jeejowbanner

Reap the benefits of چرا باید از فیلتر استفاده کنیم؟ & این 10 نکته را یاد بگیرید

اگر می خواهید برای همسر یا افراد تحت تکفل خود پوششی داشته باشید، باید بلیط آنها را نیز در کارت خود خریداری کنید. تمام تلاش باید برای اطمینان از نصب صحیح نوع سیستم برای سایت خانه روستایی انجام شود. اگر زمان T بیشتر از 40 دقیقه در سانتی متر باشد، نصب یک سیستم ترانشه سنگ و لوله معمولی یا بستر فیلتر هزینه بیشتری خواهد داشت و ممکن است به سیستم تصفیه ثالث و تخت مرتفع نیاز داشته باشید.

به عنوان مثال، اگر یک خانه چهار خوابه در یک زمین شنی داشته باشیم، طول کل ترانشه 2000 لیتر ضرب در 10 (زمان جذب در خاک های شنی) تقسیم بر 200 (زمان QXT) / 200 خواهد بود. طول تقریبی لوله و طول لوله و گودبرداری 100 متر خواهد بود.

What Is A Septic Tank?

سیستم سپتیک برای یک خانه پنج یا شش خوابه حداقل به یک مخزن سپتیک 5000 لیتری نیاز دارد که بتواند روزانه بین 1500 تا 2500 لیتر فاضلاب را مدیریت کند. بنابراین، اگر سرعت جریان 2000 لیتر در روز را دارید که قبلاً مورد بحث قرار گرفت، به حداقل ظرفیت مخزن سپتیک 4000 لیتر نیاز دارد. به طور معمول مخازن سپتیک از بتن، اغلب کم هزینه ترین گزینه و همچنین پلی یا کمتر فایبرگلاس ساخته می شوند.

سیستم سپتیک متوسط ​​برای یک خانه دو یا سه خوابه حداقل به یک مخزن 3600 لیتری در انتهای پایین و یک مخزن سپتیک با ظرفیت 5400 لیتر در انتهای بالاتر نیاز دارد. هزینه نصب سیستم هوازی معمولاً بین 25000 تا 35000 دلار برای نصب خواهد بود. از آنجایی که یک سیستم هوازی می تواند پساب را به یک بستر کوچکتر پراکنده کند، می توانید فضای بیشتری را برای چیزهای دیگر در زمین خود داشته باشید.

این می تواند منجر به تصمیم گیری غیربهینه شود زیرا افراد ممکن است گزینه هایی را انتخاب کنند که به نفع آنها نیست. علف های تکه تکه ممکن است با بوی بد همراه نباشد، اما بهتر است از یک بازرسی حرفه ای بخواهید. حداقل ظرفیت مخزن سپتیک برای یک خانه 4 خوابه 4000 لیتر است. نحوه دستیابی به این امر ممکن است متفاوت باشد زیرا کد ساختمان انتاریو به مخزن سپتیک اجازه می دهد تا در محفظه های داخلی قرار گیرد.

هزینه متوسط ​​برای یک مخزن سپتیک با ظرفیت 4000 لیتر بین 2000 تا 3000 دلار متغیر است. هزینه مخزن بتنی با ظرفیت 3600 لیتر معمولاً بین 1500 تا 2500 دلار قبل از تحویل و نصب هزینه دارد. قیمت مخزن سپتیک بتنی بسته به مواد و در دسترس بودن ممکن است بین 1000 تا 6000 دلار باشد. مخزن: سپتیک تانک ها را می توان از مواد مختلفی از جمله پلی اتیلن، فایبر گلاس و بتن ساخت.

Why should we use shopping? به همین دلیل، امروزه اکثر خانه های مدرن فاقد سپتیک تانک فولادی هستند. به این ترتیب، هنوز هم می توان با داشتن دو یا چند تانک به استاندارد دست یافت. با توجه به اینکه انواع سیستم های سپتیک وجود دارد، نمی توان یک پاسخ در مورد اینکه میدان زهکشی باید چقدر باشد. خاک‌های رسی که معمولاً ذرات کوچک‌تری دارند و متخلخل کمتری دارند، ممکن است 50 دقیقه یا بیشتر طول بکشد تا یک سانتی‌متر ریزش کنند.

تجزیه گاز فاضلاب از سپتیک تانک می تواند در عرض چند دقیقه باعث مرگ انسان شود. اگر با خاک‌های بسیار شنی کار می‌کنید، معمولاً کمتر از 10 دقیقه طول می‌کشد تا 1 سانتی‌متر یا بیشتر در سوراخ پر از پساب داشته باشید. نصب آنها بسیار آسان است و اکثر لوله کش های عمرانی در نصب آنها بسیار مجرب خواهند بود.

تفکیک ما مواد و هزینه هایی را که در ساخت، طراحی و نصب سیستم های سپتیک تانک سنتی با استفاده از طراحی گرانشی معمول است، در نظر می گیرد. تخت های فیلتر گرانشی کمترین هزینه را برای نصب و نگهداری در جایی که مواد به راحتی در دسترس هستند، دارند. زمانی که نوبت به انتخاب سیستم‌های کف‌پوش صنعتی جدید، پوشش‌های کف گاراژ یا سایر سطوح فضای باز می‌رسد، کفپوش اپوکسی به دلایل بسیاری از سایر مواد کف‌پوش متمایز است.

Introduction To Septic Tank درباره بیاموزید سپتیک تانک|8 نمونه‌های مسحورکننده سپتیک تانک}

انجمن ملی بازیافت فاضلاب در محل (NOWRA) یک پایگاه داده عمومی از متخصصان سیستم سپتیک که اعضای NOWRA نیز هستند، نگهداری می کند. دکتر. دانیل گبهارد توضیح می دهد که چگونه از دستگاه ECMO برای درمان ادیسون گونزالس، کودک نوپایی که پس از افتادن در یک مخزن سپتیک دچار آسیب ریه شده بود، استفاده شد. چرا باید سپتیک تانک خود را تحت درمان و بازرسی قرار دهم؟ شما همچنین می توانید نظرات را بخوانید و خودتان به صورت آنلاین ببینید مردم در مورد کالسکه چه می گویند.

Introduction to septic tank

در اینجا بیشتر به بررسی وب سایت آشنایی با سپتیک تانک پلی اتیلن (برای اطلاعات کلیک کنید).

Makayla Massey

کاشف برنده جایزه کل معتاد زامبی. متعصب فرهنگ پاپ بی عذرخواهی. تواهولیک.

تماس با ما