چگونه پست‌های حساب خصوصی اینستاگرام را بدون فالو ببینیم

فرارو- مواردی که می‌دانید ویژگی حساب خصوصی اینستاگرام را فقط به دنبال کاربران می‌دهد تا پست‌ها، ریلز و استوری‌های حساب را مشاهده کنند. این کار حساب شما را از افراد ناشناس و چشمان کنجکاو ایمان نگه می‌دارد.

به گزارش فرارو به نقل از rahnamato، چند راه حل غیر مستقیم وجود دارد که بدون فالو کردن اکانت های خصوصی، پست های آن ها را مشاهده می کنید. در این مطلب این کار را به شما آموزش می‌دهیم.

از طریق جستجوی تصویر گوگل

می‌ از گوگل برای مشاهده پست‌های اینستاگرام از یک حساب خصوصی استفاده کرد. برای این کار کافی است نام اکانت خصوصی را در بخش تصاویر گوگل جستجو کنید.

از طریق حساب شخص دیگری

می‌توانید یک اکانت خصوصی اینستاگرام را از طریق حساب یک دوست مشترک مشاهده کنید. در صورتی که دوست شما اکانت خصوصی اینستاگرامی را که می‌خواهید مشاهده کنید، دنبال می‌کنید، می‌توانید از طریق حساب یا به آن حساب دسترسی داشته باشید.

جستجو در پلتفرم های دیگر

می‌توانید کاربران اینستاگرام را در پلتفرم‌های دیگری مانند فیس بوک، توییتر و لینکدین جستجو کنید. برای این کار به نام کامل آن شخص نیاز دارد. از آنجایی که متا صاحب هر دو شبکه اینستاگرام و فیسبوک است، می‌توانید دوستان فیس بوک خود را در اینستاگرام پیدا کنید و بالعکس کنید.

منتظر بمانید تا حساب عمومی شود

اگر روشهای بالا مشکل شما را حل نکرد، منتظر بمانید تا اینستاگرام نظر عمومی شود. هیچ راه دیگری برای تماشای پست‌ها، استوری‌ها و ریلز حساب‌های خصوصی بدون پیگیری آن‌ها وجود ندارد.

با استفاده از چند نرم افزار و وب سایت خاص می توانید بدون پیوستن به اینستاگرام، پروفایل های خصوصی این پلتفرم را مشاهده کنید:

xMobi

این وب سایت اکانتهای خصوصی اینستاگرام را بدون نظرسنجی یا تأیید انسانی به شما نشان می دهد. کارکردن با آن بسیار ساده است و کاربران برای استفاده از آن نیازی به ورود به داخل ندارند. کافی است نام اکانت خصوصی اینستاگرام مورد نظر را در آن جستجو کنید.

uMobix

این برنامه مخصوص والدینی است که می‌خواهند فرزندان خود را تحت نظر داشته باشند. از آنجایی که برخی افراد ممکن است چند حساب کاربری داشته باشند، خاص بودن آن‌ها ردیابی را توسط ولدین مشکل می‌کند. با استفاده از این ابزار، می‌توان به سرعت حساب فرزند خود را حتی در صورت خاص بودن، مشاهده کنید. والدین می‌توانند با استفاده از این برنامه دسترسی به برنامه‌ها و قابلیت‌های آن‌ها را محدود کنند.

هاورواچ

این برنامه به شما امکان می دهد تا پروفایل های خصوصی، استوری های اینستاگرام، لایک ها و پیام های مستقیم را به صورت ناشناس مشاهده کنید.

eyeZy

با استفاده از این برنامه می‌توانید از پروفایل‌های خصوصی اینستاگرام استفاده کنید و هر کسی می‌تواند از آن برای نظارت یا ردیابی پروفایل اینستاگرام استفاده کند.

MSpy

کاربران می‌توانند با استفاده از این برنامه به صورت ناشناس به فیلم‌ها و تصاویر دسترسی داشته باشند. می‌توان از این برنامه برای مشاهده اکانت‌های خصوصی اینستاگرام استفاده کرد، پیام‌های مستقیم یا حذف‌شده، مخاطبین و فیلم‌ها را که در حال تماشای آن هستند را کنترل می‌کنند. این برنامه در دو نسخه اندروید و iOS ارائه شده است.

PrivateInsta

این برنامه با ویندوز، اندروید و iOS سازگار است. برای مشاهده اطلاعات کاربران از طریق این برنامه نیازی به ورود به حساب کاربری خود نمی خواهید. برای ورود به این برنامه ابتدا باید نظر سنجی آن را تکمیل کنید. سپس می‌توان از قابلیت‌های آن استفاده کرد.

IGLookup

پس از ورود به این وب سایت کافی است نام کاربری اینستاگرام مورد نظر را در آن جستجو کنید. با کلیک بر روی Spy Now می‌توانید از این برنامه محبوب و شناخته شده برای مشاهده اکانت‌های خصوصی اینستاگرام استفاده کنید.

InstaLooker

پس از ورود به این وب سایت کافی است بر روی Spy Now کلیک کنید و نام کاربری خصوصی اینستاگرام نظر را در آن جستجو کنید و سپس بر روی start viewer کلیک کنید. این برنامه بسیار ساده، ایمن و مطمئن است.

InstaRipper

این برنامه در دو نسخه اندروید و iOS ارائه شده است. از آن بسیار آسان است و با استفاده از حساب‌های خصوصی اینستاگرام دسترسی پیدا می‌کند.

Erica Ferrell

نینجا موسیقی غرور آفرین. حل کننده مشکل متخصص حرفه ای سفر. دردسر ساز. ارتباط گر مشتاق

تماس با ما