نقد و بررسی & گربه چکمه پوش آخرین آرزو& Swashbuckling Again

شاید امروز باورش سخت باشد، اما زمانی بود که «شرک» مانند یک نفس تازه در دنیای انیمیشن های بزرگ صفحه به نظر می رسید. طنز شور و آگاهی مصرانه از فرهنگ پاپ برای یک دقیقه سرگرم کننده بود، قبل از اینکه دنباله ها به شکلی تکان دهنده و فرموله شوند. و پس از آن کل مسئله هول دادن به دهان و گلوی ما بود. دریم ورکس، استودیویی که «شرک» را ساخت، خیلی زود به ضد پیکسار تبدیل شد – به طرز بدی.

بنابراین، شگفت‌انگیز است که «گربه چکمه‌پوش: آخرین آرزو»، دومین فیلم بلندی که شخصیت محبوب کودکانه را برجسته می‌کند که به یکی از آثار مورد علاقه دنیای «شرک» تبدیل شد، در بیشتر موارد برنده است. این شامل جوک های سرگرم کننده است و یک انگیزه قدیمی برای کشیدن سیم های قلب دارد. این به رغم ساخت طرح پیشنهادی بازی ویدیویی، که در آن گربه و گروه‌هایی با کمک یک نقشه متحرک، به جنگلی تاریک می‌روند تا ستاره‌ای آرزومند را بیابند، با دیگر شخصیت‌های داستانی کودکانه در تعقیب داغ و بدخواهانه.

صداپیشگی Puss توسط آنتونیو باندراس انجام می‌شود، که صدای خرخر او می‌تواند صدای هر کسی را گرم کند، همانطور که در مورد سلما هایک پینو نیز وجود دارد، که در نقش کیتی سافت‌پاوز علاقه‌مند به عشق و نفرت خود نقش دارد. به کارگردانی جوئل کرافورد، لحن کلی فیلم نه چندان به تصاویر قبلی دریم ورکس برمی گردد که به «قصه های پری شکسته» کارتون تلویزیونی قدیمی «راکی و بولوینکل» شبیه است. برای این منظور، Goldilocks و Three Bears اکنون گروهی از جنایتکاران هستند (شامل صداپیشگی نیروگاه های Olivia Colman، Ray Winstone و Florence Pugh). این فیلم اغلب جذاب اگر گربه ای باشید به ویژه خوب بازی می کند. اما چه کسی نیست؟

گربه چکمه پوش: آخرین آرزو
دارای رتبه PG مدت زمان: 1 ساعت و 40 دقیقه. در تماشاخانه ها.

Nylah Rasmussen

قادر به تایپ با دستکش بوکس نیست. گیک الکل. دانشجوی بی عذرخواهی ایجاد کننده. کاوشگر بسیار جذاب تلویزیون نینجا. علاقه مند به وب معمولی معتاد آبجو

تماس با ما