Axar Patel با نامزد Meha Patel ازدواج کرد، ویدیوی عروسی ویروسی شد، تماشا کنید اخبار کریکت

چند روز پس از اینکه تیم هند، کی‌ال راهول، با آتیا شتی، ستاره بالیوود ازدواج کرد، نوبت به هم تیمی‌اش آکسار پاتل رسید که با او ازدواج کند. آکسار که از سری بازی های محدود هند و نیوزلند فاصله گرفته است، در روز جمهوری (26 ژانویه) در یک عروسی باشکوه با نامزدش میها پاتل ازدواج کرد.

آکسار و میها روز پنجشنبه در مراسمی باشکوه در وادودارا ازدواج کردند. در این رویداد دوستان نزدیک، خانواده و تعدادی از بازیکنان کریکت گجرات حضور داشتند.

تجمع گسترده ای وجود داشت و با ورود آکسار به محل برگزاری با تشویق بلندی از او استقبال شد. کریکت باز در 20 ژانویه 2022، تولد او، با Meha نامزد کرد. مها و آکسار مدتی است که با هم قرار دارند. این زوج چندین عکس از خود را در شبکه های اجتماعی منتشر کرده اند.

انتظار می‌رود که آکسار پاتل نیز مانند راهول، برای سری تست چهار مسابقه‌ای مقابل استرالیا که ماه آینده آغاز می‌شود، در دسترس باشد. Jaydev Unadkat هم تیمی هند و کاپیتان Saurashtra یکی از برترین بازیکنان کریکت بود که در مراسم عروسی Axar Patel شرکت کرد.

در همین حال، چند روز پس از ازدواج با آتیا شتی، بازیگر زن هندی، KL Rahul به تمرینات قبل از مسابقات Border-Gavaskar Trophy بازگشت. در تصویری که اکنون در فضای اجتماعی منتشر شده است، راهول – که نایب کاپیتان تیم است – را می توان در سالن بدنسازی دید که در حال انجام حرکات کششی فقط برای جریان یافتن خون است.

تست‌ها در برابر استرالیا بخشی از مسابقات جهانی تست است که در آن هند هنوز شانس حضور در فینال را دارد که در اواخر سال برگزار می‌شود. هند باید استرالیا را با اختلاف 3-1 در آزمون های آتی شکست دهد تا شانس صعود به فینال در ماه ژوئن را داشته باشد.

ترکیب تیم هند: Rohit Sharma (C)، KL Rahul (vc)، Shubman Gill، C Pujara، V Kohli، S Iyer، KS Bharat (wk)، ایشان کیشان (wk)، R Ashwin، Axar Patel، Kuldeep Yadav، Ravindra Jadeja، Mohd. شامی، محد. سراج، اومش یاداو، جایدو اونادکات، سوریاکومار یاداو

ترکیب تیم ملی استرالیا: پت کامینز (کاپیتان)، اشتون آگار، اسکات بولند، الکس کری، کامرون گرین، جاش هزلوود، پیتر هندسکام، تراویس هد، عثمان خواجه، مارنس لابوشاگن، ناتان لیون، لنس موریس، تاد مورفی، متیو رنشو، استیو اسمیت، میچل استارک ، میچل سوپسون، دیوید وارنر

Noe Gilbert

علاقه مندان به شبکه های اجتماعی. طرفدار الکل علاقه مند به فرهنگ پاپ مادام العمر. یک آدم فداکار قهوه

تماس با ما