نظر چه کسی سنا را کنترل خواهد کرد؟ پاسخ می تواند در یک ایمیل باشد.

ما سنا را جدی می گیریم، مردم. و همه چیز در مورد شماست. کاندیداها به شما نیاز دارند، حتی اگر ایالت زادگاه شما ناخن گیر واقعی نداشته باشد. (چاک شومر قرار است دوباره در نیویورک انتخاب شود. ابتدا آن را اینجا شنیدید.)

مهم نیست که در تابستان کجا بوده‌اید، شرط می‌بندم که بخشی از زمان خود را صرف شخم زدن ایمیل‌های امیدهای سنا کرده‌اید که از شما پول می‌خواستند.

این می تواند کمی … ناراحت کننده باشد. شما از خواب بیدار می شوید و به صندوق ورودی خود نگاه می کنید. وقتی می بینید که بیش از 50 پیام جدید در انتظار شماست، باید فرض کنید که تعدادی از آنها در واقع از طرف افرادی هستند که می شناسید.

نه عنوانی که “برنامه های شام” نام دارد، درباره شب قرار نیست. کاترین کورتز ماستو، سناتور نوادا، از شما می خواهد که بدانید او و همسرش فقط تمام شده غذا خوردن، و در حالی که او مشغول شستن ظروف است، او وقت دارد تا یک درخواست سریع جمع آوری کمک مالی را به اشتراک بگذارد.

(بیایید حداقل خوشحال باشیم که هیچ سناتور دموکرات مردی جرأت نمی کند برای شما بنویسد که او دراز می کند در حالی که همسرش آشپزخانه را تمیز می کند.)

آخر هفته گذشته، جان فترمن، نامزد دموکرات سنا در پنسیلوانیا، آنقدر غرق در معنای روز کارگر بود که اعلام کرد تصمیم دارد روز دوشنبه با ارسال ایمیل به کسی جشن بگیرد. (“… و این بدان معناست که ما به جمع آوری سرمایه امروز برای جبران تفاوت نیاز داریم.”)

و وقتی روز کارگر فرا رسید، فترمن…

الف. روز را مرخصی گرفت و با تماشای تکرارهای «سوپرانو» گذراند.

ب. کارکنان خود را در مسابقه وردل به چالش کشید.

C. نوشت: «می‌دانم گفتم امروز قرار نیست به شما ایمیل بزنم، اما می‌خواهم برخی از افکار را به اشتراک بگذارم».

بله، می‌دانم که می‌دانید این «می‌دانم…» است.

وال دمینگ، که در حال نامزدی برای مجلس سنا در فلوریدا است، در ماه آگوست بیش از هر فرد دیگری در خانواده‌ام برای من نامه ارسال کرد، همه اینها در مورد نیاز شدید او به بودجه برای پیروزی در انتخابات مقدماتی بسیار، بسیار، بسیار سخت – که، معلوم شد، او با 84 درصد آرا برنده شد. دمینگز بیش از 47 میلیون دلار جمع آوری کرد که هنوز بخشی از آن را برای مسابقه با مارکو روبیو در اختیار دارد.

این چیز بدی نیست. شرط می‌بندم که اهداکنندگان اصلی او بدشان نمی‌آید که از پولشان برای از بین بردن سناتور روبیو، دشمن سرسخت حقوق سقط جنین که اخیراً رسوایی سند مار-آ-لاگو را یک موضوع «ذخیره‌سازی» نامید، استفاده کنند.

البته، دمینگز علیرغم حجم زیادی که داشت، درست در حال دمیدن سوت اضطراری است. او روز چهارشنبه نوشت: «متاسفم که صندوق پستی شما را شلوغ کردم، دوست»، و هشدار داد که کمپین او «هنوز از هدف جمع‌آوری سرمایه نیمه‌شب آینده ما فاصله دارد».

