jeejowbanner

نمایش اتوبیوگرافی ملیسا اتریج به برادوی می آید

این تولید یکشنبه اعلام کرد که خاطرات تئاتری ملیسا اتریج، خواننده و ترانه‌سرا که در آن داستان‌هایی از زندگی خود می‌بافد، پاییز امسال در برادوی روی صحنه می‌رود.

نمایش اتریج که «پنجره من» نامیده می‌شود و اشاره‌ای به یکی از آهنگ‌های موفق اوست، زندگی و حرفه‌اش را بازگو می‌کند، از بزرگ شدن در کانزاس تا رسیدن به شهرت راک و بیرون آمدن به عنوان یک لزبین در دهه 90.

این سریال که پاییز گذشته پخش کوتاهی در خارج از برادوی داشت، توسط اتریج و همسرش، لیندا والم اتریج، تهیه کننده و بازیگر تلویزیونی نوشته شد که به ساخت سریال تلویزیونی “پرستار جکی” کمک کرد و در “آن نمایش دهه 70” کار کرد. این تولید قصد دارد پیش نمایش خود را در Circle in the Square Theatre در 14 سپتامبر آغاز کند و شب افتتاحیه برای 28 سپتامبر برنامه ریزی شده است.

اتریج، 62 ساله، از دوران کودکی عاشق تئاتر بوده است (او هفته گذشته گفت: “طلسم خدا من را آتش زد”) و در موزیکال راک “احمق آمریکایی” در سال 2011 برای مدت کوتاهی اجرا کرد. او مدت ها بود که می خواست برای برادوی بنویسد. او گفت، و بنابراین از دیدن استقبال صنعت از تولید بروس اسپرینگستین، که به نظر او نمونه‌ای برای تولیدات نوازندگان است که بخشی از کنسرت و بخشی داستان سرایی هستند، بسیار خوشحال شد.

اتریج گفت: “من 40 سال است که در مقابل تماشاگران بودم و دوست دارم صحبت کنم.” من از داستان و درام لذت می برم و همیشه آن را در موسیقی خود آورده ام.

به علاوه، او به شوخی گفت: “در درمان صرفه جویی می کند.”

این نمایش به کارگردانی امی تینکام به قلمروی عمیقا شخصی برای اتریج می رسد، از جمله زمانی که او در مورد مرگ پسر 21 ساله اش بر اثر اعتیاد به مواد افیونی صحبت می کند.

اتریج گفت: «این واقعاً به من کمک کرد که آن را بارها و بارها بگویم. “در واقع این را آزاد دانستم که در مورد زندگی خود بسیار باز باشم.”

در بین این خاطرات، اتریج آهنگ های موفق خود مانند “Come to My Window” و “Bring Me Some Water” و همچنین عناوین مبهم تر، از جمله اولین آهنگ هایی را که در کودکی نوشت، پخش می کند. در حال حاضر، اتریج در حال کشف این است که چه چیزی را قطع کند. نمایش آف برادوی سه ساعت به همراه یک آنتراکت بود و خواننده گفت که نسخه برادوی به احتمال زیاد حدود نیم ساعت کوتاهتر خواهد بود.

برنامه تولید تا 19 نوامبر ادامه خواهد داشت.

Aria Coffey

مجری کل کارشناس موسیقی. الکل گیک لاعلاج ایجاد کننده. علاقه مندان به زامبی ها

تماس با ما