چگونه طرفداران هری استایلز یک کافه لس آنجلس را تصاحب کردند

در ساعت 9:30 صبح روز پنجشنبه، هری ها شروع به رسیدن به کافه بیچ وود کردند. زنان جوان با اکستنشن‌های نئونی، ژاکت‌های قلاب‌بافی رنگارنگ و پیراهن‌هایی با گیلاس، گل‌های آفتابگردان و کلمه «خوش‌آمیز» که از ماشین‌های کرایه‌ای و Ubers انباشته شده‌اند. آنها توسط مادرانشان تعقیب می شدند و با تلفن هایشان فیلم می گرفتند. تا ساعت 10:30، غذاخوری مامان و پاپ، که از دهه 1970 در قلب بیچ وود کنیون، لس آنجلس وجود داشت، 30 دقیقه منتظر ماند و انبوهی از دختران نوجوان که جلوی در آبی آن عکس می گرفتند. .

هری ها چه کسانی هستند؟ آن‌ها از طرفداران هری استایلز هستند و انبوهی از آنها از دسامبر 2019 به کافه بیچ‌وود، مکانی شاد با منوی تمام روز در یک میدان کوچک دهکده زیارت می‌کنند. این زمانی بود که این سوپراستار به طور مختصر رستورانی را که در آن قرار داشت، بررسی کرد. آهنگ “سقوط”: “و قهوه در کافه بیچ وود است” او خواند. آن یک خط – که به باور استایلز-اولگویست‌ها درباره سابق او، کامیل رو، ساکن سابق کنیون بیچ‌وود است – یک سیگنال خفاش فرستاد.

کیسی گوسوایلر، 27 ساله، که از مریلند برای شرکت در یکی از سه کنسرتی که آقای استایلز در اواخر ژانویه آن هفته در انجمن کیا اجرا می‌کرد، گفت: «فقط احساس می‌کردم آمدن به اینجا کل تجربه هری استایلز را کامل می‌کند.

“این وحشت آور است. نوئل جی، 26 ساله، در مورد حضور در همان فضایی که آقای استایلز زمانی تخم مرغ می خورد، می گوید: «من به معنای واقعی کلمه می توانستم با فکر کردن در مورد آن تبخیر شوم. میا توچی، پسر عموی او، 17 ساله، که موهایش به رنگ سبز کلی بود، اضافه کرد: “او مثل یک خداست.” خانم جی پاسخ داد: “او مثل آدم راحتی من، نور من، الهام من، همه موارد بالاست.”

در همان حوالی، ناتان فریمن، 26 ساله، و همسرش، شانون فریمن، 25 ساله، مشغول عکس گرفتن از تیلور اندرسون و آلیسون جانستون – دانشجویان 20 ساله کالج از اورگان بودند که به تازگی ملاقات کرده بودند. “مثل این بود که برای صبحانه کجا برویم؟ هری به ما گفت کجا برویم!» آقای فریمن با خوشحالی گفت.

این زوج که برای شرکت در کنسرت در فوروم لباس‌های کراپ تاپ و زنگوله‌ای همسان پوشیده بودند، روز قبل را در ساحل Sycamore Cove در مالیبو گذرانده بودند، جایی که طرفداران می‌گویند که آقای استایلز ویدیوهای “Hatermelon Sugar” و The One Direction را در آنجا فیلمبرداری کرده است. آهنگ “چه چیزی تو را زیبا می کند.”

آقای فریمن با تشریح رفتار همسرش هنگام رسیدن به ساحل گفت: “او دوید و جیغ زد و طرفدار دختر شد.” “من مثل این بودم، آه!” او فریاد زد. “من این را برای تو دوست دارم!”

خانم فریمن گفت که آقای استایلز را به خاطر مهربانی اش تحسین می کند. من هرگز رسوایی از او ندیده ام – که شگفت انگیز است.

خانم اندرسون در کنار نان تست آووکادو روی میزی در داخل، خانم اندرسون – که خانواده اش را مجبور کرد در تعطیلات ساحل آمالفی مسیری انحرافی انجام دهند تا از خیابانی دیدن کنند که آقای استایلز بخش هایی از موزیک ویدیوی “طلایی” را فیلمبرداری کرد (او مکان را با جستجو در نقشه های گوگل پیدا کرد. برای مکان‌های دیدنی در پس‌زمینه ویدیوی پشت صحنه) – دیدگاه خود را در مورد هواداران ارائه کرد. او گفت: «این یک خانواده از بسیاری جهات است. “نمونه خوبی از چگونگی ارتباط دنیای آنلاین با مردم.”

خانم جانستون تماشای ویدیویی از آقای استایلز در حال انجام پیلاتس را در تلفن خود از طریق حساب طرفدار هری فلورالز به پایان رساند و افزود: “شما می توانید به نوعی به کسی نگاه کنید، و اگر هم سن ما باشد و لباس هایی شبیه به لباس بپوشید. به سبک هری مثل این است، خوب، اینها افرادی هستند که می توانید با آنها صحبت کنید و خوب هستند.

زوئی مارگولیس، 26 ساله، که غزال های آدیداس نارنجی نئون (الهام گرفته از لباس هایی که آقای استایلز از همکاری گوچی و آدیداس می پوشد) می پوشید، توضیح داد: «اصطلاح «هری کدگذاری شده» است. او دو دستمال جدید بازار بیچ‌وود را در دست داشت که هنگام مرور آنلاین بخش کالاهای کافه از خانه‌اش در شهر نیویورک دیده بود. پوشیدن کمی گیلاس قصیده‌ای برای آهنگ «گیلاس» است، همراه داشتن یک کیف بیچ‌وود، کفش‌ها با کد هری هستند – این یک حس است.»

