دسر شکلاتی برای روز ولنتاین

شکلات یک انتخاب آسان برای دسرهای خانگی روز ولنتاین است و این سه دستور غذا برای همه چیزهایی دارد. مانند روابط، آنها در تعهد متفاوت هستند: بستنی های ساده فاج گرم از بستنی های فروشگاهی کمک می گیرند. یک کیک سوفله دراماتیک حدود یک ساعت طول می کشد، اما به اندازه کافی بزرگ است که یک گروه را سرو کند. کرم بروله دو نفره ارل گری برای ظرفی که ظاهری لوکس داشته باشد، کمی صبر می طلبد.

ساده‌ترین آنها – یک ساندای داغ فاج – نیز دلنشین‌کننده‌ای است. این فاج داغ ابریشمی و منحط با یک پیمانه سخاوتمندانه کره بادام‌زمینی خامه‌ای طعم‌دار می‌شود، که آجیل و نمک به اندازه‌ای می‌افزاید که باعث می‌شود این سوندا کمی بزرگ‌تر شده باشد.

هات فاج می تواند بدون کار زیاد تحت تاثیر قرار دهد. این غذا تنها در چند دقیقه روی اجاق گاز با موادی که ممکن است همیشه در اطراف نگه دارید جمع می شود، و بسیار خوشمزه تر از هر چیزی است که می توانید در یک شیشه بخرید.

زمانی که زمان درست کردن سوندهایتان فرا می رسد، از یک ظرف سرو شفاف یا حتی یک لیوان نوشیدنی استفاده کنید تا بتوانید لایه های خوشمزه فاج، بستنی و هر رویه ای که انتخاب می کنید را ببینید. طعم بستنی را انتخاب کنید که سس را تقویت کند اما بر سس غلبه نکند – وانیل یا شکلات هر دو گزینه خوبی هستند. فراموش نکنید که ته ظرف کمی فاج بگذارید تا هر لقمه ای شکلاتی گرم داشته باشد. حتی می توانید فاج داغ را برای یک یا دو هفته در یخچال نگه دارید و درست قبل از سرو در مایکروویو یا روی حرارت ملایم گرم کنید.

این کیک سوفله شکلاتی با شکوه برای عاشقان جدی شکلات است. بسته بندی شده با شکلات تلخ، همچنین حاوی وانیل و پودر اسپرسو است که هر دو طعم شکلات را افزایش می دهند. همچنین می توانید چند قاشق غذاخوری رم یا بوربن اضافه کنید تا غنای آن را به روشی بسیار دلپذیر کاهش دهید.

کیک سوفله ممکن است کمی ترسناک به نظر برسد، اما نکته جالب در مورد این سوفله این است که شما واقعاً می خواهید آن را بیفتد. خمیر به قدرت سفیده تخم مرغ زده شده برای کیکی متکی است که در فر بالا می‌آید، اما وقتی خنک می‌شود روی خودش فرو می‌رود و رویه‌ای سبک و ترد و مرکز مذاب ایجاد می‌کند. در کمتر از یک ساعت می توانید این دسر با کیفیت رستورانی را در آسایش خانه خود میل کنید.

کرم بروله شکلاتی ارل گری پیشرفته ترین از این سه مورد است، اما چند تکنیک این را برای هر کسی آسان می کند.

این کاسترد شکلاتی مجلل با اندازه ای عالی برای تهیه دو دسر مجلل با چای ارل گری ترکیب شده است. طعم دهنده اصلی در ارل گری ترنج است، یک مرکبات با درخشندگی گلی که تضاد خوشایند با شکلات تلخ و شیرین است.

برای اطمینان از بافت ابریشمی، خامه شکلاتی گرم را به آرامی در زرده‌های تخم‌مرغ هم می‌زنیم تا نرم شود و از به هم خوردن آن‌ها جلوگیری می‌کند. سپس کاستارد را در یک تابه آب داغ که به حمام آب یا بن ماری معروف است، می پزند تا به آرامی در رامکین ها ببندند.

رامکین های کم عمق پهن (گاهی اوقات به عنوان رامکین خامه ای فروخته می شود) به کاستارد اجازه می دهد تا به طور یکنواخت بپزد و فضای زیادی برای شکر کاراملی شده در بالا فراهم کند، اما رامکین های عمیق تر اگر این چیزی است که در اطراف دارید کار می کنند. برای بدست آوردن آن لایه نازک شکر سوخته که شکستن آن با قاشق بسیار رضایت بخش است، به یک مشعل آشپزخانه نیاز دارید. شما می‌توانید یکی از آن‌ها را در اکثر فروشگاه‌های آشپزخانه یا به‌صورت آنلاین انتخاب کنید، و این واقعاً تنها راه برای ایجاد یک رویه کاملاً ترک‌دار است. به علاوه، استفاده از آن بسیار سرگرم کننده و چشمگیر است.

فرقی نمی‌کند زمان زیادی در آشپزخانه داشته باشید یا تجربه کافی نداشته باشید، می‌توانید دستور غذا را انتخاب کنید که برای شما مناسب است و از نکات آماده‌سازی پیروی کنید تا این فرآیند آسان‌تر شود. این دسرهای شکلاتی برای هر موقعیت خاص مناسب است – حتی اگر آن موقعیت خاص با لباس خواب راحت روی مبل شما بنشینید.

Kelvin Ashley

حل کننده مشکل متعصب سفر مادام العمر. بت نوجوان آینده. علاقه مندان به اینترنت آماتور.

تماس با ما