چارلی بیکر می تواند ورزش زنان را نجات دهد

چارلی بیکر در جریان کنوانسیون NCAA در سن آنتونیو، 12 ژانویه صحبت می کند.


عکس:

دارن آبات / آسوشیتدپرس

در ماه مارس، انجمن ملی ورزشی دانشگاهی از رئیس جدیدی استقبال خواهد کرد: چارلی بیکر. بیایید امیدوار باشیم که آقای بیکر، فرماندار سابق ماساچوست که برای دانشگاه هاروارد بسکتبال بازی می کرد، تغییرات بسیار مورد نیاز را ایجاد کند. کسی باید NCAA را در مسئولیت پذیری و اقدام برای محافظت از زنان در برابر نفوذ مردان در ورزش ها و فضاهای ما رهبری کند.

من یک ورزشکار کالج هستم و در مسابقات قهرمانی شنا و شیرجه زنان NCAA در سال گذشته باید با یک مرد بیولوژیک از دانشگاه پنسیلوانیا که سه سال قبل در تیم مردان شنا کرده بود، مسابقه می‌دادم. همراه با رقابت با یک مرد، من و هم تیمی هایم مجبور بودیم در یک رختکن مشترک باشیم که در آن در معرض آلت تناسلی مردانه بودیم. ما با این ترتیب موافقت نکردیم.

به عنوان یک ورزشکار سابق کالج، آقای بیکر فداکاری، زمان و کار سختی که برای رقابت در سطح نخبگان انجام می شود را درک می کند. و به‌عنوان پدر دختری که در دبیرستان ورزش می‌کرد، باید بداند که اگر مدرسه‌اش به مردان اجازه می‌داد تا در تیم‌های دانشگاهی زنان جای بگیرند، شانس او ​​برای موفقیت ورزشی محدود می‌شد. اگر هیچ چیز دیگری نباشد، امیدوارم که آقای بیکر بتواند ببیند که چگونه اجازه دادن به یک مرد در رختکن زنان ممکن است باعث ناراحتی زنان جوانی مانند دخترش شود.

من به آقای بیکر نامه نوشته ام و از او خواسته ام با ورزشکاران ملاقات کند و داستان هایی شبیه داستان من را گوش کند. من امیدوارم که او سیاست های NCAA را که به دختران و زنان جوان اجازه می دهد مورد تبعیض قرار گیرند، بازنگری کند. خط مشی فعلی NCAA به مردانی که خود را زن معرفی می کنند اجازه می دهد تا زمانی که سطح تستوسترون آنها با الزامات ورزشی خاص مطابقت داشته باشد، به ورزش زنانه بپردازند. در ورزش شنا من، لازمه یک سال سرکوب هورمونی است. این سیاست در تضاد با شواهد علمی است که نشان دهنده عدم امکان تراز کردن زمین بازی دانشگاهی از طریق هورمون درمانی است.

من امیدوارم که آقای بیکر موافقت کند که رو در رو ملاقات کند تا راه حل هایی را برای آنچه که بسیاری در این کشور و آنهایی که در NCAA می دانند، آشکارا اشتباه و ناعادلانه نسبت به زنان است، مورد بحث و بررسی قرار دهند.

آقای بیکر به عدالت و در نظر گرفتن همه دیدگاه ها شهرت دارد. من خوشبین هستم که او ورزش ها و مناطقی مانند رختکن را بر اساس جنسیت از هم جدا نگه دارد.

خانم گینز 12 بار شناگر NCAA تمام آمریکایی، فارغ التحصیل سال 2022 از دانشگاه کنتاکی و سخنگوی انجمن زنان مستقل است.

سرزمین عجایب: با عقب نشینی ورزشکاران از برنامه های بیدار در بسکتبال، شنا و فوتبال، پروژه کامپیوتر ممکن است تمام شود (02/09/22). تصاویر: AP/AFP/Getty Images ترکیب: مارک کلی

حق نشر © 2022 Dow Jones & Company, Inc. کلیه حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

در 7 فوریه 2023، نسخه چاپی ظاهر شد.

Nigel Riley

تمرین کننده موسیقی دوستانه. گیک هاردکور توییتر. بیکن پژوه. متخصص زامبی برنده جایزه.

تماس با ما