قیمت‌ها در بازار ارز دیجیتال شنبه پنجم شهریور؛ بیت‌کوین به کف کانال ۲۰ هزار دلاری رسید

فرارو– بیت‌کوین در واکنش به صحبت‌های جدید رئیس فدرال رزرو آمریکا تا کف کانال ۲۰ هزار دلار عقب‌نشینی کرد. عصر جمعه چهارم شهریور جروم پاول از ادامه سیاست‌های اقتصادی درقبال کنترل تورم صحبت کرد و برای چندمین بار در ماه‌های اخیر از محتویات افزایش نرخ بهره خبر سخت داد. بعد از صحبت‌های رئیس فدرال رزرو، تحت تأثیرقرار گرفتن بازارها قرار می‌گیرد و شاخص دلار آمریکا، طلا و بازار در مسیر نزولی قرار می‌گیرد. پس‌لرزه‌های این صحبت‌ها به بازار ارز دیجیتال رسید. علاوه بر افت شش درصدی قیمت بیت‌کوین ظرف ۲۴ ساعت، ارزش اتریوم حدود ۱۱ درصد ریخته و بازدهی کاردانو، دوجکوین، شیبا و ترون منفی پنج تا منفی ۹ درصد رسیده است.

قیمت بیتکوین ۲۰ هزار و ۲۵۰ دلار

به گزارش فرارو، قیمت لحظه‌ای بیت‌کوین صبح امروز شنبه پنجم شهریور ۲۰ هزار و ۲۵۰ دلار به‌ثبت رسید و شش درصد درقیاس با دیروز کمتر بود. هر بیت‌کوین صبح جمعه ۲۱ هزار و ۵۸۰ دلار ارزش دارد و قیمت این ارز دیجیتال در شبانه‌روز گذشته بیش از هزار و ۳۰۰ دلار است. کمترین قیمت بیت‌کوین در این مدت ۲۰ هزار و ۲۰۷ دلار به‌ثبت رسیده و رقم ۲۱ هزار و ۷۹۰ دلار را باید بالاترین سطح روزانه آن بدانیم. درقیاس با هفته شاهد افت چهار درصدی قیمت بیت‌کوین هستیم، چون شنبه ۲۹ مرداد بیت‌کوین ۲۱ هزار و ۱۲۰ دلار می‌شد. حالا قیمت بیت‌کوین تا قلعه تاریخی خود که محدوده ۶۸ هزار دلاری است، ۷۰ درصد فاصله دارد. حجم 386 میلیارد دلاری بیت کوین نیز این ارز دیجیتال از کل بازار را بیش از 38 درصد نشان می دهد.

قیمت اتریوم هزار و 500 دلار

قیمت اتریوم امروز شنبه پنجم شهریور با افت ۱۱ درصدی به مرز هزار و ۵۰۰ دلار رسید. هر واحد اتریوم صبح جمعه هزار و ۶۸۵ دلار ارزش داشت و طی این مدت شاهد ریزش ۱۸۵ دلاری قیمت این ارز دیجیتال هستیم. در شبانه‌روز گذشته بیشترین قیمت اتریوم هزار و 700 دلار بوده و سطح آن تا هزار و 495 دلار پایین آمده است. درقیاس با هفته قبل که قیمت اتریوم هزار و 600 دلار بود، ارزش این ارز دیجیتال حدود هشت درصد تقلیل پیدا کرده است. همچنین درقیاس با قله تاریخی اتریوم یعنی محدوده چهار هزار و 851 دلار، ارزش این ارز دیجیتال در حدود 69 درصد پایین آمده است. حجم ۱۸۳ میلیارد دلاری دلار اتریوم نیز معادل ۱۸ درصد از کل بازار ارز دیجیتال می‌شود.

قیمت انواع ارز دیجیتال

قیمت شیبا، کاردانو، دوج‌کوین و ترون در شبانه‌روز گذشته بین پنج تا 9 درصد افزایش یافته است. قیمت شیبا صبح امروز شنبه پنجم شهریور 0.0013 دلار بود که دیروز این ارز دیجیتال 0.00014 دلار ارزش داشت. حالا شیبا با شش‌دهم درصد به‌عنوان سیزدهمین ارز دیجیتال مهم دنیا می‌شود، نسبت به بازدهی صفر درصدی قبل از این به‌ثبت رسید. قیمت کاردانو در ۲۴ ساعت گذشته از ۰.۴۶۸ دلار به ۰.۴۳۴ دلار تقلیل پیدا کرده و معادل هفت درصد ریخته شده است. دقیقا مثل دوجکوین که قیمت آن از 0.068 دلار به 0.063 دلار رسیده است. قیمت ترون نیز با افت پنج درصدی صبح امروز 0.061 دلار بود که خرید این ارز دیجیتال دیروز 0.065 دلار تمام می‌شد.

تغییر قیمت انواع ارز دیجیتال

انواع ارز دیجیتال

هفته قبل

دیروز

امروز

بیت کوین

۲۱ هزار و ۵۸۰ دلار

۲۱ هزار و ۵۸۰ دلار

۲۰ هزار و ۲۵۰ دلار

اتریوم

هزار و ۶۳۰ دلار

هزار و ۶۸۵ دلار

هزار و 500 دلار

کاردانو

0.458 دلار

0.468 دلار

0.434 دلار

دوجکوین

0.069 دلار

0.068 دلار

0.063 دلار

شیبا

0.00013 دلار

0.00014 دلار

0.00013 دلار

ترون

0.065 دلار

0.065 دلار

0.061 دلار

Charlie Owens

تحلیلگر هاردکور طرفدار عمومی فرهنگ پاپ. خالق مادام العمر تنظیم کننده. اهل سفر. متخصص وب متعهد

تماس با ما