خانه های 400000 دلاری در تگزاس، مینه سوتا و کانکتیکات

این خانه در ارتفاعات راوینیا است، جایی که بسیاری از خانه‌ها در دهه 1920، به سبک احیای تودور یا استعمار اسپانیایی ساخته شده‌اند، و بیشتر آنها به خوبی نگهداری شده‌اند. این محله در نزدیکی برخی از بزرگترین جاذبه های دالاس قرار دارد: منطقه هنری بیشاپ، مقصدی برای خرید و غذاخوری، کمتر از سه مایل دورتر است. پارک ترامل کرو، فضای سبزی که در امتداد دو طرف رودخانه ترینیتی قرار دارد، کمی بیشتر از پنج مایل دورتر است.

این ملک چند بلوک از مدرسه ابتدایی عمومی لیدا هو و یک و نیم مایل تا آکادمی هنرهای اکتشافی WE Greiner و مدرسه راهنمایی فاصله دارد، جایی که دانش‌آموزان روی هنرهای تجسمی و نمایشی تمرکز می‌کنند.

اندازه: 1188 فوت مربع

قیمت هر فوت مربع: 337 دلار

در داخل خانه: یک مسیر سنگفرش از خیابان به در ورودی زرد روشن منتهی می‌شود که در زیر یک طاق آجری با رنگ سفید قرار دارد.

در به اتاق نشیمن با کف‌پوش‌های بلوط، شومینه با آجری، پنجره‌ای عریض رو به خیابان و سقف‌های بلند و شیبدار باز می‌شود. این فضا برای یک آشپزخانه غذاخوری با کابینت های سفارشی طراحی شده و اتاقی برای یک میز کوچک در نزدیکی درهای فرانسوی که به حیاط خلوت باز می شود باز است.

بین آشپزخانه و قسمت نشیمن یک کمد لباسشویی قرار دارد. فراتر از آن، یک راهرو به اتاق خواب ها و حمام ها منتهی می شود: در یک انتهای سالن یک اتاق مهمان با فضایی برای یک تخت دونفره و یک میز قرار دارد. درب کناری یک حمام با وان و دوش ترکیبی است که با کاشی سبز رنگ جدید پوشیده شده است. در انتهای دیگر سالن سوئیت اصلی قرار دارد که به عرشه عقب دسترسی دارد. اتاق خواب به اندازه کافی بزرگ است که یک تخت کوئین را در خود جای دهد. حمام دارای کف کاشی پنی و دوش دیواری شیشه ای است.

فضای بیرونی: عرشه چوبی آشپزخانه و اتاق خواب اصلی فضایی برای میز ناهار خوری و باربیکیو دارد. آن را به یک منطقه علفزار با دو درخت بزرگ و بالغ که توسط یک حصار چوبی محصور شده است، پایین می آید. در کنار خانه یک راهرو با دروازه موتوری قرار دارد.

مالیات: 7,632 دلار (تخمینی)

مخاطب: تانی برک، قطب نما، 214-701-4884; compass.com


این خانه در محله‌ای آرام در چند بلوک از دریاچه اوک سایه، محل تجمع محبوب با ساحل محلی، زمین بازی، زمین والیبال و سایر امکانات است. همچنین به مسیر منطقه ای دریاچه مینهتونکا 15 مایلی نزدیک است که به عابران پیاده، دوندگان و دوچرخه سوارانی که به آن مراجعه می کنند، مناظری از دریاچه های منطقه را ارائه می دهد.

سه زمین گلف در 10 دقیقه رانندگی قرار دارند: کلوپ کانتری اینترلاخن و کلوب کانتری اوک ریج خصوصی هستند، اما زمین گلف Meadowbrook برای عموم آزاد است. مرکز شهر مینیاپولیس 20 دقیقه با ماشین فاصله دارد.

اندازه: 1734 فوت مربع

قیمت هر فوت مربع: 231 دلار

در داخل خانه: این خانه از خیابان، پشت یک چمن بزرگ قرار دارد. درب ورودی به یک سرسرا با کف چوبی باز می شود.

فراتر از آن یک اتاق نشیمن با یک پنجره بزرگ مشرف به حیاط و درهای شیشه ای است که به یک ایوان سرپوشیده با کف چوبی و یک پنکه سقفی باز می شود.

از طریق یک درگاه قوسی، یک اتاق غذاخوری قرار دارد که دارای یک لوستر مدرن با لامپ های آویزان به سبک ادیسون است. آشپزخانه مجاور دارای لوازم استیل ضد زنگ به‌روز، پشتی با کاشی‌های سفید و پیشخوان‌های بلوک قصابی در دو طرف محدوده است.

