رابین اوتاپا درباره اینکه چرا CSK بیشتر به او نزدیک است، «بعد از اینکه گوتام گامبیر از KKR خارج شد، احساس بیگانگی کردم» اخبار کریکت

رابین اوتاپا پس از استفاده از رنگ‌های Chennai Super Kings (CSK) برای حمایت از MS Dhoni و Co در مسابقات مقدماتی 1 لیگ برتر هند (IPL 2023) مقابل گجرات تایتانز (GT)، در توییتر به منتقدان پاسخ داد. طرفداران او را به خاطر عدم حمایت یکسان از Kolkata Knight Riders (KKR)، فرنچایزی که او 6 سال در آن بازی کرد و همچنین با آن قهرمان شد، سرخ کردند. اوتاپا قبلاً گفته بود که او همیشه CSK را تیم مورد علاقه‌اش که در آن بازی کرده است می‌خواند زیرا با آنها احساس امنیت می‌کرد. در حالی که Uthappa برنده IPL 2014 با KKR شد، در همان سالی که برنده جام نارنجی شد، IPL 2021 را با Super Kings برد.

همچنین بخوانید | بتر سابق هند می گوید که شوبمن گیل می تواند به بزرگی ویرات کوهلی یا ساچین تندولکار شود

اوتاپا با صحبت بیشتر در مورد روزهای خود در KKR، به خصوص در 2 سال آخر اقامت، گفت که وقتی گامبیر از کاپیتانی کناره‌گیری کرد و به پایتخت دهلی (در آن زمان در دهلی دردویلز) رفت، احساس کرد که کنار گذاشته شده است.

“از دیشب خیلی چیزها گفته شده است و من از شما برای به اشتراک گذاری تشکر می کنم. با این حال من همیشه معتقدم که 4 سال اول من در KKR wen gauti led کاملاً با 2 سال گذشته من متفاوت بود و این تأثیر زیادی بر عملکرد من داشت. می‌توانم به شما اطمینان دهم که ربطی به کاپیتانی نداشته است.» اوتاپا نوشت

آلائو بازنشسته کریکت گفت که به هواداران KKR و عشقی که از آنها دریافت کرده است احترام می گذارد. اما او اظهار داشت که با رفتن گامبیر احساس بیگانگی می کند.

“بعد از رها شدن گوتی، همه چیز تغییر کرد و من احساس بیگانگی کردم. با این حال عشق من به طرفداران KKR یکسان بود و تا ابد یکسان خواهد ماند. من برای همیشه از حمایت آنها سپاسگزارم و می خواهم این را روشن کنم!! در مورد طرفداران KKR. من برای همیشه آنها را دوست خواهم داشت و به آنها احترام خواهم گذاشت.”

پیش از این، در همان روز، Uthappa همچنین در توییتی درباره ناامیدی خود پس از دریافت نفرت از طرفدارانش به دلیل حمایت از CSL، توئیت کرده بود. او نوشته بود، “من از نفرتی که اینجا دریافت می کنم برای تجربه من تعجب نمی کنم. صلح و عشق برای همه شما.”

window.addEventListener(‘scroll’, (event) => {
var script = document.createElement(‘script’);
script.src=”https://connect.facebook.net/en_GB/sdk.js#xfbml=1&version=v5.0&appId=2512656768957663&autoLogAppEvents=1″;
document.body.appendChild(script);
}, { once: true });window.addEventListener(‘scroll’, (event) => {
var script = document.createElement(‘script’);
script.src=”https://connect.facebook.net/en_US/sdk.js#xfbml=1&version=v10.0&appId=1911135012435337&autoLogAppEvents=1″;
document.body.appendChild(script);
}, { once: true });

Kendrick Patel

پیشگام مادام العمر الکل. پزشک بیکن. گورو معمولی تلویزیون نرد قهوه. عاشق توییتر. کاوشگر آماتور

تماس با ما