10 اشتباه اصلی در کولر گازی جنرال گلد 12000 که در این زمان به راحتی می توانید آنها را اصلاح کنید

رانندگان وانت، از نظر آماری، کمتر از رانندگان هر نوع وسیله نقلیه دیگری کمربند ایمنی برای تهیه کولر گازی ایستاده به این صفحه بروید (از طریق وب سایت بعدی کلیک کنید) می بندند. اما اندازه متوسط ​​آنها به این معنی است که آنها در برخورد با وسایل نقلیه بزرگتر آسیب پذیر می شوند و جمعیت مالکان متنوع آنها شامل رانندگان جوان تر و بی تجربه است. فن چند سرعته شامل 3 تنظیم سرعت مختلف برای راحتی بیشتر خنک کننده است و ویژگی کنترل راحتی 6 جهته اجازه می دهد تا بدون زحمت هوا را به هر جایی که می خواهید هدایت کنید.

General Gold 12000 Air Conditioner

gas نام تجاری AireMax روشی ایده آل برای خنک کردن و رطوبت زدایی را برای شما به ارمغان می آورد، این طراحی جمع و جور و تهویه مطبوع قابل حمل ظریف اتاق را خنک و راحت نگه می دارد. با داشتن تهویه مطبوع قابل حمل AireMax 12000 BTU 3-in-1 خود را با آزادی حمل و نقل آرام کنید! دارای 4 چرخ چرخ دار با دسته بالایی یکپارچه برای حداکثر قابلیت حمل. به طور منطقی، قبل از خرید باید ویژگی های بعدی را مشاهده و بررسی کنید.

Preparation Of Evoli Air Conditioner

هر دو دارای مناطق خرد شدن سخاوتمندانه هستند و تمایل دارند به ویژگی های ایمنی مهمی مانند کیسه هوای جانبی پرده ای محافظ سر و ترمزهای ضد قفل مجهز شوند. دارای یک صفحه نمایش LED چند رنگ برای نمای آشکار از سرعت فن، حالت کار و دما بدون نامشخص بودن. از کنترل از راه دور تعبیه‌شده در این مدل برای تنظیم سریع تنظیمات دما یا جابه‌جایی بین حالت‌های عملکرد از فاصله 16 دقیقه استفاده کنید.

دارای 3 حالت عملکرد خنک، فن و خشک می باشد. این محصول با فیلترهای هوا همراه است و گرد و غبار و ذرات موجود در هوا را حذف می کند. همچنین فیلترها برای تمیز کردن ساده قابل جدا شدن هستند. دارای فیلترهای دوگانه برای گرفتن و نگه داشتن گرد و غبار، موهای حیوانات خانگی یا بسیاری از ذرات معلق در هوا برای جلوگیری از مسدود کردن اجزای داخلی آن ها. دارای فیلتر توری قابل شستشو در جلو، دسترسی کج به بیرون بوی اتاق را با سایر ذرات معلق در هوا که برای محیطی سالم تر و شادتر در نظر گرفته شده اند از بین می برد.

فقط گاهی اوقات فیلتر را بشویید و خشک کنید تا AC در بهترین شرایط کار بماند. برای استفاده روزانه، Frigidaire برندی است که می توانید به آن اعتماد کنید تا شما را شاداب و راحت نگه دارد. این واحد شما را خنک نگه می دارد و مانعی در فضای شما نمی شود.

سیستم تهویه مطبوع پنجره ای Emerson Quiet Kool برای نصب در هر فضایی که دارای 12000 BTU است برای خنک کردن کامل و راه حل سریعتر برای خانه یا محل کار شما مناسب است. بهترین عملکرد خنک کننده را با کولر گازی پنجره ای هوشمند Emerson Quiet Kool 12000 BTU 115V تجربه کنید!

Braylon Mccoy

محقق حرفه ای وب. پیشگام الکل متعصب تلویزیون دوست حیوانات در همه جا.

تماس با ما