jeejowbanner

فیلادلفیا شمارش هزاران رای را پس از شکایت به تعویق خواهد انداخت

آژانس فیلادلفیا که بر انتخابات نظارت می‌کند، اعلام کرد که شمارش هزاران برگه رای کاغذی را پس از بسته شدن رای‌گیری سه‌شنبه شب به تاخیر می‌اندازد، زیرا شکایتی که آن را متهم به مضاعف شمارش می‌کند.

کمیسیونرهای شهر فیلادلفیا در یک جلسه ویژه صبح زود با 2-1 رأی دادند تا روندی به نام «آشتی با کتاب نظرسنجی» را بازگردانند، که برای حذف تکراری بودن آرای حضوری و آنهایی که قبلاً به صورت پستی یا رای غیرحضوری داده شده است، طراحی شده است.

این تصمیم شمارش آرا را در یکی از داغ ترین ایالت های میدان نبرد کشور به تعویق می اندازد، جایی که نامزد دموکرات، جان فترمن، و جمهوری خواه، مهمت اوز، در نظرسنجی ها نشان می دهد که رقابت بسیار نزدیک در سنا وجود دارد.

این حکم ناشی از شکایتی است که در 27 اکتبر توسط یک گروه مدافع حقوقی محافظه کار، احیای صداقت و اعتماد در انتخابات، که در ماه ژوئیه توسط جمهوریخواهان برجسته، از جمله دادستان کل سابق ویلیام پی بار و کارل روو، استراتژیست سیاسی و دستیار سابق رئیس جمهور جورج دبلیو بوش.

این شکایت تصمیم هیئت انتخابات را در مورد چشم پوشی از روند آشتی به چالش می کشد، کمیسیونی که گفته بودند دیگر نیازی به آن نیست زیرا اقدامات دیگری برای شناسایی برگه های رای تکراری وجود دارد. مقامات گفتند که مصالحه در سه انتخابات گذشته هیچ رأی تکراری پیدا نکرده است.

اما این شکایت استدلال می‌کرد که این روند در انتخابات ریاست‌جمهوری 2020 40 رای مضاعف به دست آورده است و افزایش رای‌گیری پستی در سال‌های اخیر آن را ضروری‌تر کرده است، نه کمتر.

دادگاه عمومی پنسیلوانیا روز دوشنبه حکم داده بود که هیئت انتخابات مجبور نیست روند آشتی را بازگرداند و گفت که برای ایجاد چنین تغییر بزرگی به روز انتخابات نزدیک است. اما قاضی، آن ماری کویل، به شدت از تصمیم هیئت مدیره انتقاد کرد و گفت که تصمیم کمیسیونرها “در نظر گرفتن آسیبی که به برداشت عمومی از روند انتخابات ما وارد می شود” که تصمیم آنها برای کنار گذاشتن این روند می تواند ایجاد کند، ناکام مانده است.

ست بلوستاین، یکی از سه کمیسیونر، پس از رای گیری گفت که این تصمیم به این معنی است که تخمین زده می شود 15000 تا 30000 برگه رای کاغذی در شب انتخابات شمارش نشود تا مقامات مطمئن شوند که شمارش مضاعف صورت نمی گیرد.

او گفت که فیلادلفیا تنها شهرستان در پنسیلوانیا است که هدف این شکایت قرار گرفته است.

او گفت: «ارای رأی‌گیری که پس از آخرین به‌روزرسانی‌ها در دفترهای رأی‌گیری دریافت کرده‌ایم امشب شمارش نمی‌شود، در حالی که ما رأی حضوری را با برگه‌های برگشتی تطبیق می‌دهیم تا مطمئن شویم که رأی مضاعف از طریق پست وجود ندارد».

آقای بلوستاین گفت که هیچ شهرستان دیگری در پنسیلوانیا تطبیق دفتر نظرسنجی را انجام نمی دهد، زیرا در سه انتخابات اخیر رأی گیری مضاعف صورت نگرفته است.

او گفت: «رویه ای که شمارش برخی از آرا را به تأخیر می اندازد، دیگر ضروری نیست زیرا کارکنان و رأی دهندگان به رأی دادن از طریق پست عادت کرده اند».

– جان هاردل و مایکل واینز

Morgan Bullock

هاردکور الکل ماون. علاقه مند شدید به اینترنت دوست داشتنی توییتر متعصب. دردسر ساز.

تماس با ما