ستاره های PGA پس از ملاقات با تایگر وودز به دنبال & نوعی وحدت& با LIV هستند

ستاره‌های تور PGA، از جمله تایگر وودز، روز سه‌شنبه ملاقات کردند تا با سری گلف LIV دست و پنجه نرم کنند، که بازیکنان تور را با مبالغ حیرت‌انگیز جذب کرده است و احساس مثبتی نشان می‌دهد، اما تمایلی به توضیح جزئیات برنامه‌ریزی آنها برای جلوگیری از شروع گلف شورشی ندارند. یا تا حدودی مسالمت آمیز در کنار آن زندگی کنید.

این جلسه آخرین نوبت در سالی بود که سالی متضاد در گلف بود، و تنها یک هفته پس از آن اتفاق افتاد که یک قاضی فدرال حکم داد که تور PGA می تواند گلف بازان LIV را از بازی های پلی آف FedEx Cup که در پایان آگوست به پایان می رسد منع کند.

قبل از مسابقات قهرمانی BMW، بازیکنان PGA Tour در روز چهارشنبه تمایلی به در میان گذاشتن جزئیات جلسه ای که در ویلمینگتون، دل. برگزار شد، وودز را که از خانه خود در فلوریدا برای شرکت در آن پرواز کرد، جذب کرد. روری مک ایلروی، شماره 3 جهان، جلسه روز چهارشنبه را به خبرنگاران به عنوان “تأثیرگذار” توصیف کرد.

مک ایلروی گفت که رهبری وودز در این جلسه بسیار مهم بود زیرا بازیکنان در مورد چگونگی بهبود تور PGA و مقابله با شکاف در دنیای گلف از زمان ظهور سری LIV Golf Invitational با حمایت عربستان سعودی بحث کردند. (تور PGA در ماه ژوئن اعلام کرد که بازیکنانی را که به سری LIV ملحق شده اند تعلیق می کند.)

مک ایلروی درباره حضور وودز گفت: «نقش او این است که ما را به جایی می‌برد که همه فکر می‌کنیم باید باشیم». او قهرمانی است که همه ما به او نگاه کرده ایم. صدای او در بازی گلف بیشتر از هر کس دیگری است.”

در حالی که بازیکنان به سرعت به تمجید از وودز می پرداختند، وقتی صحبت از به اشتراک گذاشتن گام های عملی که از جلسه حاصل می شد، ناراحت بودند.

«کوتاه مدت چیست؟ میان مدت چیست؟ درازمدت چیست؟» مک ایلروی گفت. “این چیزی است که ما باید کشف کنیم.”

زاندر شاوفله روز چهارشنبه به خبرنگاران گفت که می‌خواهد قطعنامه‌ای را ببیند که به «نوعی وحدت» ختم شود.

«این جلسه واقعاً خوبی بود. عالی بود. هیجان انگیز بود. جدید بود. شوفله گفت: تازه بود. “من به آنچه که در راه است بسیار امیدوار هستم.”

شاوفله، شماره 6 جهان، به خبرنگاران گفت که “کمی رمز” برای ساکت ماندن وجود دارد.

شاوفله گفت: «فکر می‌کنم خیلی ناراحت می‌شوم اگر یکی از آن بچه‌های دیشب را ببینم که فقط درباره آنچه ما صحبت کردیم برای شما حرف می‌زند.» “این واقعاً مورد اخم قرار می گیرد و احتمالاً به جلسه دعوت نمی شوید.”

جاستین توماس، شماره 7 جهان، در یک کنفرانس خبری گفت که این جلسه “مولد” بود و بازیکنانی که در آن شرکت کردند “فقط بهترین ها را برای تور می خواهند و آنچه را که به نفعش است می خواهند.”

توماس گفت: “من فقط به یک محصول بهتر امیدوارم.” “من فکر می کنم به طور کلی امید به هر چیزی است، فقط تلاش برای بهبود خودمان، جایی که در حال بازی هستیم، هر چیزی که می توانیم بهترین است.”

