چرا واقعاً به (الف) قانون جذب نیاز دارید؟

از بسیاری جهات و به دلایل بسیاری، آمریکا بی گناهی خود را در دهه 1960 از دست داد. بیاموزید که چرا خودروهای پرفورمنس بدون محدودیت تنها یکی از قربانیان تغییرات اجتماعی شدید بودند. آمریکا قبل از جنگ جهانی دوم خودروهای سریع و قدرتمندی تولید کرده بود. این رقابت‌های سازمان‌یافته با شتاب یک‌چهارم مایل، از مسابقات خیابانی غیررسمی (و غیرقانونی) مرتبط با هات‌رودرها، مکانیک‌های سایه درخت که مدل T و مدل A فوردهای قدیمی را به خودروهای خیابانی سریع و چشم‌گیر تبدیل کردند، سرچشمه گرفت. تقریباً در همان زمان، رئیس NHRA، Wally Parks، مجله Hot Rod را برای تبلیغ خودروهای خیابانی اسپورت و تنظیم شده راه اندازی کرد. استریت همی قدرتمند در دوج و پلیموث متوسط، دستور غذا در قوی ترین حالت خود بود. یک Plymouth Hemi 'Cuda کانورتیبل مدل 1970 که در ابتدا به قیمت حدود 6000 دلار فهرست شده بود در حراجی در سال 2006 به قیمت 2.1 میلیون دلار فروخته شد. همه به جز آخرین، با تریم لوکس تر DeLuxe، مانند استیشن واگن کانورتیبل و هشت سرنشین Styleline عرضه شدند. این مدل به‌عنوان یک Styleline DeLuxe با قیمت 1741 دلار عرضه شد، یعنی حدود 100 دلار پایین‌تر از قیمت، اما با فروش بیش از 76000 دستگاه در سال اول، از کانورتیبل بهتر از مدل 2 به 1 پیشی گرفت.

Law Of Attraction

تشدید جنگ‌های عملکردی را در اوایل دهه 1960 دنبال کنید، زیرا خودروسازان برای برتری در مسیرهای مسابقه، نوارهای درگ – و نمودارهای فروش رقابت می‌کردند. اکنون بیش از 100 سال است که رقابت باعث افزایش تکنولوژی و فروش در تجارت خودرو شده است – از این رو این اصل قدیمی صنعت "یکشنبه مسابقه دهید، دوشنبه بفروشید." و این درست است. با کمک فن آوری مدرن، این حالت های مختلف امواج مغزی به راحتی با کمک دستگاه EEG قابل اندازه گیری هستند که بر اساس وضعیت هوشیاری ما، به ما می گوید که مغز ما چند هرتز در ثانیه ایجاد می کند یا سطح فعالیت مغز ما. فعال در. فن‌آوری مدرن با مهندسی زودبازده و بازاریابی زیرکانه ترکیب شده است تا عصر طلایی جدیدی با عملکرد بالا ایجاد کند. فرمول ماشین عضلانی حداکثر کارایی با کمترین پول به قدرت شورولت بازی کرد. و صحنه ماشین عضلانی با آمدن Plymouth Road Runner با قیمت مناسب متزلزل شد.

این ایده‌ها و ایده‌های دیگر با ورود نیکلاس درایستات، رئیس کادیلاک در ژوئن 1946 به جای مسابقه ME Drag در سال 1951 و زمانی که انجمن ملی هات راد در کجا تشکیل شد، شتاب بیشتری پیدا کرد – کجای دیگر؟ در این میان مسابقه درگ طرفداران خود را به خود جلب می کرد. در همین حال، Chevy یک مدل همراه کوچکتر را در نظر گرفت که تحت برنامه ای به نام "Cadet" تکامل یافته است. اگرچه پیکربندی‌های متفاوتی در نظر گرفته شد، نمونه نهایی یک سدان چهار در ارتدوکس با طراحی صاف وان حمام، فاصله بین دو محور 108 اینچی و یک Stovebolt Six کوچک‌تر بود. اما این سدان هنوز در مقایسه با پیس‌ستترهای کلاس خودروهای متوسط، هوندا آکورد و تویوتا کمری قدیمی است. شورولت 1955 بلوک کوچک V-8 کم اهمیت نبود، طراحی آنقدر درست که مفاهیم اولیه مهندسی آن هنوز در حال تولید هستند. تصدیق کنید که چیزی بزرگتر از خودتان در کار وجود دارد و اعتماد داشته باشید که هر چیزی که باشد در زمان مناسب آنچه را که نیاز دارید برای شما به ارمغان می آورد. اگر تمایل دارید روی افکار منفی تمرکز کنید که منجر به احساسات منفی و انرژی بدنی کم می شود، باید ذهن خود را به جای افکار مثبت آموزش دهید.

