سورش راینا در بازی IND L و AUS L یک شکار خیره کننده گرفت، هواداران نمی توانند آرامش خود را حفظ کنند & تماشا اخبار کریکت

سورش راینا، بازیکن سابق کریکت هندی، در اولین نیمه نهایی سری جهانی ایمنی جاده ای 2022 بین India Legends و Australia Legends چهارشنبه شب (28 سپتامبر) در استادیوم بین المللی شهید ویر نارایان سینگ در رایپور، ساعت را با یک شکار خیره کننده به عقب برگرداند. در اور شانزدهم مسابقات استرالیا لجندز توسط آبیمانیو میثوب، بن دانک که به خوبی مستقر شده بود خود را به محل تحویل خارج از خانه رساند و سعی کرد از نقطه عقب ضربه ای بزند. راینا در آنجا قرار گرفت و او در هوا پرواز کرد و آن را به زیبایی زمان‌بندی کرد تا شکار خیره‌کننده‌ای بگیرد. او به سبک معمولی راینا جشن گرفت، اما به نظر می‌رسید که در این راه انگشتانش آسیب دیده است.

صید سورش راینا را در زیر تماشا کنید:

درگیری IND-L و AUS-L باید به دلیل باران متناوب در Raipur لغو شود. تمام روز در پایتخت چاتیسگر باران باریده بود. خوشبختانه بارش باران در عصر متوقف شد اما بازی باید با یک ساعت تاخیر آغاز می شد. ساچین تندولکار، کاپیتان India Legends برنده مسابقه شد و تصمیم گرفت در شرایط مرطوب اول کاسه شود. با بازی آزادانه شین واتسون و الکس دولان، بازیکنان افسانه‌های استرالیا، این تصمیم بد بود.

AUS-L حتی یک ویکت را در پاورپلی از دست نداد و این همکاری بسیار تهدیدآمیز به نظر می رسید. اما ساچین لگی راهول شارما را وارد حمله کرد و این حرکت نتیجه داد زیرا او واتسوم را برای 30 توپ 21 توپی اخراج کرد. او هم گرفتار راینا شد. ابیمانی میتون و یوسف پاتان نیز هر کدام با 2 ویکت به حزب پیوستند. برای افسانه های استرالیا، بن دانک 46 توپ از 26 توپ ساخته بود که به ترتیب شامل 5 چهار و 2 شش توپ بود. او اولین گلزن تیمش بود. دولان 35 توپ از 31 توپ ساخت که شامل 5 مرز بود. استرالیا قبل از اینکه باران بازی را متوقف کند، در 17 اور به 136/5 رسید. این بازی برای روز 29 سپتامبر (پنجشنبه) در همین مکان موکول شد.

Felipe Holmes

گیک تلویزیون متخصص رسانه های اجتماعی ایجاد کننده. نویسنده پرشور. نینجا سفر افراطی. کل کارآفرین معتاد به اینترنت

تماس با ما