دانشمندان به پیشرفتی در زمینه انرژی همجوشی هسته ای در ایالات متحده دست یافتند

در ماه مارس، کاخ سفید نشستی را برای تسریع تلاش‌های همجوشی تجاری برگزار کرد.

تامی ما، که تلاشی را در لیورمور برای مطالعه احتمالات رهبری می‌کند، می‌گوید: «توسعه یک رویکرد اقتصادی جذاب برای انرژی همجوشی یک چالش بزرگ علمی و مهندسی است. “بدون شک، این یک اقدام به یاد ماندنی خواهد بود.”

دکتر ما گفت که گزارشی به سفارش بخش انرژی برای ارائه چارچوبی برای تحقیقات انرژی همجوشی لیزری به زودی منتشر خواهد شد.

او گفت: «چنین برنامه‌ای به‌طور اجتناب‌ناپذیر نیازمند مشارکت از سراسر جامعه، از جمله دانشگاه‌ها، شرکت‌های نوپا و خدمات عمومی و آزمایشگاه‌های ملی مانند لیورمور است.

نتایج اعلام شده در روز سه شنبه به نفع دانشمندانی است که روی ذخایر هسته ای، هدف اصلی NIF کار می کنند. هدف دانشمندان با انجام این واکنش‌های هسته‌ای در آزمایشگاه در مقیاس کمتر مخرب، جایگزینی داده‌هایی است که برای جمع‌آوری بمب‌های هسته‌ای زیرزمینی که ایالات متحده در سال 1992 آنها را متوقف کرد، استفاده می‌کردند.

دکتر هرمان گفت که خروجی همجوشی بیشتر از این تاسیسات داده های بیشتری را تولید می کند که به ما امکان می دهد اعتماد به بازدارندگی هسته ای خود را بدون نیاز به آزمایش های زیرزمینی بیشتر حفظ کنیم. «خروجی، یعنی 30000 تریلیون وات توان، محیط های بسیار شدیدی را به خودی خود ایجاد می کند» که بیشتر شبیه یک سلاح هسته ای در حال انفجار است.

ریکاردو بتی، دانشمند ارشد آزمایشگاه انرژی لیزر در دانشگاه روچستر، که با این آزمایش خاص لیورمور درگیر نبود، گفت: «هدف این است که نشان دهیم می‌توان برای اولین بار سوخت گرما هسته‌ای را در آزمایشگاه مشتعل کرد. زمان.”

وی افزود: «و این کار انجام شد. “پس این یک نتیجه عالی است.”

فواره هنری و زک مونتاگ گزارش کمک کرد

Claudia Larsen

پیشگام وب. خالق حرفه ای درونگرا. پزشک آبجو. شیطان متعصب تلویزیون.

Digital currencyبهترین مشاور کنکوربهترین اکستنشن مژه اصفهانخبربهترین سالن زیبایی تبریزdigital currency channelدانشگاهبهترین سالن زیبایی اصفهانGuide to buying household appliancesdigital currency tutorial
تماس با ما