(عکس) رونالدو گران‌ترین خانه پرتغال را خرید

کریستیانو رونالدو مشکلات با اریک تن‌ها خود سرمربی منچستریونایتد را تا حدودی حل کرد و به تمرینات تیم برگشت. اما همه چیز حکایت از آن دارد که در نقل و انتقالات زمستانی یعنی ژانویه ۲۰۲۳ او شیاطین سرخ را ترک خواهد کرد.

حالا فوق‌ستاره پرتغالی گران‌ترین خانه در پرتغال را خریده و همین موضوع شایعات را در مورد اینکه دوران فوتبالش را در کشور زادگاه خود ادامه می‌دهد بیشتر می‌کند.

کریستیانو رونالدو و جورجینا رودریگس نامزد او ملکی را در منطقه کاسکایز در پرتغال خریده اند که قمیت این عمارت ویلایی حدود ۱۱ میلیون دلار اعلام شده است، اما این عمارت مجلل با هزینه‌های ساخت و طراحی جدید خود قیمتش به ۲۱ میلیون دلار می‌رسد.

عمارت جدید ستاره پرتغالی با این مبلغ تبدیل به گرانترین خانه در پرتغال شده و فعلاً در حال بازسازی است. به احتمال زیاد جورجینا و رونالدو سال ۲۰۲۳ را در عمارت جدید خود که یکی از مجلل‌ترین مناطق در پرتغال به شماره میرود اسپری خواهد کرد.

مشاور املاکی که مسئولیت خرید این عمارت جدید رونالدو را برعهده داشته است به برخی از ویژگی‌های این ویلای مجلل اشاره کرده است: ۲۷۲۰ متر مربع و در ۳ طبقه. فضای ساختمانی آن ۵۴۴ متر مربع است و همچنین شامل باغ و استخری فوق‌العاده مدرن و با طراحی خاص است.

(عکس) رونالدو گران‌ترین خانه پرتغال را خرید

منبع: خبرورزشی

Alina Bentley

کاوشگر. کارشناس سفر. متخصص قهوه. طرفدار تلویزیون عمومی متخصص پرشور بیکن. برگزار کننده آماتور محقق فرهنگ پاپ.

تماس با ما