فرارو (ویدیو) خلاصه بازی پرسپولیس ۰

در آخرین بازی هفته دوم مسابقات لیگ برتر فوتبال باشگاه های کشور تیم های پرسپولیس و فولاد خوزستان از ساعت ۲۰:۳۰ امشب (جمعه) در ورزشگاه آزادی تهران به مصاف هم رفتند این دیدار با تساوی بدون گل به پایان رسید.

دو تیم در بازی هفته اول نیز به یک امتیاز دست یافته بودند تا حالا هر دو در جدول رده بندی دو امتیازی باشند.

نیمه اول

دقیقه 9: فرار مهدی ترابی از خط دفاع فولاد، این بازیکن را در موقعیت تک با کریستوفر کنت قرار داد که ضربه هافبک پرسپولیس به تیر عمودی دروازه برخورد کرد.

دقیقه ۱۶: داور به علی نعمتی مدافع پرسپولیس به دلیل خطا روی پرسپولیس کارت زرد نشان داد.

دقیقه ۲۱: محمد آبشک هافبک میانی تیم فوتبال فولاد خوزستان به دلیل هُل دادن بازیکن حریف کارت زرد دریافت کرد.

دقیقه ۳۰: داور مسابقه به دلیل گرمای هوا، دو دقیقه وقت استراحت (کولینگ بریک) به تیم‌ها داد.

دقیقه ۳۵: پرسپولیسی‌ها صاحب یک ضربه ایستگاهی در پشت محوطه جریمه فولاد خوزستان شدند. در این صحنه شوت مهدی ترابی با فاصله کمی به بیرون رفت.

دقیقه ۳۶: وریا غفوری بعد از حرکت در عرض روی خط محوطه جریمه پرسپولیس، در موقعیت شوت‌زنی قرار گرفت که بعد از برخورد با بازیکنان پرسپولیس به کرنر رفت.

دقیقه ۴۰: ارسال بلند فولادی‌ها به محوطه جریمه پرسپولیس، مجید علیاری را در موقعیت تک به تک با بیرانوند قرار داد که شوت او توسط دروازه‌بان پرسپولیس به بیرون رفت.

دقیقه ۴۳: شوت محمد آبشک فضای بالای دروازه پرسپولیس را شکافت.

دقیقه ۲+۴۵: مهدی ترابی به دلیل اعتراض به داور کارت زرد دریافت کرد.

دقیقه ۳+۴۵: اعتراض نیمکت‌نشینان فولاد به تصمیمات داور، پیام حیدری را وادار به دادن کارت زرد به حسین کعبی مربی فولاد کرد.

نیمه دوم

دقیقه ۴۶: عارف آغاسی با کارت زرد داور شد.

دقیقه ۶۲: شوت مهدی ترابی از پشت جریمه فولاد، با دفع توپ از سوی کنت همراه شد.

دقیقه ۶۵: ارسال سعید آقایی به محدوده شش قدم پرسپولیس، پیش از اینکه به مجید علیاری با دفع بیرانوند همراه شود.

دقیقه ۶۸: همکاری پرسپولیسی‌ها باعث ایجاد تیم برای مهدی عبدی در محوطه جریمه فولاد شد، ولی این موقعیت توسط مدافعان دفع شد. علی نعمتی در این صحنه موقعیت خوبی داشت که عبدی موفق نشد پاسش را به او نشان دهد.

دقیقه ۷۶: ارسال فولادی‌ها به محوطه جریمه پرسپولیس از روی یک ضربه ایستگاهی به ضربه سر موسی کولیبالی ختم که این ضربه از بالای دروازه به بیرون رفت.

دقیقه ۷۷: داور برای دومین بار در این بازی به دلیل گرمای هوا، دو دقیقه وقت استراحت (کولینگ بریک) به تیم‌ها داد.

دقیقه ۳+۹۰: تمیروف چند لحظه بعد از اینکه به زمین آمد از گوشه محوطه جریمه به سمت دروازه فولاد شوت زد که این ضربه نیز با اختلاف به بیرون رفت.

دقیقه ۷+۹۰: علیرضا کوشکی هافبک فولاد با کارت قرمز داور از زمین اخراج شد.

ترکیب پرسپولیس: علیرضا بیرانوند، گئورگی گولیسانی، فرشاد فرجی، علی نعمتی، دانیال اسماعیل‌فر، کمال کامیابی‌نیا (۴۶ – امید عالیشاه)، میلاد سرلک، مهدی ترابی، سعید صادقی (۷۹- سینا اسدبیگی)، سروش رفیعی (۷۹- محمد عمری) و مهدی عبدی. (۷۹- مهدی پاکدل).

ترکیب فولاد: کریستوفر کنت، مهدی شیری، مجید علیاری، حمید بوحمدان، ساسان انصاری (۸۶ – علیرضا کوشکی)، موسی کولیبالی، محمد آبشک (۸۹- احمد عبدالله‌زاده)، احسان پهلوان، وریا غفوری (۶۷- آیاندا پاتوسی)، عارف آغاسی و سعید. آقایی (۸۶- وحید حیدریه).

داور: پیام حیدری

Felipe Holmes

گیک تلویزیون متخصص رسانه های اجتماعی ایجاد کننده. نویسنده پرشور. نینجا سفر افراطی. کل کارآفرین معتاد به اینترنت

تماس با ما