رئیس مجمع عمومی در روز MLK میزبان کودکان از سراسر جهان است

کودکانی که در دفتر رئیس جمهور Csaba Kőrösi ازدحام کرده بودند – که در محدوده سنی از کودک نوپا تا نوجوان دبیرستانی بودند – پرچم سازمان ملل متحد و مجارستان را که در کنار مهر سازمان ملل در دفتر قرار داشت، کشیدند و به اطراف دویدند تا به افق بیرون از بالکن نگاه کنند. . در همین حال، والدین سعی کردند آنها را از دست زدن به چیزی دور نگه دارند و با عصبانیت به میز شیشه ای که معمولاً محل صحبت با سران کشورها و دولت ها بود، چشم دوختند.

یکی از بچه ها از رئیس جمهور پرسید: «آیا تا زمانی که بچه دار شویم، دنیایی وجود خواهد داشت؟»

آقای کوروسی که گاهی در سخنرانی‌های خود از دختر بالغ خود یاد می‌کند و انگیزه‌ای را که به او داده است برای ادامه فشار برای تحول پایدار در جهان به او داده است، پاسخ داد: “این چیزی است که کار مجمع عمومی تلاش می‌کند آن را تضمین کند.”

راهنمای تور سازمان ملل، جاناتان میشال، سازمان ملل را برای گروهی از کودکان خردسال توضیح می دهد.
راهنمای تور سازمان ملل، جاناتان میشال، سازمان ملل را برای گروهی از کودکان خردسال توضیح می دهد.

الهام بخش نسل بعدی

ایستگاه بعدی این گروه یک تور در سازمان ملل بود که توسط راهنمای تور سازمان ملل، جاناتان میشال، هدایت می‌شد که دو بار در هفته به هدایت تورهای کودکان سازمان ملل کمک می‌کند.

آقای میشال با نشستن این گروه چند زبانه در مقابل پرچم‌های جهان که به درخت چوبی سنجاق شده‌اند، درباره اهمیت سازمان ملل برای همکاری‌های جهانی صحبت کرد: «اینجا جایی در جهان است که کشورهایی که در حال جنگ هستند درست در کنار یکدیگر می‌نشینند. به طبقه پایین برای خوردن قهوه بروید و درباره دلیل مخالفت آنها صحبت کنید.

سپس این گروه از مجمع عمومی بازدید کردند، جایی که در صندلی های کشورهای عضو نشستند و در تریبونی که رهبران جهان و مهمانان دعوت شده در آن سخنرانی می کنند، عکس گرفتند.

آقای میشال همچنین به اهمیت مشارکت جوانان در سازمان ملل اشاره کرد و به ملاله و گرتا تونبرگ اشاره کرد – که هر دو در اتاق سخنرانی کردند.

زنده کردن رویای دکتر کینگ

این محیط برای بچه های بزرگتر که والدینشان برای سازمان ملل کار می کنند شناخته شده بود و در محیط های بین المللی بزرگ شده اند که به زبان های عربی، فرانسوی، انگلیسی، عبری، مجارستانی، اندونزیایی، ماندارین، رومانیایی و اسپانیایی صحبت می کنند.

بچه‌ها که در محیط اطرافشان راحت بودند، پیشنهاداتی را برای بهبود امور جهانی در صحنه محلی ارائه کردند – “والدین من همیشه به من گوش نمی‌دهند” – برای بهبود مجمع عمومی واقعی –
قطعات گوش ترجمه بزرگتر برای قرار دادن گوشواره های بزرگ.

آقای میشال تور را با اشاره به روز MLK با بحث در مورد تبعیض ادامه داد.

مارتین لوتر کینگ جونیور در سال 1967 از سازمان ملل بازدید کرد و برای بحث در مورد وضعیت حقوق مدنی در ایالات متحده با مقام ارشد سازمان ملل متحد و همچنین برنده جایزه صلح نوبل رالف بونش ملاقات کرد.

رئیس‌جمهور کوروسی در توئیتی برای این روز گفت که دیدگاه دکتر کینگ با آرمان‌های حقوق بشر، عدالت اقتصادی و اجتماعی و صلح در سرتاسر جهان سازمان ملل متحد است: «در حالی که به مدیریت بحران و تحول نگاه می‌کنیم، کار مجمع عمومی با الهام از شجاعت و اعتقاد او.»

در اوایل روز، رئیس جمهور کوروسی از دومین گروه از یاران جوان – شش زن و مرد جوان از کشورهای در حال توسعه که تا سپتامبر در دفتر او کار خواهند کرد، استقبال کرد.

Dale Mckee

سازمان دهنده Wannabe. معتاد اینترنت متعصب زامبی. علاقه مندان به شبکه های اجتماعی. دانش پژوه مواد غذایی

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyبهترین اکستنشن مژه اصفهانبهترین سالن زیبایی تبریزخبربهترین مشاور کنکوربهترین سالن زیبایی اصفهاندانشگاهGuide to buying household appliancesdigital currency channeldigital currency tutorial