نوشتن از دوران کودکی هارجیت کائور به جوانترین شاعر هندی شهر تبدیل شد | اخبار

هارجیت کاور دو کتاب باشکوه را ضبط می‌کند و به عنوان یک مدل در حال ظهور از ستاره شدن خود می‌بیند.

هارجیت کائور به ارث رسیده تا در جهان بدرخشد. او به‌عنوان جوان‌ترین شاعر هندی در کتاب‌های شگفت‌انگیز برای کتابش «باس ززباتون که الفااز» متشکل از 50 شعر هندی است که در کمتر از یک سال آماده کرده است.

خانم کاور با طبیعت جسور، مملو از زندگی است و معتقد است که هر ثانیه را به طور کامل زندگی می کند. پس از تربیت او در شهر توسعه یافته راجستان، عزم او برای انجام کاری خارج از چارچوب در خون او بود. با همین دیدگاه، او تصمیم گرفت کار خود را به عنوان یک نویسنده و مدل آغاز کند.

هارجیت که به عنوان جوانترین شاعر هندی اعطا شد، همچنین رکورد کتاب نابغه را به خاطر اشتیاقش به نوشتن به دست آورد. او که در حرفه خود ساخته است، آماده است تا به همه دختران شهر کوچک الهام بخشد تا روی پای خود بایستند و اجازه ندهند دیگران روحیه آنها را خرد کنند.

نویسنده یک کتاب برنده جایزه مجموعه‌ای از رمان‌های «حقیقت مشکوک» را نیز به رشته تحریر درآورده است. تحت انتشار کتاب رز آبی، این کتاب مورد تشویق خوانندگان قرار گرفته است و آنها برای دیدن دنباله ای از آن به زودی هیجان زده هستند.

Emerson Brooks

گورو تلویزیون. حل کننده مشکل علاقه مندان به وب. ماون مسافرتی بی عذرخواهی تنظیم کننده.

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyبهترین اکستنشن مژه اصفهانبهترین سالن زیبایی تبریزخبربهترین مشاور کنکوربهترین سالن زیبایی اصفهاندانشگاهGuide to buying household appliancesdigital currency channeldigital currency tutorial