مورینیو مقصر حمله به داور فینال است

کد خبر : 1941496 |
12 خرداد 1402 ساعت 10:20 |
16.8K بازدید |

8
دیدگاه

های ایتالیایی هم رسانه شرمساری کردند:

کمیته داوران حرفه‌ای فوتبال انگلیس و رسانه‌های ایتالیایی حمله هواداران رم به آنتونی تیلور و خانواده‌اش را محکوم کردند.

مورینیو مقصر حمله به داور فینال است

به گزارش ورزش سه، این داور روز چهارشنبه فینال لیگ اروپا بین رم و سویا را سوت زد؛ دیداری که بعد از تساوی 1-1 در مواقع قانونی و اضافه شدن با برتری سویا در ضربات پنالتی همراه بود. ژوزه مورینیو که به شدت از قضاوت آنتونی تیلور عصبانی بود در پایان بازی خود را در پارکینگ به او می رساند و این داور را با الفاظی زشت حمله قرار داد.

روز گذشته نیز اتفاقی بدتر شاهد بودیم و طی آن گروهی از هواداران رم به آنتونی تیلور و خانواده‌اش که قصد ترک مجارستان از طریق فرودگاه بوداپست را داشتند، حمله کردند.

1882537

کمیته داوران حرفه‌ای فوتبال انگلیس در واکنش به این اتفاق بیانیه‌ای صادر کرده و رفتار مورینیو و هواداران رم را محکوم می‌کند: ما از توهین غیرقابل توجیه و نفرت‌انگیز به آنتونی و خانواده‌اش در حالی که قصد دارند از داوری فینال لیگ اروپا به خانه باز شوند، وحشتناک هستند. زده شده‌ایم.

هواداران رم در فرودگاه شعار او را بکشید سر در آنجا بودند و این موضوع به باورهای عجیب و غیرقابل باور بود که حتی رسانه‌های ایتالیایی نیز از آن وحشت زده شدند. آنها رفتار هواداران رم را شرم‌آور، تحقیرآمیز و مایه سرافکندگی نامیدن و ژوزه مورینیو را مسئول حرکت هواداران برای به وجود آمدن چنین جوی دانستند.

Emerson Brooks

گورو تلویزیون. حل کننده مشکل علاقه مندان به وب. ماون مسافرتی بی عذرخواهی تنظیم کننده.

تماس با ما