jeejowbanner

شایعه جنجالی؛ اسکوچیچ ۳ ستاره تیم ملی را خط زد!

فرارو: تیم ملی فوتبال ایران مهیا می‌شود تا ۲۷ شهریور راهی اردوی اتریش شود تا در تنها فیفادی باقی بماند برابر تیم‌های اروگوئه و سنگال به میدان برود. از همین رو، به جدیدترین بازیکنان شاغل در لیگ برتر ایران اعلام شد و ملی پوشان منتظر این لیست کامل هستند.

به گزارش فرارو، دراگان در شرایط قرار است اردوی پیش رو برگزار می کند که جایگاهش در تیم ملی لرزان است و باید مقابل بازیکنانی بایستند که از آن ها چندی پیش به عنوان رسمی خواستار برکناری اش شود. او اعلام کرد نام بزرگی از تیم ملی حذف نمی شود، ولی امروز روزنامه «ایران ورزشی» ادعا کرده دراگان ۳ ستاره تیم ملی را خط می‌زند. آنطور که از شواهد امر پیداست، احسان حاج صفی و کریم انصاری فرد به طور قطعی خط خورده‌اند. جالب است که این دو بازیکن در تیم مهدی تاج هم بوده اند. در بخشی از این گزارش آمده است: «شنیده می‌شود اسکوچیچ به دلیل برخی اتفاقات فضای مجازی قصد دارد لیست تیم ملی را تغییر دهد و در این راه هم دست روی سه بازیکن باتجربه گذاشته شود و به آن‌ها دوستان مختلف آن‌ها را در اردوی اتریش کنار بگذارد. خود داشته باشید. به نمونه یکی از بازیکنان باتجربه ای که ظرف روزهای اخیر خبرساز شده و عنوان مشخصی را در تیم مهدی تاج قرار داده است، از لیست تیم ملی دور مانده است. او که سال‌هاست در اردوهای تیم ملی حضور دارد، در فهرست اسکوچیچ و بازگشت خبرساز و کوتاهش به ایران هم باعث شده است تا قبل از غضب تیم ملی قهرمان شود.

دو بازیکن دیگری که در لیست حضور ندارند، بازیکنانی هستند که آن‌ها هم سال‌ها در تیم ملی حضور داشتند و یکی از بازیکنان کلیدی ایران در جام جهانی قبل بودند. یکی از آن‌ها به تیم جدید خود را انتخاب کرده و هم هر وقت در ترکیب تیم ملی قرار می‌گیرد، نشان می‌دهد مربیان مختلف می‌توانند روی حساب ویژه‌ای باز کنند. حذف چند بازیکن از لیست اسکوچیچ می‌تواند به بروز مشکلاتی بزرگ منجر شود و دو سه ماه مانده به جام جهانی شرایطی پیچیده را به وجود بیاورد.

وقتی جالب‌تر می‌شود که بدانیم این سه بازیکن از بازیکنانی هستند که مهدی تاج را مورد حمایت قرار می‌دهد. حالا اگر چنین اتفاقی رخ دهد، اعتبار تاج هم میان آن‌ها از بین می‌رود؛ بنابراین چنین لیستی می‌تواند جدید فدراسیون فوتبال را به تکاپو بیندازد برای پایان دودستگی در تیم ملی اقدامی فوری انجام دهد و تصمیمی بگیرد که فوتبال ایران را می‌تواند کند. یا اسکوچ را حفظ کند و با او برای از بین بردن اختلاف‌ها بگذرد یا مربی مربی بیاورند تا او لیستی جدید تهیه کند و اسامی بازیکنان مورد نظرش را به فدراسیون فوتبال ارائه دهد.»

Felipe Holmes

گیک تلویزیون متخصص رسانه های اجتماعی ایجاد کننده. نویسنده پرشور. نینجا سفر افراطی. کل کارآفرین معتاد به اینترنت

تماس با ما