قوانین پرواز با حیوانات خانگی چیست؟

این بدان معناست که هر شرکت هواپیمایی قوانین خاص خود را در مورد حیواناتی که می توانند در کابین پرواز کنند، معمولاً با هزینه ای بین 95 تا 120 دلار، و ابعاد خاص حامل (که حتی می تواند بسته به هواپیما متفاوت باشد) دارد. علاوه بر این، برخی نژادهای خاصی از سگ ها را ممنوع می کنند، در حالی که برخی دیگر به هر سگ، گربه، پرنده خانگی یا سایر موجوداتی که با محدودیت های وزنی مناسب باشد، اجازه می دهند، معمولاً محدودیت وزن 20 پوندی به اضافه وزن حامل که به شدت اجرا می شود و می تواند منجر به درمان لحظه آخری شود. -محدودیت Spirit محدودیت وزنی 40 پوندی دارد و به پرندگان خانگی اجازه می‌دهد، سؤالات جالبی در مورد بوقلمون‌های خانگی ایجاد می‌کند که من وقت ندارم در اینجا به آنها بپردازم.

اما زبان نحوه تشخیص اینکه آیا حیوان خانگی در حامل خود قرار می گیرد یا نه، به طور کلی یکسان است، احتمالاً به این دلیل که هم دولت و هم انجمن بین المللی حمل و نقل هوایی، یا یاتا، یک انجمن تجاری بین المللی، در آن نقش دارند. مقررات فدرال وضعیت حیوانات باید “فضای کافی برای چرخش عادی در حالت ایستاده، ایستادن و نشستن و دراز کشیدن در وضعیت طبیعی” داشته باشند، و دستورالعمل های یاتا کاملا مشابه هستند.

من با یونایتد، برای پرونده شما، و آمریکایی، برای بتسی تماس گرفتم و دو پاسخ کاملاً متفاوت دریافت کردم.

یونایتد نیاز دارد که حیوانات خانگی بتوانند «در حالی که داخل هستند بایستند و بچرخند». اما معنای آن مشروط به تفسیر است. ارین یانکوفسکی، سخنگوی یونایتد در ایمیلی به من نوشت: «برای پذیرفته شدن، یک حیوان خانگی باید بتواند بدون تکان دادن یا واژگونی بر روی حامل، بایستد و بچرخد.»

من پیگیری کردم و شکایت شما را به طور کامل ارسال کردم. پاسخ مختصر، اما مستقیم بود. او پاسخ داد: «در این مورد خاص، نماینده بر اساس دستورالعمل‌های ما تصمیم درستی گرفت.» او اضافه کرد که شما ظرف چند روز هزینه اصلی پرواز خود را بازپرداخت کردید، اما اشاره نکرد که چرا بلا در پروازهای قبلی مجاز بوده است.

Yareli Estes

دانش آموخته مواد غذایی هاردکور. حلال مشکل لاعلاج متعصب الکل متخصص توییتر پیشرو پرشور اینترنت.

Digital currencyخبربهترین سالن زیبایی تبریزبهترین مشاور کنکوربهترین اکستنشن مژه اصفهانdigital currency channeldigital currency tutorialGuide to buying household appliancesدانشگاهبهترین سالن زیبایی اصفهان
تماس با ما