فرارو زاهدی وفا استعفا داد؟

فرارو- در حالی که برخی از رسانه‌ها به خبرگزاری برنا از استعفای محمد هادی زاهدی وفای سرپرست وزارت کار و گزینه پیشنهادی انتخاب این وزارتخانه خبر می‌دهند اما برنا این موضوع را تکذیب کرد.

این خبرگزاری نوشت: «این خبر در هیچ کدام از خروجی های خبرگزاری برنا منتشر نشده و از اساس کذب است.»

به نوشته برنا «به نظر می‌رسد که این خبرسازی کذب در بیشتر کردن دولت و تحت فشار قرار دادن سرپرست وزارت، کار، تعاون و رفاه اجتماعی در حال پخش است و از طرف مخالفان دولت ساماندهی می‌شود.»

خبرگزاری ایرنا هم خبر استعفای زاهدی وفا را «شایعه» و «جعلی» دانسته است.

با این یکی از رسانه‌ها از حکم محمد مخبر معاون اول رئیس جمهور برای زاهدی وفا خبر داد اما به نظر می‌رسد این حکم مربوط به سال گذشته است.

خبرگزاری مهر نیز خبر استعفا را منتشر کرد و نوشت: «با توجه به زمان سه ماهه سرپرستی اینجانب و دلیل پرهیز از هر گونه حواشی برای دولت محترم استعفای خودم را اعلام می‌دارم.»

بنا به نوشته مهر «شنیده‌ها حاکی برخی منابع آگاه است و می‌دانند از عودت نامه معرفی زاهدی وفا به مجلس از سوی و ریاست جمهوری خبر می‌دهند».

اما دقایقی پیش خبرگزاری مهر این خبر را از خروجی خود حذف کرد.

زاهدی وفا برای تصدی وزارت کار و رفاه اجتماعی از رئیس جمهور به مجلس معرفی شده است. برخی گزارش ها از این حکایت دارد که فرزندان او متولد شده اند و تابعیت دوگانه دارند. این موضوع حواشی جدید برای زاهدی وفا ایجاد کرده است.

مجلس: دولت نامه‌ معرفی زاهدی وفا را پس نگرفته است

عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی انتشار برخی اخبار درباره یک دولت برای معرفی زاهدی وفا به عنوان وزیر پیشنهادی مشارکت، کار و امنیت اجتماعی را رد کرد.

احمد نادری در واکنش به انتشار اخبار مبنی بر اینکه دولت نامه معرفی کرد وفا به عنوان وزیر پیشنهادی تعاون، کار و رفاه اجتماعی را از مجلس پس گرفته است، گفت: دولت نامه ای به مجلس معرفی نمی کند. وفا برای تصدی تعاون، کار و رفاه اجتماعی ندارد و مجلس چنین نامه ای را واصل نکرده است.

Alina Bentley

کاوشگر. کارشناس سفر. متخصص قهوه. طرفدار تلویزیون عمومی متخصص پرشور بیکن. برگزار کننده آماتور محقق فرهنگ پاپ.

Digital currencyبهترین مشاور کنکوربهترین اکستنشن مژه اصفهانخبربهترین سالن زیبایی تبریزdigital currency channelدانشگاهبهترین سالن زیبایی اصفهانGuide to buying household appliancesdigital currency tutorial
تماس با ما