هشدار؛ زنان به این علائم در بدن خود حساس باشند

جراحی فلوشیپ پستان گفت: در صورتی که از انواع سرطان پستان، باید این پستان را کامل کنید، نوع نادر از سرطان پستان (سرطان پستان) با قرمزی و تورم شدید پوستی پستان همراه است.

به گزارش فارس، نازی معینی، فلوشیپ جراحی پستان و عضو هیأت علمی پژوهشکده معدود جهادی دانشگاهی در پاسخ به این سوال که در ارزیابی اولیه توده های سرطانی پستان انجام چه آزمایشاتی ضروری است، گفت: به غیر از سونوگرافی، ماموگرافی و نمونه برداری، بقیه آزمایش ها. بنا به میزان پیشرفت بیماری متفاوت خواهد بود. برای مثال اگر بیماری با علائم پیشرونده به سایر اعضای بدن همراه باشد، اسکن ریه و اسکن استخوان نیز خواهد شد.

وی ادامه داد: گاهی این بیماری، سدهای اولیه را پشت سر گذاشته و بسیار منتشر شده است. (مراحل پیشرفته) در این بیماران به عنوان حمایت از عمل جراحی خواهد شد.

معینی در پاسخ به این سوال که آیا جراحی همیشه قدم اول می‌شود، گفت: در بسیاری از موارد شیمی درمانی قبل از عمل انجام می‌شود. در این رابطه، نمونه برداری از توده های پستانی و رنگ آمیزی سلولی آن ها خیلی از مسائل را برای ما مشخص می کند. توده هایی که به شیمی درمانی حساس هستند خیلی زود با شیمی درمانی کوچک می شوند. در این صورت می‌دهیم، شیمی درمانی در این بیماران قبل از انجام جراحی انجام می‌شود.

این جراحی فلوشیپ پستان گفت: درمان استاندارد و انتخاب ما در جراحی پستان «حفظ پستان» است. مطالعات زیادی انجام شده است که در بیماران مبتلا به سرطان پستان، کامل پستان در مقایسه یا برداشت به تنهایی توده، هیچ تفاوتی در بهبود میزان ایجاد بیماری ایجاد نشده است، بنابراین پستان نتایج بهتری را به دنبال داشته باشد و کامل پستان را انجام دهد. است.

عضو هیأت علمی جهاد دانشگاهی گفت: در مورد انواع سرطان پستان، باید پستان را کامل کنید، این نوع نادر از سرطان پستان (سرطان پستان) با قرمزی و تورم شدید پستان همراه است.

وی اضافه کرد: همزمان جراحی و جایگزینی پروتز پستان در مورد انواع سرطان‌ها قابل انجام است.

برنامه کارشناس در پاسخ به این سوال که امکان انجام جراحی پستان و جایگزینی آن با پروتز برای افرادی که در خانواده آن‌ها سرطان پستان گزارش شده است، امکان پذیرش را دارد، گفت: این جراحی تنها در زنانی که آن‌ها را آزمایش می‌کند آن‌ها مثبت است و بالای ۸۰ درصد است. احتمال احتمال به سرطان پستان را دارند پیشنهاد می‌شود.

عضو پژوهشکده سرطان پستان گفت: تشخیص غدد لنفاوی زیر بغل در تصویر انجام می‌شود که در این غدد درگیری سرطان ایجاد شده باشد، تشخیص درگیری غدد لنفاوی زیر بغل، با انجام تکنیک‌های خاص قبل از انجام امکان پذیرفتن است.

معینی تاکید کرد: گاهی احتمال احتمال بعد از انجام شیمی درمانی کاهش می‌یابد. زیرا شیمی درمانی باعث کاهش ذخیره تخمدان ها می شود؛ به همین دلیل از شروع درمان، بیماران را قبل از انجام فریز جنین توصیه می‌کنیم تا پس از درمان کامل امکان باروری حفظ شود.

این جراح در این سوال که انجام ندادن شیمی درمانی در چه افرادی امکان پذیر است، گفت: در افراد خیلی مسن، با تومورهای کوچک مثبت و درگیر نبودن غدد لنفاوی، امکان کنار گذاشتن شیمی درمانی وجود دارد.

Braylon Mccoy

محقق حرفه ای وب. پیشگام الکل متعصب تلویزیون دوست حیوانات در همه جا.

تماس با ما