9 کتاب جدیدی که در این هفته توصیه می کنیم

چند هفته پیش، گزارشی در مورد “نسخه آخر هفته” NPR درباره تلاش برای آوردن کتاب های بیشتر به زندان شهرستان لس آنجلس شنیدم. این در نوع خود داستان جالبی بود، اما نکته‌ای که در ذهن من ماندگار شد، جزئیاتی در پایان بود، در مورد انواع کتاب‌هایی که اهداکنندگان نیستند مجاز به ارائه: بدون پشت جلد سخت (احتمالاً می توان از آنها به عنوان سلاح استفاده کرد)، بدون پورن (برای جلوگیری از شعله ور شدن احساسات، حدس می زنم؟) و – ضربه زن واقعی – بدون رمان عاشقانه برای زندانیان مرد، اگرچه آنها برای زندانیان مرد خوب هستند. زنان.

من دوست دارم دلیل این تصمیم را بشنوم، که از یک سو کاملاً خودسرانه به نظر می‌رسد و از سوی دیگر، با جنگ‌های ممنوعه کتاب که در حال حاضر در جاهای دیگر در جریان است، طنین انداز است، تا جایی که از این فرض شروع می‌شود که انواع خاصی از کتاب ها ذاتاً برای انواع خاصی از خوانندگان خطرناک هستند.

همانطور که اتفاق می افتد، یک کتاب که تقریباً به طور قطع در زندان شهرستان لس آنجلس ممنوع می شود، خود در ابتدا در زندان نوشته شده است: رمان کثیف معروف مارکی دو ساد «120 روز سدوم». این هفته تاریخچه جالبی از خلقت کتاب و سرنوشت بعدی آن – «نفرین مارکیز دو ساد» نوشته جوئل وارنر – به همراه خاطرات جوانی جوزف ارل توماس و مجموعه‌ای از داستان‌های جدید، از جمله رمان را توصیه می‌کنیم. توسط جنی جکسون، دونال رایان و جسیکا جورج. خواندن مبارک.

– گریگوری کاولز

اولین رمان باهوش و بی‌مزه جکسون، خوانندگان را در خانواده‌ای از بروکلین هایتس قرار می‌دهد – دارایی‌های واقعی، اسرار آن، مشکلات شبیه به من و شما (که تهدیدی برای تضعیف سفت‌ترین لبه بالایی این قبیله است). آیا پول خوشبختی را می خرد؟ «خیابان آناناس» سؤال بهتری می‌پرسد: آیا صداقت را می‌خرد؟

پاملا دورمن | 28 دلار


در فانتزی جوان-بزرگسال هاردینگ، زمین های باتلاقی جادویی که به عنوان وحشی شناخته می شوند، خانه موجودات عنکبوت مانندی هستند که به مردم این توانایی را می دهند که دیگران را نفرین کنند. کلن جوان می تواند این نفرین ها را باز کند، اگرچه هدیه او با خطرات و انتخاب های سخت همراه است.

رمان جدید رایان چهار نسل از زنان روستایی ایرلند را از دهه 1980 تا به امروز دنبال می کند. Saoirse که تنها چند روز پس از تولد پدرش را از دست می دهد، قهرمان داستان و راهنمای ما در این تاریخ پیچیده خانوادگی پر از تراژدی، عشق و تغییرات اجتماعی است.

وایکینگ | 27 دلار


نثر سرسبز این خاطرات کاملاً با تخیل لطیف و سرشار از کودکی نویسنده مطابقت دارد، که در آن شخصیت‌های بازی‌های ویدیویی و مانگا راهنمایی بیشتری نسبت به بزرگسالان بی‌ثبات ارائه می‌دهند. قابل توجه تر، تصویر واقعی توماس از غارت های روزانه است که بدون از دست دادن روحیه یا موهبت های خلاقانه فراوانش با آن روبرو می شد.


این تاریخ پرشور سرنوشت طومار 40 فوتی را که مارکی بدنام بر روی آن رمان پرزرق و برق خود “120 روز سدوم” نوشت و آن را از طریق صفوفی از چهره های رنگارنگ دنبال کرد، ترسیم می کند.

تاج | 28.99 دلار


مدی، دختر مهاجران غنای متولد لندن، به دلیل اینکه مراقب پدرش است، نمی تواند کار کند. ناامیدی ها و نگرانی ها، حتی ویرانی ها وجود دارد. اما بعد، در صفحه بعد، یک دوست قدیمی وجود دارد که ظاهر می شود و مدی را برای صبحانه بیرون می برد.

سنت مارتین | 27.99 دلار


مک کاولی با تکیه بر میراث پورتوریکویی و سیاهپوست آمریکایی خود، گروهی متنوع از شخصیت ها را معرفی می کند که با نیاز مبرم به تعلق داشتن، به دنیا و به یکدیگر دست و پنجه نرم می کنند. مانند شعر او، داستان های او نیز غزل و موزیکال دوست داشتنی را به نمایش می گذارد.

در رمان کوتاه و غنایی د کرانگال که توسط جسیکا مور ترجمه شده است، یک سرباز جوان روسی در قطاری در سیبری تصمیم می گیرد که بیابان شود و برای کمک به یک مسافر غیرنظامی، یک زن فرانسوی، مراجعه می کند.

مجمع الجزایر | شومیز، 18 دلار


این اولین نمایش روابط پیچیده مادر و دختر را به سطح جدیدی می برد. این رمان درباره دختر دو نژادی یک مهاجر روسی مغناطیسی اما غیرقابل اعتماد است که زندگی جدیدی را در پارک تریلر کالیفرنیای جنوبی آغاز می کنند.

MCD/Farrar، Straus & Giroux | 27 دلار

Aron Trujillo

نرد اینترنتی. ارتباط دوستانه مبشر قهوه. متخصص موسیقی بسیار متواضعانه. مدافع تلویزیون آماتور

تماس با ما