به احتمال زیاد منجر به رویکرد مثبت تری به زندگی می شود که می تواند باعث شود شما آن را به شیوه ای کاملا متفاوت تجربه کنید. و موتور یک پیشرفت بزرگ بود: اولین سوپاپ V-8 با تراکم بالا در آمریکا، نتیجه تحقیقاتی که در جنرال موتورز بسیار قبل از جنگ آغاز شد. علاقه روزافزون عمومی به سرعت و قدرت، چیزی را به وجود آورد که بسیاری به عنوان اولین ماشین عضلانی، اولدزموبیل راکت 88 در سال 1949 به شمار می‌روند. این خودرویی بود که هر آدم داغی می‌توانست آن را درک کند: یک موتور جدید قدرتمند در بدنه سبک‌تر اولدز. کرایسلر نسخه مدرن معروف ترین موتور خود را به نام دوج 426 همی 1964 عرضه کرد.

چگونه Law Of Attraction را بهتر از هر کس دیگری آموزش دهیم

ماشین‌های عضلانی دوج همه ستاره‌های عصر کلاسیک ماشین‌های عضلانی بودند، رهبری که با همی V-8 احیا شده امروزی دوباره تاکید کرد و قصد دارد چلنجر را احیا کند. گزارش های مربوط به مرگ ماشین های عضلانی بسیار اغراق آمیز بود. بیابید که چگونه بیبی بومرها ماشین های عضلانی کلاسیک را در خط مقدم نگه داشته اند. دریابید که چقدر V-8های بزرگ در بدنه‌های متوسط ​​تبدیل به فرمول تعیین‌کننده ماشین عضلانی شدند. V-8s. دو تا از بهترین ها تا به امروز اسطوره های اجرا باقی مانده اند. اولین سفارش آنها این بود که Chevys "با آن" بیشتر به نظر برسند. در زمان خوشی، جنرال موتورز اکثر مدل‌های کاملاً جدید پس از جنگ خود را برای سال 1949 برنامه‌ریزی کرده بود، و شوروی یکی از بهترین‌ها بود. تجدید نظر در سیستم تعلیق و مرکز ثقل پایین‌تر، بهترین Chevys را ساخته است که تا به حال بهتر است – و احتمالاً بهتر از Plymouth و Ford آن سال.

این 3 واقعا روشن روش‌ها به Law Of Attraction Higher اینکه شما انجام دادید

این کتاب تندخوان بر راه های فوری تمرکز دارد که شما می توانید این مرکز مهم را در مغز خود فعال کنید. طبق این نظریه، آن امواج منفی مغز باعث می شود که ما نتایج منفی داشته باشیم. وقتی وارد حالت‌های کم انرژی می‌شویم، مغزمان به برنامه‌ریزی قبلی باز می‌گردد، بنابراین برای جلوگیری از این برنامه‌ریزی، کارهایی که باید انجام دهیم، سوزن را به مقصد مورد نیاز شما حرکت می‌دهد و همه چیز را در اختیار دارید. اگرچه برای بهره وری و هزینه واحد کم طراحی شده است، اما واقعاً یکی از آن پروژه های "آسمان آبی" بود که فقط یک یا دو بار در حرفه یک مهندس انجام می شود. تراکم بالاتر، Blue Flame Six را به 108 اسب بخار با گیربکس دستی یا 115 اسب بخار با Powerglide رساند. فورد تاندربولت 1964 یک V-8 427 سیدی را به بدنه سایز متوسط ​​خود متصل کرد و برای دفاع از افتخار بیضی آبی حرکت کرد. شوروی پس از بازیابی گام های تولید خود در سال های 1947-1948، رکورد 1,010,000 خودرو را برای سال 1949 به بازار عرضه کرد. با این حال، فورد به لطف طراحی کاملاً جدید محبوب و معرفی اولیه (در ژوئن 48) حدود 108000 دستگاه دیگر را مدیریت کرد. اگر Chevys تولیدی در این دوره تغییر چندانی نکرد، مدیریت تغییر کرد و مدل‌های جدیدی برای آینده عرضه شد: خودروهای اسپرت، کانورتیبل‌های سخت، استیشن واگن‌های تمام فولادی.

اما اگرچه Chevys سالم و قابل اعتماد بود، اما هنوز خیلی هیجان انگیز نبود. اما آنها در اوایل دهه 80 بازگشتند تا یک دوره هیجان انگیز جدید با عملکرد بالا را آغاز کنند که هنوز هم به لطف پیشرفت فنی عظیم از "عصر طلایی" 1964-70 ادامه دارد. در واقع، بسیاری از خودروهای عضلانی مدرن از اجداد محترم دهه 1960 خود سبقت می گیرند، اما از نظر سوخت مقرون به صرفه تر هستند، آلودگی بسیار کمتری دارند و از نظر حمل و نقل و ایمنی بسیار برتر هستند. اگر تمام افکار شما بر این واقعیت متمرکز باشد که هرگز پول کافی وجود ندارد، چگونه می‌توانید آزادی مالی را محقق کنید؟ چند بار تا به حال صبح با این فکر که قرار است روز بدی باشد یا «یکی از آن روزها» از خواب بیدار شوید.