مایک فهیم، صاحب کافه، گفت: «من اشتباه کردم که زودتر کالا نیاوردم. اما زمانی که حساب‌های eBay و Etsy را کشف کرد که کالاهای مهمی را برای رستورانش می‌فروشند، یک فرصت تجاری را دید.

وقتی آقای فهیم در پاییز 2019 کافه را تصاحب کرد، جمعیت ترکیبی از مردم محلی بود، گردشگران به سمت تابلوی هالیوود در همان حوالی حرکت کردند، ناهارهای کاری از استودیوهای فیلمبرداری و افراد مشهوری که زیر رادار پرواز می کردند. در اوایل سال 2020، مشتریان شروع به تغییر به سمت دختران و زنان جوان Gen Z کردند – که برخی از آنها برش های مقوایی از Styles را برای عکس می آورند – و در برخی موارد، والدینشان.

آقای فهیم که هرگز نام هری استایلز را نشنیده بود، این وابستگی را پذیرفت.

اکنون، شیشه انعام می‌گوید: «هری نکات اینجاست». علامتی که در یک نقاشی دیواری نشان داده شده است، “قهوه تمام شده است”، اشاره به خطی در آهنگ بیچ وود دارد. و او و کارکنانش خوشحال هستند که عکس می گیرند و به سؤالات طرفداران در مورد آنچه گفته می شود آقای استایلز خورده است (Scramble Beachwood) و جایی که او نشسته است (میز در مرکز اتاق و غرفه در اتاق) پاسخ می دهند. گوشه سمت راست). آقای فهیم گفت که یکی از کارکنان “کل وضعیت اینستاگرام و TikTok” را زیر نظر دارد. اگر آقای استایلز در شهر باشد – همانطور که برای دو هفته در پاییز بود، زمانی که کافه غذاهای منو و کالا تمام کرد – کارمندان و لوازم را دو برابر می کنند.

در روز شنبه کنسرت آقای استایلز در فروم، یک ساعت قبل از افتتاحیه، صفی بیرون از کافه تشکیل شد. این شامل اما سوموفسکی، 21 ساله، اهل ماساچوست، که در کنار والدینش، لورا و استیو مک ماهون، ایستاده بود. کنسرتی که او شب قبل به آن رفته بود، ششمین باری بود که آقای استایلز را می دید. او در آن هفته برای یک نمایش دیگر در لس آنجلس و دو نمایش دیگر در پالم اسپرینگز بلیط داشت.

آقای مک ماهون، 58 ساله، که به درخواست دخترش، زود بیدار شده بود تا در صف دوم باشد، گفت: “می فهمم، من یکی از طرفداران پر و پا قرص اسپرینگستین هستم – از سال 84 شروع به دنبال کردن او کردم.”

صف از کنار خشکشویی ها عبور کرد و وارد میدان شد. در ساعت 8:40 صبح، نیکلاس براون، بازیگر نقش پسر عموی گرگ در «جانشینی» به آن ملحق شد – که در مقابل جمعیت کمی گیج شده بود – و سپس قبل از اینکه بنشیند، آنجا را ترک کرد.

در سرتاسر خیابان، جیم کرانتز، 67 ساله، و برایان بورچفیلد، 59 ساله، ساکنان کنیون بیچ وود، بیرون ساختمان هالیوود لند املاک ایستاده بودند و صحنه را به نمایش می گذاشتند.

آقای کرانتز، در حالی که یک فنجان چای می نوشید و به اسپین آف «نمایش اندی گریفیث» در سال 1968 اشاره می کرد، گفت: «منظورم این بود که این شبیه «Mayberry RFD» بود – اما دیگر نه. دخترانی که در آن سوی خیابان از بوریتوهای صبحانه خود فیلم می گیرند.

او افزود: «فکر می‌کنم این یک پدیده اجتماعی جذاب است». اما در مورد اینکه بتوانید زندگی روزمره خود را در اینجا انجام دهید کمی ناراحت کننده است.

زمان انتظار بین دو تا سه ساعت در آخر هفته بود. در یک نقطه از روز شنبه، ناهار خوری های داخل کافه با صدای بلند آهنگ “سقوط” را پخش کردند. قبل از موج هواداران استایلز، آقای فهیم معمولاً از جمعه تا یکشنبه از 300 مهمان پذیرایی می کرد. او در حال حاضر به طور متوسط ​​1000 خدمت می کند. مردم محلی هنوز هم می آیند، اما اغلب از زمان انتظار و کمبود پارک غر ​​می زنند – و اگر خطی ببینند، دور می شوند.

اکثر طرفداران موافق بودند که اینجا دیگر جایی نیست که آقای استایلز در آن قدم بگذارد. این درک گاهی اوقات تئوری های توطئه طرفداران را برانگیخت – آیا او به کافه اشاره کرد زیرا او می‌دانست که طرفدارانی را به آنجا می‌فرستد، و به دلیل تاریخ عاشقانه‌اش، جایی برای بازگشت خیلی دردناک بود؟ اما حتی اگر اینطور بود، براین لنگروک، 23 ساله، گفت: «خیلی خوب است تصور کنید که او در آنجا نشسته و غمگین و تنها است.

و اگر آقای استایلز دوباره در کافه بیچ‌وود شام خورد، آقای فهیم می‌گوید که می‌داند به او چه می‌گوید: «متشکرم».

Miriam Ware

الکل نینجا. متفکر شیطانی. محقق سفر. فرهنگ پاپ مادام العمر. علاقه مند به موسیقی.

تماس با ما