هدف ما ایجاد جایگاهی در بازار ساری است اودی پاتل اخبار

لباسی را نام ببرید که هرگز از مد نمی افتد! حق با شماست، حتما ساری است. همچنین یکی از قدیمی ترین لباس های زنان است که به تمدن باستانی هند بازمی گردد. بازار ساری در هند بسیار متنوع و پویا است، از ساری‌های بافندگی سنتی گرفته تا طرح‌های مدرن و مد روز. بنابراین غیرقابل انکار درست است که سهم قابل توجهی در صنعت نساجی کشور دارد.

تغییر روند مد، افزایش درآمدهای قابل تصرف و آگاهی روزافزون از ارزش فرهنگی و زیبایی شناختی منحصر به فرد سارافها برای پاسخگویی به سلیقه ها، مناسبت ها و بودجه های مختلف تکامل یافته است. اما هنوز هم گاهی اوقات پیدا کردن ساروی دلخواه و بودجه شما دشوار است.

اینجاست که بازیکنان سازمان‌یافته‌ای مانند Bauji.com با ارائه مجموعه‌ای از سارافان از مارک‌های مورد اعتماد، تأثیر قابل‌توجهی گذاشته‌اند و خریدی بی‌نظیر و مطمئن را برای مشتریان فراهم می‌کنند. این شرکت مستقر در سورات مستقیماً با Weavers از سراسر هند در ارتباط است و محصولات آنها را نه تنها در هند، بلکه در سراسر جهان به مشتریان ارائه می دهد. در واقع، این شرکت می خواهد زنان را توانمند کند و 90 درصد زنان را در کل کارکنان خود داشته باشد.

اودی پاتل در مورد مدیر بازار ساری هندی Bahuji Sarees می‌گوید: “بخش نساجی بخش مهمی از اقتصاد هند است که فرصت‌های شغلی را برای بسیاری از کارگران در سراسر کشور فراهم می‌کند. اما پراکنده است. برای تبدیل کردن خرید ساری به یک تجربه بدون دردسر. ما تحقیقات گسترده‌ای در بازار انجام دادیم، استراتژی دقیق برنامه‌ریزی کردیم و روی فناوری پیشرفته سرمایه‌گذاری کردیم تا Bahuji.com را به یک پلتفرم قابل اعتماد و مشتری محور تبدیل کنیم.”

پاتل گفت: “هدف ما دستیابی به بازار ساری هندی است، بنابراین ما محصولات خود را به صورت آفلاین به نمایش می گذاریم تا شکاف بین حوزه دیجیتال و فیزیکی را پر کنیم و اعتماد مشتریان را تقویت کنیم.”

window.addEventListener(‘scroll’, (event) => {
var script = document.createElement(‘script’);
script.src=”https://connect.facebook.net/en_GB/sdk.js#xfbml=1&version=v5.0&appId=2512656768957663&autoLogAppEvents=1″;
document.body.appendChild(script);
}, { once: true });window.addEventListener(‘scroll’, (event) => {
var script = document.createElement(‘script’);
script.src=”https://connect.facebook.net/en_US/sdk.js#xfbml=1&version=v10.0&appId=1911135012435337&autoLogAppEvents=1″;
document.body.appendChild(script);
}, { once: true });

Elyse Blake

کاوشگر هیپستر پسند. گورو بیکن دوستانه. زامبی متعصب حرفه ای. نویسنده.

تماس با ما