ستاره‌های جوان بارسا و رئال گلاویز شدند! (عکس)

کد خبر : 1899296 |
16 فروردين 1402 ساعت 23:23 |
18.6K بازدید |

4
دیدگاه

درگیری وینی و گاوی:

وینیسیوس جونیور و گاوی، دو ستاره جوان رئال مادرید و بارسلونا، در نیمه اول الکلاسیکو با ترکیب درگیر شدند.

ستاره‌های جوان بارسا و رئال گلاویز شدند!  (عکس)

به گزارش “ورزش سه”، بازی رفت مرحله نیمه نهایی کوپا دل ری در خانه رئال مادرید با برتری 0-1 بارسلونا به پایان رسید و حالا تیم کارلو آنچلوتی برای صعود به بازی فینال باید در ورزشگاه نوکم به برتری دست پیدا کند. 40 دقیقه از این بازی حساس در خانه بارسلونا پخش شد و دو تیم هنوز موفق به گلزنی برابر با یکدیگر نشدند.

اما در اواسط نیمه اول بود که گاوی و وینیسیوس جونیور، دو ستاره آینده‌دار و جوان دو تیم در گوشه زمین با یکدیگر درگیر شدند و دیگر بازیکنان باتجربه بودند که این دو بازیکن را جدا کردند.

1838964
1838965
1838966

در کل وینیسیوس در ماه‌های اخیر و در ورزشگاه‌های اسپانیا فصای‌ای را تجربه کرده‌اند و معمولاً در هر مسابقه‌ای حداقل یک حاشیه داشته‌اند. علاوه بر این، سایر بازیکنان به پایان درگیری مدتی در زمین می‌افتند و البته هر دو بازیکن نیز اخطار می‌کنند.

Howard Gaines

مزاحم عمومی کافه قهوه. موسیقی نینجا. طرفدار فرهنگ پاپ

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyبهترین اکستنشن مژه اصفهانبهترین سالن زیبایی تبریزخبربهترین مشاور کنکوربهترین سالن زیبایی اصفهاندانشگاهGuide to buying household appliancesdigital currency channeldigital currency tutorial