میراث ساده و در عین حال دقیق جنایت کاریل در پرینستون

پن در لیگ آیوی تسلط داشت، با یک برد پیروز که به 48 بازی رسید، از جمله 8 بازی متوالی بر پرینستون. آخرین مورد از آن‌ها شکست در فینال فصل عادی بود که باعث شد تیم‌ها برای قهرمانی مساوی شوند، حتی اگر کویکرها هر دو بازی لیگ را برده بودند. (لیگ آیوی تا سال 2017 تورنمنت کنفرانسی نداشت.) فصل قبل، پس از باخت دیگری به پن، کاریل از دستیار خود خواست تا امتیازات جعبه بهترین بازی های تیمش را بین بازیکنان در تمرین توزیع کند. او به آنها گفت که برنامه را خجالت می کشند. گودریچ گفت: “این او را می خورد که پن دارد او را می کشد.”

جذابیت، شوخ طبعی، تیزهوشی کاریل و هیکلی که او برش داد – 5 فوت 6، کچل و با دستی سالم – کاریکاتور آسانی را به وجود آورد: یک یودا بسکتبال.

با این حال، بازی برای او یک طعم اکتسابی بود – گاهی اوقات تلخ.

تمرین‌ها، قبل از اعمال محدودیت‌های NCAA، معمولاً برای چهار ساعت طاقت‌فرسا انجام می‌شد. کریل با حرکات کششی اخم کرد، با اکراه اجازه داد که آب بشکند و حتی در تعریف و تمجیدها پرهیزتر بود، از ترس اینکه بازیکنانش از خود راضی شوند. و انتقاد او ممکن است خشک شود. یک بار تمرین را متوقف کرد، بازیکنانش را پشت سر هم در زمین نشست و از خط پایین رفت و کاستی های آنها را بیان کرد. این جلسه 90 دقیقه به طول انجامید.

گاهی اوقات آنقدر عصبانی می‌شد که پیراهنش را پاره می‌کرد و در حالی که سیگار می‌کشید، بقیه تمرین را بدون تنه می‌گذراند. دویل گفت: «او بسیار پرمو بود. او شبیه گوریل بود.

بازیکنان و دستیاران مربی‌اش گاهی اوقات مجبور می‌شدند خنده را خفه کنند، مانند زمانی که کریل عکسی از خود را به‌عنوان منتخب کوچولوی تمام آمریکا در لافایت روشن کرد تا نشان دهد که چگونه نمی‌خواست شبیه بازیکنانش باشد. چه کسی ممکن است تماماً این یا تمام آمریکا آن باشد. این عکس بیش از آن چیزی که کاریل فکر می‌کرد قابل اشتعال بود و او را وادار کرد آن را رها کند و آتش را در زمین خاموش کند – اما قبل از سوزاندن «همه آمریکا» روی زمین.

در آن فصل آخر، کاریل یک بار تمرین را متوقف کرد تا در زمین تف کند و یک لوگو را در نزدیکی پای لوولیس قرار داد. کاریل پرسید که آیا می داند بلغم چیست؟ لوولیس که دانش آموز پیش از پزشکی بود، سری تکان داد. کاریل گفت که نحوه حرکت لوولیس او را به یاد بلغم می اندازد – تکان می خورد و می لرزد اما به جایی نمی رسد.

Kaia Lambert

گیمر. طرفدار رسانه های اجتماعی متخصص وب Wannabe. متعصب آبجو ارتباط دهنده. کارآفرین. گیک زامبی شیطانی. طرفدار پرشور تلویزیون عاشق بیکن غیرقابل درمان.

تماس با ما