گروه تئاتر مرکز لس‌آنجلس کارکنان را اخراج می‌کند و کار را در یک صحنه متوقف می‌کند

گروه تئاتر سنتر، پرچمدار دنیای تئاتر لس آنجلس، در مواجهه با آنچه که به عنوان “بحرانی که در تاریخ 56 ساله ما شبیه هیچ بحران دیگری نیست” توصیف می شود، پنج شنبه یک سری کاهش شدید را برای مقابله با کاهش درآمد و کاهش درآمد اعلام کرد. حضور داشت و گفت که تولیدات را در یکی از سه مرحله خود، تالار مارک تاپر، متوقف خواهد کرد.

این تئاتر اعلام کرد 10 درصد از 200 نفر نیروی کار خود را اخراج خواهد کرد.

در یادداشتی به حامیان، این تئاتر گفت: «هم‌چنان پیامدهای این همه‌گیری را احساس می‌کند و در تلاش است تا هزینه‌های تولید رو به افزایش را با کاهش قابل‌توجه درآمد بلیت و کمک‌های مالی که در سطح 2019 باقی مانده است، متعادل کند.» مقامات تئاتر گفتند که سازمان برای سال مالی 2022-2023 8 میلیون دلار کسری و سال قبل از آن 7 میلیون دلار کسری داشت که بیشتر آن توسط کمک های همه گیر فدرال پوشش داده شده بود که اکنون در حال پایان است.

Taper با 736 صندلی، یک آمفی تئاتر نیم دایره که نمایشی برای تولیدات نوآورانه بوده است – «Slave Play» اخیراً در اینجا از فروش بالایی برخوردار بوده است – تولیدات خود را از ماه جولای امسال و حداقل تا فصل 2023-2024 به حالت تعلیق در می آورد.

و تئاتر اولین نمایش جهانی را که قرار بود در اوت امسال افتتاح شود، به تعویق می‌اندازد، «تقلید کن تا زمانی که آن را بسازی» اثر لاریسا فست‌هورس. در نتیجه، تولید نهایی در Taper برای این فصل، «یک موزیکال شفاف» خواهد بود، اولین نمایش جهانی بر اساس برنامه تلویزیونی «Transparent» درباره پدرسالار یک خانواده لس آنجلسی که به عنوان ترنس‌جندر ظاهر می‌شود.

سازمان لس آنجلس به جدیدترین سازمان هنری در این کشور تبدیل می‌شود – از تئاترهای منطقه‌ای گرفته تا ارکسترهای سمفونیک تا خانه‌های اپرا – که با کاهش حضور در پی همه‌گیری ویروس کرونا دست و پنجه نرم می‌کند.

این مرکز که سابقه ای طولانی در حمایت از کارهای جدید و نوآورانه دارد، از زمان بازگشایی پس از همه گیری، در تلاش برای بازتعریف ماموریت خود و بازیابی پایه مالی خود بوده است. این گروه از سه تئاتر تشکیل شده است: Taper، Ahmanson، و تئاتر Kirk Douglas. Ahmanson و Taper بخشی از مجموعه مرکز موسیقی در مرکز شهر لس آنجلس هستند. کرک داگلاس در کالور سیتی است.

اشتراک های فصل در Taper 35 درصد کمتر از آن چیزی است که قبل از شروع تعطیلی همه گیر بود. اشتراک در سالن اصلی این گروه، Ahmanson، 42 درصد کاهش یافته است. مدیر هنری قدیمی آن، مایکل ریچی، در دسامبر 2021، شش ماه قبل از انقضای قراردادش، از سمت خود کنار رفت. اسنهال دسایی، مدیر تولیدی East West Players جایگزین او شد که تابستان امسال به نقش جدید خود می‌پردازد. او سکان هدایت یک موسسه کاهش یافته را در دست خواهد گرفت.

برت وبستر، سخنگوی مرکز گفت: «ما فکر نمی‌کردیم که این اتفاق به این سرعت یا به این شدت رخ دهد – قبل از اینکه او وارد در شود. او با دانستن این که این یک احتمال است وارد شد.»

Taper در اینجا به دلیل احساس نسبتاً صمیمی و تمایلش برای تولید محصولات جدید، گاهی برای تحسین و گاهی نه، مورد تحسین قرار می گیرد.

«توقف برنامه‌های فصلی در Taper یک تصمیم دشوار اما ضروری است که بر هنرمندان و مخاطبان تأثیر می‌گذارد. و به ویژه برای کارکنان با استعداد و متعهد CTG که برای آوردن تئاتر عالی به لس آنجلس بسیار وقف کرده اند، دردناک است.”

گروه تئاتر سنتر در اینجا سابقه طولانی و برجسته ای دارد، محل تولیدات راهگشا مانند «فرشتگان در آمریکا» و «گرگ و میش: لس آنجلس، 1992»، نمایشنامه آنا دیور اسمیت.

Cole Rasmussen

متخصص ترم بیکن عاشق معمولی قهوه. علاقه مند به مسافرت هاردکور ماون اینترنتی جذاب و ظریف. دانشجو.

تماس با ما