دانشگاه هاوارد رئیس جدید بن وینسون سوم را انتخاب می کند

دانشگاه هاوارد، مؤسسه مشهور تاریخی سیاهپوستان که برای آموزش بردگان آزاد شده تأسیس شده است، یک مورخ آمریکای لاتین را به عنوان رئیس بعدی خود انتخاب کرده است، زیرا رهبران دانشگاه امیدوارند به مسیر رشد ثبت نام و رشد تحقیقات ادامه دهند.

بن وینسون سوم، که از سال 2018 به عنوان استاد دانشگاه کیس وسترن رزرو در کلیولند خدمت کرده است، به عنوان هجدهمین رئیس دانشگاه هاوارد، دانشگاهی 156 ساله در واشنگتن دی سی انتخاب شد که معاون رئیس جمهور کامالا هریس، معاون سابق رئیس جمهور سابق، کامالا هریس است. تورگود مارشال، قاضی دیوان عالی و نویسنده تونی موریسون در میان فارغ التحصیلان آن. او از اول سپتامبر این سمت را بر عهده خواهد گرفت.

این اقدام که روز سه‌شنبه توسط دانشگاه اعلام شد، در زمانی پر انرژی برای هوارد انجام می‌شود، که در سال‌های اخیر چندین پیروزی از جمله هزینه‌های تحقیقاتی بی‌سابقه و استخدام‌های دانشگاهی برجسته کسب کرده است. دکتر وینسون باید به این شتاب ادامه دهد و همچنین با دانشجویانی که تحصن کرده‌اند و به شرایط موجود در دانشگاه اعتراض کرده‌اند، برخورد کند.

“دکتر. لزلی هیل، نایب رئیس هیئت امنای دانشگاه در بیانیه‌ای گفت: وینسون رهبر مناسبی است که هوارد را وارد دوره بعدی خود می‌کند. به عنوان یک مورخ، او به میراث هاوارد احترام می گذارد و چشم اندازی جسورانه از جایی که دانشگاه هاوارد باید در رده بالای موسسات دانشگاهی بنشیند، ارائه می دهد.

برخی از اعضای هیئت علمی گفتند که انتخاب او غافلگیرکننده بود و به روند جستجو اعتراض داشتند. دکتر مارکوس آلفرد، دانشیار فیزیک و نجوم و رئیس سنای دانشکده، گفت که دانشگاه مشارکت سنای دانشکده را محدود کرده است. و گفت که در فاصله ای از گذشته، فرصت دیدار با برگزیدگان نهایی به جامعه دانشگاهی داده نشد.

در چند سال گذشته، دانشگاه هوارد چهره‌های برجسته‌ای مانند استیسی آبرامز، سیاستمدار و فعال حقوق رای، و روزنامه‌نگاران نیکول هانا-جونز و تا-نهیسی کوتس را به هیئت علمی خود منصوب کرده است.

رهبران دانشگاه گفته‌اند که امیدوارند این مؤسسه بتواند به اولین کالج سیاه پوست تبدیل شود که به گروه منتخبی از مؤسسات با بالاترین هزینه‌های تحقیقاتی راه پیدا می‌کند. در ماه اکتبر، دانشگاه اعلام کرد که 122 میلیون دلار کمک مالی و قراردادهای تحقیقاتی جمع آوری کرده است که یک رکورد محسوب می شود.

سال گذشته، دانشگاه اعلام کرد که ۷۸۵ میلیون دلار برای ساخت سه سالن جدید دانشگاهی و بازسازی ساختمان‌های دیگر هزینه خواهد کرد، اقدامی که مقامات آن زمان آن را محصول «قدرت مالی بی‌سابقه» توصیف کردند.

وین آی‌آی فردریک، که سال گذشته گفته بود از ریاست دانشگاه کناره‌گیری می‌کند، سرمایه‌گذاری در تسهیلات را «لحظه‌ای آبخیز» خواند. مقامات در آن زمان آن را به عنوان بزرگترین سرمایه گذاری در زمینه املاک و مستغلات در تاریخ دانشگاه توصیف کردند که بخشی از آن به دلیل افزایش ثبت نام بود.

آنها همچنین به افزایش سرمایه گذاری عمومی و بشردوستانه اعتبار دادند. در سال 2020، دانشگاه اعلام کرد که یک هدیه 40 میلیون دلاری از مک کنزی اسکات، همسر سابق جف بزوس، که آمازون را تأسیس کرده بود، دریافت کرده است.

با این حال، دانش آموزان برای تغییر بی تاب بوده اند. در سال 2021، آنها در اعتراض به کمبود مسکن و شرایط بد زندگی در خوابگاه‌ها تحصن کردند و در چادرها خوابیدند، نگرانی مشترک بسیاری از دانشگاه‌های سیاه‌پوست تاریخی با ساختمان‌های قدیمی. پس از یک بن بست بیش از یک ماه، دانشجویان با هوارد به توافق رسیدند و به اعتراض پایان دادند.

رشته آکادمیک دکتر وینسون با دکتر فردریک، رئیس جمهور در حال خروج، که یک جراح آموزش دیده توسط هاوارد است، تضاد شدیدی ایجاد می کند. کمیته جستجوی دانشگاه و متولیان آن در کنار یک مورخ قرار گرفتند که تمرکز او در خارج از ایالات متحده بود.

دکتر وینسون یکی از محققین دیاسپورای آفریقایی است که به ویژه به آمریکای لاتین استعماری توجه دارد. او نویسنده چندین کتاب از جمله «پیش از مستیزاجه: مرزهای نژاد و کاست در مکزیک استعماری» است.

دکتر وینسون، 52 ساله، دوران کودکی خود را در پایگاه های نظامی در ایتالیا گذراند، جایی که پدرش یک گروهبان ارشد در نیروی هوایی ایالات متحده بود. او قبلاً به عنوان مدیر مؤسس مرکز مطالعات آفریقایی در دانشگاه جان هاپکینز، جایی که او همچنین تاریخ تدریس می کرد، و به عنوان رئیس کالج علوم و هنرهای لیبرال دانشگاه جورج واشنگتن خدمت کرده است.

لارنس سی. مورس، رئیس هیئت امنای هوارد، در یک بیانیه خبری گفت که دکتر وینسون «تعهد خود را به ارتقای تنوع تجربیات مردم دیاسپورای آفریقایی نشان داده است – تعهدی که به خوبی با مأموریت دانشگاه هوارد همسو است. و بینایی. مورس به درخواست مصاحبه پاسخ نداد.

در بیانیه ای، رئیس کیس وسترن رزرو، اریک دبلیو. کالر، دکتر وینسون را به عنوان پیشرو در توسعه برنامه استراتژیک جاه طلبانه آن دانشگاه و الزامات جدید آموزش عمومی، و افزایش تنوع در جذب اعضای هیئت علمی و دانشجویان فارغ التحصیل اعتبار می دهد. پرزیدنت کالر همچنین گفت که دکتر وینسون در زمانی که برخی از دانشگاه ها از علوم انسانی کم می کردند، حامی جدی علوم انسانی بود.

او گفت: “او فردی فوق العاده خونگرم و همدل است و رهبر بزرگی برای هاوارد خواهد بود.”

Cassie Wells

حل کننده مشکل به طرز خشمگینانه ای فروتن. ماون فرهنگ پاپ استاد عمومی موسیقی. متعصب وب هیپستر پسند. ارتباط دهنده.

تماس با ما