ویدیوی ویژه سیتا رامایان آکا دیپیکا چیخلیا در مورد هانومان جایانتی مورد علاقه اینترنت قرار می گیرد & تماشا اخبار مردم

دهلی نو: Ramayan’s Ramanand Sagar یک برنامه تلویزیونی حماسی بود که جایگاه ویژه ای در قلب مخاطبان در تمام گروه های سنی دارد. همچنین، شخصیت‌های اصلی که نقش‌های نمادین را بازی می‌کردند، جایگاه ویژه‌ای در خاطرات بینندگان حک کردند. دیپیکا چیخلیا، که در این برنامه الهه سیتا را نوشته بود، برای همیشه در همان آواتار مورد علاقه طرفدارانش بوده است. به مناسبت فرخنده هانومان جایانتی امروز، او ویدئوهایی را به صورت آنلاین به اشتراک گذاشت.

دیپیکا یک کاربر مشتاق اینستاگرام، دو ویدیوی ویژه را در جایانتی خود منتشر کرد که به لرد هانومان دعا می کند. در یکی از ویدئوها، او را می توان دید که هانومان چالیسا را ​​با ارادت کامل می خواند. دیپیکا در یک ساری خردلی با یک گردنبند طلایی صورتی زیبا به نظر می رسید. او در کپشن نوشت: آپ سابهی کو هانومان جی کی جانم اوتساو کی شوبهکمنائن

در طول قرنطینه جدید ناشی از ویروس کرونا در سال 2020، نمایش‌های حماسی مانند رامایان، مهابهارات، اوم نامه شیوای و ویشنو پوران و سایر موارد دیگر در این دوره زمانی دوباره پخش شد و این نسل را با حماسه‌ها آشنا کرد. «رامایان» راماناند ساگار پس از پخش مجددش در دوردرشان (DD)، با تبدیل شدن به پربیننده ترین نمایش تا به حال در جهان، تاریخ ساز شد و بالاترین TRP را به کانال داد.

در رامایان، آرون گوویل بازیگر نقش لرد رام، دیپیکا چیخلیا در نقش الهه سیتا و سونیل لاهری در نقش لرد لاکشمن دیده می‌شوند. ستاره افسانه ای فقید دارا سینگ در نقش لرد هانومان دیده شد در حالی که آرویند تریودی نقش راوانا را بازی کرد.

دیپیکا در کارنامه درخشان خود در چندین برنامه تلویزیونی و فیلم ایفای نقش کرد، اما بازی در نقش دوی سیتا بود که او را به شهرت رساند و او را پر از ستاره شدن کرد.

Kaia Lambert

گیمر. طرفدار رسانه های اجتماعی متخصص وب Wannabe. متعصب آبجو ارتباط دهنده. کارآفرین. گیک زامبی شیطانی. طرفدار پرشور تلویزیون عاشق بیکن غیرقابل درمان.

تماس با ما