مردی در بازداشت پس از ربودن اتوبوس شهر نیویورک، راننده از پنجره بیرون پریدCNN

مقامات پلیس گفتند که یک مظنون پس از ربودن یک اتوبوس در شهر نیویورک صبح پنجشنبه با “چیزی که ظاهراً یک سلاح گرم بود” در بازداشت است.

مقامات اداره پلیس نیویورک گفتند که مرد 44 ساله ظاهراً درست بعد از ساعت 7:30 صبح در محله سنت آلبانز کوئینز با چیزی که به نظر می رسید یک اسلحه از جلوی اتوبوس دوید. جان کلون معاون رئیس پلیس نیویورک گفت که راننده بلافاصله پس از سوار شدن به اتوبوس، تمام درها را باز کرد تا مسافران بتوانند پیاده شوند.

جری اوسالیوان معاون رئیس پلیس نیویورک گفت که قبل از سوار شدن مرد مظنون، حدود 20 تا 25 مسافر در اتوبوس بودند. اوسالیوان گفت تا زمانی که همه پیاده نشدند اتوبوس حرکت نکرد.

اوسالیوان گفت: مرد به راننده اتوبوس گفت که به رانندگی ادامه دهد. کلون گفت که اتوبوس حدود 35 بلوک به سمت شرق ادامه داد تا اینکه راننده حدود ساعت 7:36 صبح از پنجره سمت راننده بیرون پرید.

کلون گفت که مظنون پس از آن از پارتیشنی که صندلی راننده اتوبوس را از راهرو اتوبوس جدا می کند بالا رفت و سعی کرد کنترل اتوبوس را قبل از برخورد به تیر برق واقع در یک بلوک دورتر در دست بگیرد.

به گفته Clune، مظنون متعاقباً از اتوبوس خارج شد و از خیابان عبور کرد و سپس توسط افسران پلیس نیویورک دستگیر شد.

کلون افزود که راننده اتوبوس و مظنون هر دو به دلیل جراحات جزئی به بیمارستان های منطقه منتقل شدند و اتهامات علیه مظنون در حال بررسی است.

فرانک آنیکارو، معاون ارشد اداره اتوبوس های حمل و نقل شهر نیویورک، گفت که راننده اتوبوس یک کهنه سرباز 21 ساله MTA است. آنیکارو گفت که هیچ یک از افراد درگیر در این حادثه آسیب جدی ندیده اند.

اوسالیوان افزود که سلاحی که در صحنه کشف شد “به نظر می رسد … یک اسلحه BB است.” او همچنین گفت که مظنون مرد “به نظر می رسد نامنظم است.”

اوسالیوان گفت که انتظار می‌رود برق در این منطقه حداقل سه ساعت دیگر به دلیل برخورد با تیر برق قطع شود و همه دانش‌آموزان یک مدرسه در آن نزدیکی برای آن روز به خانه فرستاده شدند.

Claudia Larsen

پیشگام وب. خالق حرفه ای درونگرا. پزشک آبجو. شیطان متعصب تلویزیون.

تماس با ما