چگونه از حساب اینستاگرام خود در دستگاه های دیگر خارج می شوید؟

فرارو-آیا اخیراً از طریق موبایل یا رایانه شخصی دیگران وارد حساب اینستاگرام خود شده اید و فرصت خروج از سیستم را ندارید؟ در چنین موقعیتی اینستاگرامی برای خروج از حساب کاربری اینستاگرام شما در اختیارتان قرار داده شده است.

به گزارش فرارو، تنها در چند مرحله ساده، می‌توانم از خطر افتادن حساب کاربری محافظت کنم. این قابلیت در هر دو برنامه موبایل و نسخه دسکتاپ اینستاگرام وجود دارد. در این مطلب چگونه این کار را به شما آموزش می‌دهیم.

لاگین اکتیوتی اینستاگرام چیست؟
لاگین اکتیویتی راهی برای شناسایی تمام دستگاه‌هایی است که در گذشته برای ورود به حساب اینستاگرام شما استفاده می‌شود. این قابلیت تاریخچه ورود به حساب اینستاگرام شما را ثبت کرده و یک گزینه نیز برای خروج از فعالیت های مشکوک ارائه می دهد. برای اطمینان از داشتن امنیت در برابر هک حساب اینستاگرام، همیشه می‌توانید فعالیت‌های خود را به سیستم را بررسی کنید و به ناشناخته دسترسی داشته باشید را مستقیماً از طریق تلفن همراه خود حذف کنید.

نحوه حذف لاگین اکتیویتی از طریق تلفن همراه

۱- ابتدا اپلیکیشن اینستاگرام را روی گوشی هوشمند خود باز کنید.
۲- روی تب صفحه خود در گوشه پایین سمت راست ضربه بزنید.
۳- منوی همبرگر (سه خط) را در گوشه بالا سمت راست انتخاب کنید.
۴- از این منو، گزینه تنظیمات را انتخاب کنید.
5- در مرحله بعد، گزینه Security را انتخاب کنید و سپس بر روی گزینه ورود به فعالیت ضربه بزنید.

اینستاگرام
۶- در این قسمت می‌توانید تمام دستگاه‌هایی را که با آن‌ها وارد حسابتان می‌کنید را به همراه تاریخ و مکان تقریبی ببینید. برای دسترسی سریعتر به این قسمت می‌توانید با استفاده از نوار جستجوی موجود در تنظیمات بالای آن، آن را جستجو کنید.
۷- برای خروج یا حذف دسترسی به حساب این دستگاه‌ها، کلید ۳ نقطه مربوط به هر دستگاه را انتخاب کرده Log out را بزنید.

اینستاگرام

نحوه بررسی لاگین اکتیویتی اینستاگرام در نسخه دسکتاپ
کاربران اینستاگرام می‌توانند لاگین اکتیویتی را از طریق نسخه دسکتاپ اینستاگرام نیز بررسی کنند. این قابلیت زمانی مفید خواهد بود که گوشی گم یا دزدیده شود. در چنین واقعیتی صاحب حساب باید پیش از این که شخصی سعی کند به اکانت اینستاگرام دسترسی پیدا کند، فورا لاگین های موجود را لغو کند.
۱- از ​​طریق دسکتاپ وارد instagram.com و سپس حساب کاربری خود شوید.
۲- سپس روی صفحه پروفایل در گوشه بالا سمت راست کلیک کنید.
۳- در منوی باز شده تنظیمات را انتخاب کنید.
۴- از این قست ورود به سیستم را انتخاب کنید.

اینستاگرام
5- در این قسمت می‌توانید تمام دستگاه‌هایی را که با آن‌ها وارد حساب کاربری اینستاگرامتان کنید، به همراه تاریخ و مکان تقریبی مشاهده کنید.
۶- با ضربه زدن بر روی پیکان رو به پایین دستگاهی را که می‌خواهید از حسابتان خارج انتخاب کنید.
۷- سپس بر روی Logout ضربه بزنید.

اینستاگرام

منبع: 91mobiles

Nylah Rasmussen

قادر به تایپ با دستکش بوکس نیست. گیک الکل. دانشجوی بی عذرخواهی ایجاد کننده. کاوشگر بسیار جذاب تلویزیون نینجا. علاقه مند به وب معمولی معتاد آبجو

تماس با ما