پنج عناصر ضروری برای پکیج لینک سازی

همانطور که کاربران از انکرتکست استنباط میکنند که صفحه مقصد در مورد چه موضوعی است موتورهای جستجو نیز همین برداشت را خواهند داشت؛ حال شما در نظر بگیرید که در یک سایت معتبر بخواهید یک بک لینک برای خود ثبت کنید از آنجاییکه گوگل انکرتکست ثبت شده در آن صفحه را نماینده موضوع شما میداند در سرچ ها نیز اگر همان انکر تکست (یا کلمات نزدیک به آن) جستجو شوند به صفحه شما رتبه بالاتری خواهد داد. دامنههایی که اعتبار بالاتری دارند از نظر گوگل معتبرتر هستند. هر چه این مقدار برای یک سایت کمتر باشد آن سایت معتبرتر است. ویژگی نوفالو در سال 2005 با هدف جلوگیری از لینکهای اسپم (لینک های هرز و بی ارزش) به وجود آمد و هدف آن این است که اگر یک سایت معتبر به یک سایت نامعتبر لینک داد، موتور جستجو متوجه شود و اعتبار سایت مبدا را به مقصد اختصاص ندهد، در واقع هدف از این کار، مبارزه با اسپم بود! لینکهای sponsored تاثیر خاصی در سئو ندارند و هدف از ایجاد آنها صرفا جذب بازدیدکننده است. درنتیجه گوگل نیز به این نوع لینکها بیشتر از سایر موارد، اهمیت میدهد و با دقت تمام آنها را زیرنظر دارد. از زاویهای دیگر، گوگل با این صفت خاص، متوجه میشود که میزان نظردهی کاربران در مورد سایت شما، به چه صورت است. This article w as writt en  wi th GSA Con᠎tent Generator D᠎emover​sion !

این ویژگی، همانطور که از نام آن پیداست، به زمانی اختصاص دارد که کاربر سایت شما، به آن لینک میدهد. گوگل با ایجاد و معرفی این ویژگی، به نوعی اعلام کرد که به لینکهای مختلف امتیازات متفاوتی اطلاق میکند و هر لینک جایگاه خودش را خواهد داشت. لینکهایی که Rel را در تگشان روی follow تنظیم کردهایم یا اصلا تگ rel ندارند، لینک فالو نام دارند. در برخی موارد با ارائه الگوریتم­های مختلف گوگل، وب سایت­ها در نتایج جستجو کاربران دچار کاهش یا افزایش رتبه می­شوند. https://xseo.ir/ های جستجو لینک های خارجی سایت شما را هم بررسی می کنند و با بررسی تعداد وبسایت های معتبر و با کیفیتی که به صفحه سایت شما لینک داده اند، مشخص می کنند که صفحه شما در نتایج جستجو چه رتبه ای می گیرد. جستجو، بایدو از خزندهها جهت پیداکردن صفحات مرتبط با نتایج جستجوی الگوریتمیک خود استفاده میکنند. ایجاد یک لینک از نوع فالو، علاوه بر اینکه در سئو و امتیازات سایت مقصد تاثیرگذار است، در سئوی سایت مبدا نیز موثر است.

بک لینک محتوایی یعنی شما در میانهی یک محتوای متنی، لینک دریافت میکنید. اینکه ما عبارت انکرتکست را چه چیزی بنویسم که نه سیخ بسوزد و نه کباب (یعنی هم مرتبط با موضوع باشد هم به مقاصد ارتقاء سئو ما کمک بکند) خود مهارت مهمی است که در مقاله ای جدا به آن خواهیم پرداخت. یعنی در حقیقت نشانگر میزان احتمال جریمه شدن توسط گوگل میباشد. انکرتکست در حقیقت نماینده موضوع صفحه (لینک داده شده) است و به کاربران و موتور جستجو اعلام میکند که اگر بر روی آن کلیک کنند وارد صفحه ای میشوند که درباره انکر تکست توضیحات کاملی ارائه داده است. پیوند های طبیعی بدون هیچ اقدامی توسط مالک خود وبسایت به صورت ویرایشی ارائه میشوند. آیا توجه کرده اید که برخی از مقاله ها منابع اضافی دارند ، چه به صورت متنی توصیه می شوند و چه در بخش “بیشتر بخوانید”؟ لینک های خارجی باید earned باشد به این معنی که برای ایجاد لینک ها هزینه را نپردازید. اما اگر به هر دلیلی یکی از تارها پاره شود، عنکبوت ها برای رفت و آمد با مشکل مواجه میشوند و در صورت نیاز، مسیر دیگری را انتخاب میکنند. سایت moz با اندازه گرفتن فاکتورهایی که معمولا منجر به توبیخ شدن از سوی گوگل میشوند امتیاز اسپم سایت ها را میسنجد.

᠎This c ontent w as c re​at ed with GSA Cont​ent ​Gene᠎ra​tor  DEMO!

خیر، معمولا شرکت ها برای مدل فروشگاهی یا خدماتی بودن سایت هزینه هایی را اضافه دریافت نمیکنند. پست مهمان روشی دیگر برای گرفتن بک لینک به شیوه محتوایی است که شباهت زیادی به رپورتاژ آگهی دارد. بلک لینک میگرفتی، لینک میخریدی یا هرکاری که برای دور زدن قوانین گوگل انجام میدادی جواب میداد تا اینکه الگوریتمهای گوگل خیلی هوشمندتر و قانونمندتر شدن تا جایی که بین وبمسترها یه دیالوگ جالب شروع شد. این فرایند سبب می شود به جای اینکه قدرت لینک های مایع در صفحات مختلف پخش شود روی یک یا دو صفحه متمرکز شود. https://xseo.ir که شما در وب سایت خود از لینک های معتبر و مرتبط استفاده کنید می توانید روند بهبود رتبه وب سایت خود را افزایش دهید و کاربران خود را از این موضوع مطمئن سازید که وب سایت شما یک وب سایت شناخه شده و تایید شده توسط موتورهای جستجو گوگل می باشد. اگر در کلمه مورد نظر به جایگاه مناسبی نمی رسید به بک لینک های قبلی خود سر بزنید و آن ها را تقویت کنید.

Charlie Owens

تحلیلگر هاردکور طرفدار عمومی فرهنگ پاپ. خالق مادام العمر تنظیم کننده. اهل سفر. متخصص وب متعهد

تماس با ما