jeejowbanner

نظر باز هم زمان برای برادر من کوین است

در این روز شکرگزاری، برای اولین بار پس از چند سال، من و برادرم کوین هر دو می‌توانیم بگوییم که از دونالد ترامپ به اندازه کافی خسته شده‌ایم. اما این بدان معنا نیست که من و او در موارد دیگر موافق هستیم. یک بار دیگر، در اینجا کوین با نمای سالانه اش از سمت راست خانواده داود آمده است:

میان ترم ها به پایان رسیده و نتایج ناامید کننده است. موج قرمز محقق نشد و دموکرات ها و رئیس جمهور بایدن مجبور به پرداخت هزینه اقدامات خود در 22 ماه گذشته نشدند.

اینها شامل خرابی افغانستان است. وثیقه بدون نقد، که جنایتکاران را بر قربانیان ترجیح می دهد. تورم بالای 40 سال؛ تهاجم دو ساله به مرز جنوبی ما. رکورد قیمت بنزین؛ کاهش خطرناک ذخایر استراتژیک نفت؛ افول بیشتر سیستم آموزشی ما؛ تضعیف ارتش ما؛ و آغوش کامل بیداری برای تقسیم کشور. همه اینها، با توجه به محبوبیت رئیس جمهور در زیر آب و 81 درصد از آمریکایی ها که معتقدند کشور در مسیر اشتباهی پیش می رود، باید افزایش پیش بینی شده جمهوری خواهان را ایجاد می کرد. اما رئیس جمهور از انتخابات بیرون آمد و فکر کرد که خوشبختی نسبتاً خوب دموکرات ها به دلیل سیاست های او است، نه علی رغم آنها.

جمهوری خواهان باید سهم بزرگی از تقصیر را بر عهده بگیرند. پیام آنها دیر یا اصلا وجود نداشت و به دموکرات ها اجازه داد رای دهندگان متحرک را متقاعد کنند که تنها مسائل مهم ترامپ، سقط جنین و تهدید فرضی برای دموکراسی ما باشد.

نامزدها باید متناسب با منطقه خود باشند. یک محافظه کار را برای یک منطقه معتدل انتخاب نکنید. نفوذهای ریک اسکات و لیندسی گراهام در مورد مسائل داغ آسیب می رساند. جمهوری خواهان باید حامیان را متقاعد کنند که زودتر رای دهند، نه اینکه منتظر روز انتخابات بمانند. دموکرات‌ها اغلب از رای‌گیری زودهنگام پیشتاز زیادی به دست می‌آورند و جمهوری‌خواهان را مجبور می‌کنند که از پشت سر بیایند.

دونالد ترامپ رادیواکتیو است. اصرار او بر انتخاب نامزدها بر اساس وفاداری آنها به او به قیمت کنترل مجلس سنا در انتخابات متوالی جمهوری خواهان تمام شد و حملات او به سایر جمهوری خواهان نفرت انگیز است. تاریخ‌دانان درباره ریاست‌جمهوری او سخاوتمندانه‌تر از رسانه‌ها قضاوت خواهند کرد و ما برای همیشه مدیون نجات کشور و دادگاه عالی از دست هیلاری کلینتون خواهیم بود، اما اثربخشی او گذشته است.

اعلامیه او مبنی بر اینکه دوباره نامزد خواهد شد، روز بعد با سکوت شدید جمهوری خواهان مواجه شد. روپرت مرداک دفاع قدرتمند فاکس را از ترامپ سلب کرد. انزوای ترامپ در میهمانی اعلامی او آشکار شد، جایی که تنها عضو کنگره مدیسون کاتورن بود که مقدماتی خود را شکست داد.

سومین حضور ترامپ به سادگی حساب‌های قدیمی خود را با دشمنان سیاسی و مطبوعات تسویه می‌کند و کارهای تعمیراتی را که جمهوری‌خواهان باید انجام دهند نادیده می‌گیرند.

نتایج بهتر از حد انتظار دموکرات ها، آقای بایدن را به ضرر ملت جسور کرد. او احتمالاً دوباره نامزد خواهد شد (او در دومین تحلیف خود 82 ساله خواهد شد) و پس از انتخابات میان دوره ای گفت که قصد دارد «هیچ چیز» را تغییر دهد. او گفت: «هرچه بیشتر در مورد کاری که ما انجام می‌دهیم بدانند، حمایت بیشتری وجود دارد.

چند نقطه روشن وجود دارد. جمهوری خواهان در مجلس نمایندگان پیروز شدند و به سلطنت عذاب آور نانسی پلوسی پایان دادند. با آن پیروزی، ریسمان‌های کیف به دست می‌آیند، که باید ولخرجی دموکرات‌ها را از بین ببرد.

اولین دستور کار جمهوری خواهان باید استیضاح آلخاندرو مایورکاس نفرت انگیز، وزیر امنیت داخلی باشد، که ریاست وضعیت ننگین مرزها را برعهده داشته و بی کفایتی را مانند نشان افتخار بر تن کرده است. تنها در آخرین سال مالی تحت نظارت او، بیش از 2.4 میلیون مهاجر در مرزها مواجه شده اند، بیش از 500000 نفر از دستگیری فرار کرده اند و بیش از 850 نفر کشته شده اند.

امیدهای جمهوری خواهان برای سال 2024 باید در کنار ستاره جدید خود، ران دیسانتیس باشد، که تقریباً 60 درصد از آرا را در رقابت خود برای انتخاب مجدد فرماندار فلوریدا به دست آورد و راه را برای چهار عضو جدید مجلس نمایندگان مجلس هموار کرد. مدیریت او با طوفان ایان تنها آخرین شاهکار او بود که بر پایه دفاع عمومی او از حقوق والدین در آموزش، حمایت او از پلیس و مبارزه با بیداری بود.

قرنطینه های همه گیر، که توسط اتحادیه های معلمان تحریک شد، منجر به کاهش فاجعه آمیز نمرات آزمون کشور شد و پرده از آنچه به کودکان آموزش داده می شد را کنار زد. من نمی‌خواهم نوه‌های دبستانی‌ام در مورد تمایلات جنسی از یک غریبه بشنوند یا به آنها برچسب “ظالم” بزنند. به ریاضیات و خواندن بچسبید؛ فضای زیادی برای پیشرفت وجود دارد.

جمهوری خواهان اکنون باید دو سال دیگر برای رستگاری صبر کنند. حوزه سنا در سال 2024 دارای دموکرات هایی است که از 23 کرسی دفاع می کنند. با دو سال دیگر از سیاست های اشتباه بایدن، افزایش جرم و جنایت در شهرهای بزرگ ما، تورم استخوان خردکن و رکود قریب الوقوع، جمهوری خواهان باید فرصت طلایی دیگری داشته باشند. کارپ دیم.

اینجا به امید سال جدید،

کوین.

Aria Coffey

مجری کل کارشناس موسیقی. الکل گیک لاعلاج ایجاد کننده. علاقه مندان به زامبی ها

تماس با ما