نقش عجیب برای رئیس هیئت یزد در سفر به جام جهانی

مسابقات جام جهانی ۲۰۲۲ از ۲۹ آبان ماه سال جاری در کشور قطر برگزار می‌شود. فدراسیون جهانی فوتبال مانند ادوار گذشته از تیم‌های حاضر در این رقابت‌ها خواستار امور فرهنگی و هنری مجاز برای پوشش رسمی آن‌ها در دیدارهایی که برگزار می‌شوند را ارائه می‌کنند و با دیدن فیفاهای فرهنگی خود در این رقابت‌های ورزشی انتخاب می‌شوند.

فدراسیون فوتبال ایران نیز پس از حضور مهدی تاج در رأس ریاست این مجموعه امور فرهنگی و هنری را در نظر گرفت تا با توجه به فیفا، بازی‌های ایران در طول مسابقات جام جهانی قطر استفاده شود.

بر طبل شادانه بکوب!

فدراسیون فوتبال ایران بر خلاف ادوار گذشته، به دلیل تغییر مدیریتی فرصت لازم برای تفاهم نامه با مرکز موسیقی ملی کشور را از دست داد تا نتواند سرود اختصاصی جدید برای تیم ملی ایران برای پخش هنگام برگزاری بازی‌های این تیم تولید کند.

از این رو مهدی تاج پس از جلساتی که در کارگروه ویژه جام ۲۰۲۲ در فدراسیون جهانی فوتبال ایران برگزار شد با معرفی سرود «بر طبل شادانه بکوب» با صدای زنده یاد مرحوم امید جعفری به عنوان آهنگ رسمی برای پخش در این رقابت‌ها خواستار شد. موسیقی مورد امتحان فیفا نیز قرار گرفت.

همچنین طبق برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته از سوی دیگر مسابقات، قرار است در صورت زدن گل از سوی تیم ملی ایران در هر بازی، چند مرحله از این سرود نیز پخش شود تا فضای مهیجی را در بین هواداران ایجاد کند.

جلسات متوالی برای خدمات کامل تیم ملی ایران

کی‌های کارلوس روش در فراهم‌سازی تجهیزات مورد نیاز برای تیم ملی ایران برگزاری جلسات متوالی تا با مهدی محمدنبی، منصور قنبرزاده و تنی چند از اعضای هیأت رئیسه شد. در این نشست‌ها که مهدی خراطی‌ها مسئول اجرایی تیم ملی ایران بودند، حضور داشتند و هماهنگی‌های لجستیکی برای همکاری انجام شد. فدراسیون فوتبال برای تهیه غذاهای ایرانی بازیکنان، با خود آشپز به قطر می‌برد و قرار است سالن‌های بدنسازی در محل استقرار تیم ملی نیز تمام و کمال در اختیار کاروان این تیم قرار گیرد تا در هر زمان که روش تعیین مکان از آن استفاده شود.

رئیس هیأت فوتبال لیدر تماشاگران می‌شود

امیر فرشاد تفکری رئیس هیأت فوتبال استان یزد به عنوان رئیس کمیته مشوقین در جام جهانی قطر حاضر می‌شود. او به عنوان لیدر اصلی برای هماهنگی شعار بین طرفداران فوتبال خواهد داشت و امور مربوط به هماهنگی بوقچی‌های تیم ملی را می‌دهد.

Reece Bryant

ایجاد کننده. شیطون عاشق تلویزیون حل کننده مشکلات مادام العمر نویسنده. تحلیلگر. نینجا فرهنگ پاپ. عاشق اینترنت معتبر. کاوشگر کل کارآفرین لاعلاج

تماس با ما