بدبین ها ممکن است تصور کنند که هیچ نامزدی هرگز در طول تاریخ به هدفی برای جمع آوری سرمایه نرسیده است. واقعاً، آیا تا به حال به یاد دارید که یادداشتی دریافت کرده باشید: «متشکرم، بچه ها! ما تمام پولی که نیاز داریم را داریم! به پناهگاه حیوان خانگی خود بدهید.»

شما باید کمی احساس همدردی کنید – کمپین های سنا بسیار گران هستند. سوال این است که آیا باید به این سیل درخواست های ایمیل برای کمک مالی پاسخ دهید؟ نکته منفی، همانطور که احتمالاً شک دارید، این است که شما را به یک هدف محبوب تر تبدیل می کند.

اما آیا می خواهید به همه این نامزدها بگویید که اگر به پول نیاز دارند، بهتر است به PAC ها و حامیان مالی شرکت ها مراجعه کنند؟ بیا دیگه.

دانیل وینر از مرکز برنان گفت: «این در حال حاضر نوعی شر ضروری است.

“این انتخاب بین چند اهداکننده ثروتمند یا جمع آوری کمک های مردمی است.”

بنابراین اگر در حال خواندن تمام داستان‌های مربوط به رقابت‌های حساس سنا در مکان‌هایی مانند اوهایو، ویسکانسین و پنسیلوانیا هستید، سخت است به خودتان بگویید که آنها به شما مربوط نیستند. ما در مورد اینکه چه کسی مجلس سنا را کنترل می‌کند صحبت می‌کنیم – نه اینکه بگوییم آیا کشور دو سال دیگر را صرف فکر و ذهن و روحیه جو منچین خواهد کرد.

اما همچنین کمک مالی و جلوگیری از اهدای نام خود به کمپین های دیگر – یا خریداری آن ها نیز دشوار است. همانطور که وجود دارد، این اطلاعات فقط یک کالای دیگر است. مطمئنا، کمیسیون انتخابات فدرال می تواند فروش لیست های ایمیل را محدود کند. واینر که بخش بزرگی از ملاقات‌های والدین خود را صرف تمیز کردن صندوق پستی مادرش می‌کند، گفت: «اما این یک نبرد سخت خواهد بود.

شما می توانید خود را از لیست هر نامزد فردی خارج کنید – باید یک گزینه “لغو اشتراک” در انتهای هر درخواست وجود داشته باشد. یا، اگر در مرتب نگه داشتن صندوق ورودی خود وسواس ندارید، می توانید ایمیل ها را نادیده بگیرید و اجازه دهید آن ها جمع شوند – شوهرم به 85000 نزدیک می شود.

من یک حذف کننده هستم، بلکه یک نوع جمع کننده هستم. برخی از این کمپین ها دارای شخصیت های … خاصی هستند.

برای مثال، تیم رایان، کاندیدای سنای دموکرات ها در اوهایو، یک پیام رسان بزرگ است که به نظر می رسد در یک فانک جدی است. یکی از پیام‌های اخیر او و دیگری با اعلام «یک شکست بزرگ» آغاز شد: «این بد است». و شاید ناراحت کننده ترین از طرف خوانندگان، یکی که قول داد، “این طولانی ترین ایمیلی است که تا به حال برای شما ارسال می کنم.”

طرفداران رایان بیش از حد نگران نباشید – او در وضعیتی که برای حزب او بسیار سخت شده است، بهتر از حد انتظار عمل می کند. و به یاد داشته باشید، این فصلی است که نامزدها سعی می کنند تا حد امکان ناامید به نظر برسند.

به هر حال هفته خوبی برای مشارکت است. داریم به فینال بزرگ میرسیم به اطراف نگاه کنید و ببینید به چه کسی می خواهید کمک کنید. لازم نیست سنا باشد. اگرچه، مگر اینکه ارتباط شخصی عمیقی داشته باشید، احتمالاً نادیده گرفتن همه آن درخواست‌های نامزدهای معاون فرماندار بد نیست.

Emerson Brooks

گورو تلویزیون. حل کننده مشکل علاقه مندان به وب. ماون مسافرتی بی عذرخواهی تنظیم کننده.

تماس با ما