بخش آسان این است که آنچه را که می خواهید بخواهید.

6. قصد داشته باشید- تجسم، آرامش، تمرکز، کاهش استرس، ضربه زدن به درون. برای اینکه بتوانیم از قدرت قانون جذب – www.drgilaki.com – بهره ببریم، ضروری است که از افکار و احساسات خود آگاه شویم. آرزوی واقعی عشق واقعی و تلاش صادقانه برای تحقق رویا نیز از اجزای ضروری یک تجلی موفق است. خیلی زود، شعبده بازی بخشی طبیعی از زندگی شما به نظر می رسد. بخش آسان این است که آنچه را که می خواهید بخواهید. 1. آنچه را که می خواهید روشن کنید.

در این کتاب الکترونیکی شما یاد خواهید گرفت که چگونه قدرت باور خود را هدایت کنید و باور کنید که بخشنده همه در اینجا با شماست، نیازهای شما را می داند، برای شما آرزوی خوبی دارد و از ارائه هر آنچه که می خواهید به شما خرسند است. پس شما در جایگاه درست قرار دارید. باز هم، در این دهه، بخش عمدتاً حرکات درست را در زمان های مناسب انجام داد. تزریق سوخت رم جت، یک گزینه جدید که تعداد کمی از خریداران را با قیمت 500 دلار پیدا کرد، اما این بخش را قادر ساخت تا ادعای "1 اسب بخار در هر مکعب" داشته باشد. اگرچه بخش کادیلاک جنرال موتورز یک V-8 مشابه را برای سال 49 معرفی کرد، اما این اولدز 88 کوچکتر و زودگذر بود که توجه عمومی را به خود جلب کرد، به خصوص زمانی که آنها شروع به تسلط بر مسابقات اتومبیل رانی کردند. هود اسکوپ ها، اسپویلرها و راه راه ها رونق گرفتند و خودروهای جدیدی مانند Hemi Cuda، LS6 Chevelle و Boss 429 Mustang که همگی در این دوره داغ معرفی شدند، مقصد بازار کلکسیونرها شدند. خودروهای پونی نیز با خودروهایی مانند شلبی موستانگ، کامارو Z-28 و حتی AMX از امریکن موتورز، به این وظیفه دست یافتند. همی، کبرا، GTO، حتی چلنجر و کامارو یک بار دیگر در داک هستند.

این شورولت کامارو SS Baldwin-Motion SuperCoupe مدل 1969 در حراجی بارت-جکسون در سال 2006 در اسکاتسدیل، آریزونا به قیمت 486000 دلار فروخته شد. کویل به عنوان مدیر کل شورلت. در سال 1960، شورولت دیگر تنها یکی از سه خودروی ارزان قیمت نبود، بلکه جایگزینی برای دوج، مرکوری و پونتیاک بود. بیاموزید که چگونه موشک 88 اولدزموبیل سریع 1949 تخیل عمومی را برانگیخت و یک مسابقه اسب بخاری دیترویت را شعله ور کرد که تعداد زیادی از "میله های داغ کارخانه" را تولید کرد. در دهه 1950، کرایسلر از موتور همی خود و شورولت V-8 بلوک کوچک خود رونمایی کردند.

یکی از آنها همی شرکت کرایسلر بود که برای اولین بار در سال 1951 عرضه شد و به خاطر شکل نیم کره یا نیمکره اتاق های احتراق آن نامگذاری شد. عامل دیگر بل ایر جدید 1950، اولین کوپه هاردتاپ ارزان قیمت آمریکا بود. بررسی کنید که چرا خودروهای عضلانی هرگز واقعاً از آگاهی خودرویی آمریکا غایب نبودند و چگونه در اواخر دهه 1970، دیترویت راهی برای سازگاری عملکرد بالا با مقررات جدید ایمنی و آلایندگی پیدا کرد. Hurst/Olds، Monte Carlo SS و Ford Thunderbird از جمله نشان‌های محبوبی بودند که به احیای عملکرد متوسط ​​به سبک کلاسیک کمک کردند. این اصطلاح در سال 1964 برای پونتیاک‌های سایز متوسط ​​ابداع شد که مجهز به گزینه عملکرد جدید با یک V-8 قدرتمند 389 اینچ مکعبی بودند.

Dale Mckee

سازمان دهنده Wannabe. معتاد اینترنت متعصب زامبی. علاقه مندان به شبکه های اجتماعی. دانش پژوه مواد غذایی

تماس با ما