نظر چرا DeSantis باید امسال بدود؟

درست است که فورچون همیشه از جسورها حمایت نمی کند. (همانطور که مک کارتی خاطرنشان می کند، این عبارت در “Aeneid” ویرژیل سرچشمه می گیرد، جایی که یک جنگسالار ایتالیایی درست قبل از کشته شدن او بیان می شود.) اما کلید بحث لحظه ی خود را از دست ندهید این است که وقتی صحبت از چیزی می شود به سختی به دست آوردن ریاست جمهوری، اکثر فورچون به نفع کسی نیست. همه رؤسای جمهور آینده، صرف نظر از فضایلشان به عنوان سیاستمداران، به ناچار گروگان رویدادها هستند، بسته به همزمانی های غیرعادی برای باز کردن مسیری به کاخ سفید.

بسیاری از مشاغل موفق سیاسی هرگز این مسیر را باز نمی کنند. اقلیتی آن را به باریک‌ترین راه باز می‌کنند، جایی که می‌توانید سوزن‌های نخی را تصور کنید و شش‌های لاکی را تا کاخ سفید بچرخانید. فقط تعداد کمی با موقعیتی مواجه می شوند که به نظر می رسد شانس زیادی دارند، نه فقط یک احتمال طولانی، حتی قبل از اینکه نامزدی خود را اعلام کنند.

همان جایی که DeSantis در حال حاضر نشسته است. سایت شرط‌بندی سیاسی PredictI شانس او ​​را برای انتخاب شدن به عنوان رئیس‌جمهور در سال 2024، که به صورت قیمت سهام بیان می‌شود، 23 سنت، کمی پایین‌تر از ترامپ و بسیار پایین‌تر از بایدن، اما بسیار بالاتر از بقیه قرار می‌دهد. این شانس‌ها، که شانس حضور در کاخ سفید را تقریباً 20 درصد نشان می‌دهند، به نظر من درست است. اگر به نظرسنجی های ملی از زمان اعلام جرم ترامپ نگاه کنید، حمایت دیسانتیس فقط اندکی کاهش یافته است. اگر به نظرسنجی‌های ایالت‌های اولیه مقدماتی نگاه کنید، او به وضوح در فاصله زیادی قرار دارد، ترامپ یک کف حمایت دارد، اما رای‌دهندگان زیادی هم دارد که مشتاق جمع‌آوری به او نیستند (ممکن است کیفرخواست او حمایت محکمی داشته باشد، اما اینطور نیست. باعث شود تعداد او افزایش یابد) و دسانتیس هنوز شروع به مبارزات انتخاباتی نکرده است. او نسبت به هر یک از رقبای ترامپ در سال 2016 وضعیت بسیار بهتری دارد، و می‌توانید استدلال کنید که او از هر نامزد جمهوری‌خواه در سال 2008 یا 2012 نزدیک‌تر به نامزدی شروع کرد.

فرار نکردن به معنای دور انداختن این نزدیکی است، به این امید که چهار سال بعد از این نزدیک تر شروع کنیم. اما موقعیت کنونی دیسانتیس به خودی خود آفرینش اقبال سیاسی غیرعادی است. بله، او ماهر بوده است، اما این مهارت او را به اینجا نمی‌رساند بدون اتفاقاتی که از کنترل کسی خارج است – همه‌گیری کووید-19، انقلاب بیدار در نهادهای لیبرال، شکاف بین مایک پنس و ترامپ پس از 6 ژانویه، قدرت اقتصاد فلوریدا و موارد دیگر.

بدیهی است که می توان آینده ای را تصور کرد که در آن فورچون به طرفداری از DeSantis ادامه دهد و او به عنوان محبوب ترین مورد علاقه خود به سال 2028 برود. اما زمان و شانس بی‌رحمانه هستند و راه‌های بسیاری وجود دارد که در آن رویدادها علیه او توطئه می‌کنند و او در سال 2027 از خواب بیدار می‌شود و در عوض به شانس 5 درصدی PredictIt خیره می‌شود.

Makayla Massey

کاشف برنده جایزه کل معتاد زامبی. متعصب فرهنگ پاپ بی عذرخواهی. تواهولیک.

تماس با ما