یک اتاق خواب، خارج از سرسرا، در حال حاضر به عنوان دفتر خانه و سالن ورزش استفاده می شود. حمام با وان و دوش ترکیبی نزدیک است.

اتاق خواب اصلی در طبقه دوم قرار دارد، با سقف های شیبدار و پنجره هایی که فضا را پر از نور می کند. اتاق خواب سوم در سراسر هال قرار دارد و اتاقی برای یک تخت دونفره و یک میز دارد.

پایین ترین سطح خانه به پایان رسیده و به عنوان یک لانه استفاده می شود، با فضایی برای یک مبل مقطعی و یک تلویزیون.

فضای بیرونی: در حیاط چمنی که اطراف خانه را احاطه کرده است، یک منطقه به وسایل بازی اختصاص داده شده است و دیگری با یک آتشدان سنگی. گاراژ جدا دارای دو پارکینگ و یک شارژر ماشین برقی است.

مالیات: 4,308 دلار (تخمینی)

مخاطب: آرتور هیز، ملک بین المللی لیکس ساتبی، 612-805-5929; sothebysrealty.com


برانفورد، یک شهر ساحلی در لانگ آیلند ساوند، در اواسط قرن نوزدهم، یک منطقه تفریحی شلوغ بود، با خانه‌های تابستانی و مسافرخانه‌ها که بازدیدکنندگان را از سراسر منطقه جذب می‌کرد. امروزه، این یک مکان مناسب برای کسانی است که به نیوهون یا هارتفورد رفت و آمد می کنند: دانشگاه ییل، در مرکز شهر نیوهون، 15 دقیقه با ماشین فاصله دارد. مرکز شهر هارتفورد کمتر از یک ساعت فاصله دارد.

این خانه حدود 15 دقیقه با مسیرهای پیاده روی اطراف دریاچه سالتونستال فاصله دارد. باغ گل رز، جایی که بازدیدکنندگان می توانند سیب و کدو تنبل را در پاییز و توت فرنگی و زغال اخته را در تابستان بچینند، پنج دقیقه فاصله دارد.

اندازه: 2040 فوت مربع

قیمت هر فوت مربع: 191 دلار

در داخل خانه: ایوانی پیچیده با پایه سنگی خانه را قاب می‌کند و فضای زیادی برای سرگرمی فراهم می‌کند.

درب ورودی به یک اتاق خانوادگی باز می شود که با یک دری عریض و ستونی از یک منطقه نشیمن بزرگتر جدا شده است. هر دو فضا اخیراً کف‌های چوبی را بازسازی کرده‌اند.

اتاق غذاخوری پنجره دار به سمت پشت خانه است، با فضایی برای میز بلند و دسترسی آسان به آشپزخانه، که دارای میزهای گرانیتی جدید و درهای شیشه ای است که به حیاط خلوت باز می شود. اتاق پودری با دیوار آجری نمایان نیز در این قسمت از خانه قرار دارد.

هر چهار اتاق خواب و حمام کامل در طبقه دوم قرار دارند که از طریق یک راه پله در نزدیکی اتاق نشیمن می توانید به آن دسترسی پیدا کنید.

اتاق خواب اصلی و اتاق خواب مجاور هر کدام به اندازه کافی بزرگ هستند که یک تخت کوئین را در خود جای دهند. دو اتاق خواب دیگر کوچک‌تر هستند و فضایی برای تخت‌های دو نفره یا لوازم خانگی و اداری دارند. حمام کامل، مانند آشپزخانه، اخیراً به روز شده است.

اتاق زیر شیروانی نیمه تمام شده است و می تواند به عنوان اتاق خواب اضافی یا اتاق بازی استفاده شود.

فضای بیرونی: حیاط پشتی، خارج از آشپزخانه، توسط فروشندگان برای سرگرمی در فضای باز، با میزهای پیک نیک و باربیکیو استفاده می شود. یک آتشدان سنگی در مرکز حیاط قرار دارد و ملک فراتر از آن، به داخل جنگل امتداد دارد. در طی بازسازی اخیر، خانه به سیستم فاضلاب عمومی و آب شهر متصل شد.

مالیات: 5,820 دلار (تخمینی)

مخاطب: Nicole Acerra-Belcher and Jaime-Lynn Murgo، Coldwell Banker Realty، 203-645-3232 یا 203-640-9423; coldwellbankerhomes.com

برای به روز رسانی ایمیل هفتگی در مورد اخبار املاک و مستغلات مسکونی، اینجا ثبت نام کنید. ما را در توییتر دنبال کنید: @nytrealestate.

Adrienne Daniel

قهوه‌کار بسیار جذاب. دانشجو. محقق سفر. بت نوجوان آینده.

تماس با ما