چاتیسگر وسایل نقلیه و ماشین آلات راهسازی توسط Naxals در Kanker به آتش کشیده شد اخبار هند

چاتیسگاربه گفته پلیس، یک وسیله نقلیه، یک کامیون میکسر و یک دستگاه JCB که برای ساخت و ساز جاده استفاده می شد، توسط Naxals در منطقه Kanker Chhattisgarh در روز یکشنبه به آتش کشیده شد. به گفته ASP Pahanjur از Kanker، این رویداد در بلوک Koyalibeda منطقه Kanker رخ داده است. در زمان تنظیم این گزارش، تیم پلیسی در محل حاضر شده و تحقیقات تکمیلی ادامه دارد. ساخت جاده در زمان نخست وزیری گرم ساداک یوجنا انجام شد. بنا به گزارش رسانه ها، گروهی از زنان مسلح ناکسالی که لباس متحدالشکل پوشیده بودند، به محل ساخت و ساز حمله کردند، کارگران را تهدید به توقف کار کردند و تلفن های همراه آنها را به سرقت بردند. او گفت: «نکسالیت‌ها سپس دو دستگاه حرکت زمین و یک دستگاه مخلوط را به آتش کشیدند و متواری شدند.

به گفته مقامات، Naxalites مرتباً تلاش کرده‌اند تا فعالیت‌های راه‌سازی را در بخش Bastar چاتیسگر، که از هفت ناحیه از جمله Kanker تشکیل می‌شود، با حمله به نیروهای امنیتی و آسیب رساندن به جاده‌ها، خودروها و ماشین‌های درگیر در کار، متوقف کنند. پلیس به محض اطلاع از این حادثه در محل حاضر شد و تحقیقات برای یافتن عاملان این حادثه را آغاز کرد.

به نقل از ANI، ASP، Pahanjur، Kanker، گفت: “یک وسیله نقلیه و دو ماشین که در ساخت و ساز جاده مورد استفاده قرار می گرفتند توسط Naxals در بلوک Koyalibeda در منطقه Kanker به آتش کشیده شد. پرسنل پلیس به محل رسیدند.”

بر اساس گزارش رسانه ها، پلیس در طول تاریخ با حمله به نیروهای امنیتی و آسیب رساندن به کار جاده سازی، کار توسعه در بخش بستر را که شامل هفت ولسوالی از جمله کانکر است، هدف قرار داده است.

Damion Young

تحلیلگر. متخصص تلویزیون به طرز خشمگینی فروتن. علاقه مندان به فرهنگ پاپ طرفدار معمولی توییتر

تماس با ما