توماس گفت که حضور وودز اعتبار بیشتری به جلسه داد.

توماس گفت: «فکر می‌کنم اگر کسی مثل او به آن علاقه داشته باشد، برای همه ما توهین نیست، اما این واقعاً همه چیز مهم است. اگر او پشت چیزی نیست، پس، یکی، احتمالاً از نظر بهتر شدن بازی، ایده خوبی نیست، اما، دو، فقط کارساز نخواهد بود. او باید پشت چیزی باشد.»

مک ایلروی گفت که علاوه بر پرداختن به گلف LIV، تور PGA در نهایت باید دنیای بدون وودز را نیز در این تور اداره کند.

مک ایلروی گفت: «این تور برای 20 سال کار آسانی داشت. آنها تعداد زیادی از ما را دارند و همه ما بازیکنان بزرگی هستیم. اما ما تایگر وودز نیستیم.»

پاتریک رید، برنده مسابقات Masters 2018 که در ژوئن به LIV Golf پیوست، به درام روز سه‌شنبه اضافه شد، شکایتی را علیه کانال گلف و مفسر برندل چمبلی تنظیم کرد و خواستار غرامت 750 میلیون دلاری شد.

این شکایت که در دادگاه فدرال در تگزاس تنظیم شد، ادعا می کند که شبکه و چمبلی با تور PGA برای بدنام کردن بازیکنان LIV “به قصد تخریب حرفه ای و شخصی آنها و خانواده هایشان” و حذف LIV Golf به عنوان یک رقیب توطئه کرده اند. .

طبق این دادخواست، کانال گلف، چمبلی و تور PGA از زمانی که رید 23 ساله بود، یعنی حدود 9 سال پیش، دست به توطئه زدند تا شهرت او را از بین ببرند، نفرت و محیط کاری خصمانه برای او ایجاد کنند و به قصد بدنام کردن نام او. و دستاوردها.»

برای چمبلی و کانال گلف، «مهم نیست که نام و زندگی یک نفر را تا چه اندازه تخریب کنند، تا زمانی که دلار و سود بیشتری به دست آورند،» در این دادخواست آمده است.

لری کلایمن، وکیل رید، گفت که “ما مطمئن هستیم که در دادگاه پیروز می شویم” و افزود که “این یک شکایت بسیار قوی است.”

کلایمن در بیانیه‌ای گفت: «در حالی که توهین بی‌پایان چمبلی و کانال گلف شبکه NBC در مورد آقای رید، همانطور که در شکایت ذکر شده، جدید نیست، با پیوستن او به LIV Golf، به اوج‌های جدید و غیرقابل تحملی رسیده است.

با وکلای گلف کانال و چمبلی ارتباط برقرار نشد.

تور LIV که توسط صندوق سرمایه گذاری دولتی عربستان سعودی تامین مالی می شود، در ماه های اخیر توجه و انتقادات زیادی را به خود جلب کرده است. از جمله کسانی که تور PGA را برای گلف LIV ترک کرده اند، برایسون دچامبو، داستین جانسون، بروکس کوپکا و فیل میکلسون هستند. میکلسون در فوریه خشم را برانگیخت، زمانی که گزارش شد که او گفته بود سریال LIV «فرصتی است که یک بار در زندگی می‌آید» حتی در حالی که او سابقه عربستان سعودی در زمینه حقوق بشر را «وحشتناک» خواند.

میکلسون که گفته می‌شود 200 میلیون دلار برای امضای تور جدا شده دریافت کرده است، یکی از 11 گلف‌بازی است که از تور PGA جدا شده و سپس در اوایل ماه جاری علیه PGA Tour شکایت ضد انحصاری ارائه کرده و به دنبال به چالش کشیدن تعلیق و تعلیق آن بود. سایر اقداماتی که برای تنبیه بازیکنانی که به LIV Golf پیوسته اند استفاده شده است.

Heidi Avery

پنکه تی وی جنرال. کارآفرین. پیشگام زامبی مغرور. تحلیلگر. خالق شیطانی متعصب توییتر.

تماس با ما