مزایده خودروهای خارجی آغاز شد

قائم مقام و سازمان جمع آوری و فروش اموال تملیکی گفت: سازمان اموال تملیکی تشکیل مزایده خودروهای وارداتی را از امروز (هفتم مهر ماه) آغاز کرد.

به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان، صاحب حجتی، در خصوص جزئیات مزایده 1062 خودرو در سازمان اموال تملیکی گفت: بنا بود چنین کاری از طریق بورس کالا انجام شود، اما با پیگیری هایی که انجام شد، متوجه شدیم از طریق بورس عملی نیست و ناچار شدیم. طریق مزایده این ۱۰۶۲ خودرو را به فروش برسانیم. در این زمینه اطلاع‌رسانی‌های لازم انجام شده است.

او افزود: به دلیل اینکه روز برگزاری مزایده نزدیک می‌شویم، موضوع امضای الکترونیکی مورد توجه قرار گرفتن چرا که شرکت‌کنندگان در این مزایده حتماً باید نام‌گذاری شده و گواهی امضای الکترونیکی (توکن) را دریافت کنند و برای این کار نیز لازم باشد که به آن برسد. دفاتر ثبت اسناد رسمی در سراسر کشور مراجعه کرده و این گواهی امضای الکترونیک را دریافت می کند تا در این مزایده شرکت کنند.

این مزایده را از ساعت 08:00 روز پنجشنبه هفتم مهر ماه آغاز کرد و تا ساعت ۲۴:۰۰ روز دوازدهم مهرماه ادامه خواهد داشت.

اضافه کرد: متقاضیان می‌توانند فهرست خودروها و شرایطی را که برای رویت خودروها برای مزایده الکترونیکی عنوان شده است، در وبگاه مزایده به نشانی http://eauc.setadiran.ir مشاهده کنید و از شرایط و خودروها مشخص کنید.

به گفته او، تا ساعت ۲۴:۰۰ روز سه‌شنبه دوازدهم مهر برای ثبت پیشنهاد قیمت در این سامانه زمانی که می‌توانند برای این کار و شرکت در مزایده کد ملی برای شخص حقیقی و کد اقتصادی را برای حقوق به همراه شماره حسابی که می‌توان استفاده کرد، ارائه کرد. از طریق اینترنت باشد، الزامی است؛ همچنین برای مشاهده خودروها نیز در همه روزها از ساعت 08:00 تا ساعت 16:00 اعلام شد که استان‌ها همکاری می‌کنند تا از خودروها بازدید کنند.

سازمان سازمان جمع آوری و فروش اموال تملیکی یادآور شد: پیشنهادهایی که در سامانه مزایده الکترونیکی ثبت شده باشد، روز شنبه شانزدهم مهرماه در محل سازمان جمع آوری و فروش اموال تملیکی رمزگشایی شده و همان روز هم برندگان این مزایده معرفی خواهند شد.

به گفته او، داشتن کد ملی برای عشق واقعی و کد اقتصادی برای حقوق مردم همراه با استفاده از طریق اینترنت همچنین پیشنهادهای ثبت شده در سامانه مزایده الکترونیکی راس ساعت ۱۲ روز شنبه (۱۶ مهرماه) در محل سازمان مرکزی، رمزگشایی و در همان روز نیز برندگان مزایده می‌شوند.

گفتنی است، شرکت‌ها در مزایده در صورت ثبت پیشنهاد و درخواست انصراف، می‌توانند گزینه انصراف در سیستم را تا ساعت ۱۴ روز چهارشنبه (۱۳ مهرماه) انتخاب و ثبت کنند.

نوع خودرو تعداد
لکسوس (NX ۲۰۰، NX ۳۰۰، RX) ۶۲ دستگاه
پورشه ماکان ۴۰ دستگاه
کیا (سراتو، سورنتو، اپتیما) دستگاه ۱۸۲
بی ام و (۵۳۰،۷۳۰، x ۴) دستگاه ۱۵۲
بنز (E ۲۰۰و مرسدس) ۸ دستگاه
هیوندا(توسان، سانتافه، سوناتا، سوناتا هیبریدی) ۴۵۹ دستگاه
تویوتا (کمری، رافور، کمری هیبریدی) دستگاه ۱۵۴
ولوو یک دستگاه
پورشه باکستر ۳ دستگاه
بی نام یک دستگاه

Walker Jimenez

طرفدار تلویزیون آزاد. علاقه مندان به سفر نرد وب. گیمر. علاقه مندان به الکل ارتباط دهنده. نینجا غذا. پیشگام آبجو.

تماس با ما