یک تبعه اسرائیلی که بیش از 16000 فوت در لاداخ گیر کرده بود توسط نیروی هوایی هند نجات یافت | اخبار هند

له: نیروی هوایی هند روز چهارشنبه یک تبعه اسرائیلی را که در ارتفاع 16800 فوتی در گذرگاه گونگمارولا لاداخ گیر کرده بود، تخلیه کرد. آتار کاهنا، شهروند اسرائیلی، از بیماری ارتفاع از جمله استفراغ و اشباع کم اکسیژن رنج می برد. نیروی هوایی (دفاع) سرینگر در یک پست توییتری نوشت: “نیروی هوایی هند – یگان هلیکوپتر 114، یک شهروند اسرائیلی را که از بیماری ارتفاع بالا رنج می‌برد، از گذرگاه گونگمارولا در ارتفاع 16800 فوتی در #لداخ تخلیه کرد.”

“در 31 آگوست 2022، واحد هلیکوپتر 114 یک تماس برای تخلیه مجروحان از کمپ نیمالینگ در نزدیکی دره مارکا دریافت کرد. شهروند اسرائیلی، آتار کاهنا، از بیماری در ارتفاع بالا، از جمله استفراغ و اشباع اکسیژن کم رنج می برد.” سخنگوی گفت.

هواپیماهای Casevac با طی کوتاه‌ترین مسیر، در عرض 20 دقیقه پس از پرواز به محل رسیدند و مجروح را در گذرگاه Gongmaru La در ارتفاع 16800 فوتی مشاهده کردند. خدمه شماره 1 هوایی با انجام عملیات خلاصی کامل، با کمک شماره 2 در گردنه فرود آمدند و در شرایط جوی متلاطم مصدوم را از گردنه خارج کردند. بر اساس این بیانیه، مصدوم در مدت زمان محدود 1 ساعته در ایستگاه نیروی هوایی له به سرعت بازیابی شد.

همچنین بخوانید : IAF مرد اسرائیلی بیمار را از ارتفاعات منطقه لاداخ نجات داد

حادثه مشابهی در 20 اوت زمانی رخ داد که نیروی هوایی اسرائیل یک تبعه اسرائیلی را از منطقه ای در ارتفاعات در لاداخ که از بیماری حاد کوهستانی رنج می برد و مشکل تنفسی داشت، نجات داد. در بیانیه ای که توسط سخنگوی مستقر در سرینگر منتشر شد، آمده است: “امروز یگان هلیکوپتر 114 از کمپ نیما لینگ در نزدیکی دره مارکا تماسی برای کاوزویچ (تخلیه مصدومان) دریافت کرد. در این بیانیه آمده است که نوام گیل، یک تبعه اسرائیلی از بیماری حاد کوهستانی رنج می برد. در منطقه مرتفع دچار مشکل تنفسی شده بود.

Aron Trujillo

نرد اینترنتی. ارتباط دوستانه مبشر قهوه. متخصص موسیقی بسیار متواضعانه. مدافع تلویزیون آماتور

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyبهترین اکستنشن مژه اصفهانبهترین سالن زیبایی تبریزخبربهترین مشاور کنکوربهترین سالن زیبایی اصفهاندانشگاهGuide to buying household appliancesdigital currency channeldigital currency tutorial