بعدی روی پلتفرم خود اعمال می کند که به کاربران اجازه می دهند برخی از بازی های خود، دسته بندی یا نام مستعار را ایجاد کنند. این شرکت موفق شده است که درحال‌حاضر قابلیت‌های قابل‌توجهی را در پلتفرم خود ارائه دهد اما جزییات دیگری درمورد آن ارائه نمی‌شود.

مقاله مرتبط:

گرگ پیترز، مدیر نتفلیکس در ابتدای ماه جاری گفت:

ما درحال حاضر قابلیت‌های داریم. می‌گویم که این شخصیت‌ها می‌توانند شخصیت‌هایی را ایجاد کنند که به جهان‌ها، شخصیت‌ها و داستان‌هایی که می‌سازیم ارتباط دارند، ایجاد کنند.

نتفلیکس درحال‌حاضر به‌طور متوسط ​​1.7 میلیون کاربر فعال در بخش بازی‌های آنلاین خود را دارد که شاید خیلی به نظر برسد، اما اگر این رقم را با 221 میلیون سرویس مشترک استریم اصلی مقایسه کنیم، به‌طور مشخص به خدماتی که این شرکت را انجام می‌دهند، بسیار زیاد است. پیش دارد. صرف نظر از موضوع تعداد کاربران، آزمایش ارائه خدمات بازی در پلتفرم نتفلیکس می‌تواند در طول چند سال آینده برای این شرکت بسیار زیاد باشد. درهر فعلاً مشخص نیست که قابلیت‌های جدید مرتبط با حوزه گیمینگ دقیقاً چه زمانی به این سرویس اضافه می‌شود.

Kelvin Ashley

حل کننده مشکل متعصب سفر مادام العمر. بت نوجوان آینده. علاقه مندان به اینترنت آماتور.

تماس با ما