حقیقت انکارناپذیر ماساژ که هیچ کس به شما نمی گوید

ماساژ گردن، سینه و شانه ها. Aromaterapi tillsammans med massage utgör i många fall en skön kombo som ger synergi. روز را در پارک بلک راک بگذرانید و سپس در تاکستان‌های تاو، تگزاس و فال کریک توقف کنید و یک لیوان سرد یخی از Chenin Blanc امضا کنید. یک جفت چکمه عالی را در Allen's Boots (کنگره جنوبی 1522)، یا لباس‌های جالب گاوچران بخرید، و سپس یافته‌های قدیمی را در New Bohemia (کنگره جنوبی 1606) جستجو کنید. از Blackmail (1202 South Congress) شروع کنید، جایی که تنها رنگ‌هایی که در این فروشگاه بسیار جالب پیدا می‌کنید سیاه و سفید است، سپس در آنتیگوا (1508 S کنگره) برای هنر و دکور گواتمالایی و مکزیکی، به‌علاوه جواهرات محلی ساخته شده توقف کنید. پس از آن، می‌توانید در موزه هنر آستین (خیابان کنگره 823) بگردید تا برخی از بهترین هنرهای آمریکایی ساخته شده از سال 1900 را مشاهده کنید، سپس از یک لیوان شراب در کورک اند شرکت (308 خیابان کنگره)، که قیمت مناسب و طنزی دارد، لذت ببرید. پروازهای شراب نام‌گذاری شده مانند «تاکسی سواری به منهتن» با شراب‌های برتر کابرنه سووینیون و بشقاب‌های پنیر عالی ارزش دیدن را دارند.

از منطقه طراحی فوق العاده شیک پن فیلد (3601 South Congress Ave) بازدید کنید، یک فضای خرده فروشی با کاربری ترکیبی و بازسازی معماری برجسته که اکنون مرکز طراحی آستین (3601 کنگره جنوبی در پن فیلد، سوئیت C)، مجموعه ای است. نمایشگاه های تخصصی برای معماری و طراحی که برای عموم و برای تجارت باز است. با آب تنی در استخر بارتون اسپرینگز پارک زیلکر (2101 Barton Springs Rd)، یکی دیگر از موارد مورد علاقه محلی است که تقریباً به اندازه یک زمین فوتبال، استخری با آب بهار است. برای ناهار یا میان‌وعده بعد از ظهر، میز روتا مایا (کنگره جنوبی 3601 در پن فیلد)، یک قهوه‌خانه محلی و پاتوق مورد علاقه افراد خالکوبی شده و لباس‌های تاتو شده یا ترکیبی از این دو را بگیرید.. کاپیتول ایالتی (خیابان کنگره 1100) بسیار عظیم است و ارزش گشت و گذار برای مدتی را دارد.

تئاتر خواهر پارامونت و دیگر مورد علاقه محلی، تئاتر ایالتی (713 کنگره شمالی) در ژوئن 2006 به دلیل قطع شدن آب اصلی به شدت آسیب دید و در حال حاضر به دلیل بازسازی گسترده بسته است. این بزرگترین مرکز ایالت در ایالات متحده است. به مرکز کاپیتول (کنگره 910) بروید که دارای ردیف‌هایی از مربع است که مانند اسباب‌بازی کودکان چیده شده‌اند تا محور اصلی این آسمان‌خراش کوچک را تشکیل دهند. به موسیقی زنده با کیفیت در Speakeasy (خیابان کنگره 412D) بروید که دارای میزهای چوبی کوچک در اطراف یک زمین رقص در فضایی آرام است که در آن حرفه‌ای‌های جوان سیب مارتینی را می‌چسبند و به صداهای جاز، بلوز و اسکا گوش می‌دهند. در آستین، همزمان با لذت بردن از غذاهای محلی و شاید یک یا دو نوشیدنی، می توانید موسیقی زنده عالی بشنوید.

برای رسیدن به قله 99 پله بالا می‌روید، اما منظره پانورامایی خیره‌کننده از خط افق شهر، دریاچه آستین، اطراف هیل کانتری، خانه‌های خارق‌العاده کنار دریاچه – و یکی از دلایل متعددی است که دانشجویان دانشگاه تگزاس در آستین هرگز بعد از آن ترک نمی‌کنند. فارغ التحصیل می شوند فراموش نکنید که قبل از رفتن در غرفه عکس قدیمی بنشینید و چند عکس سرگرم کننده بگیرید. اگر در طول تابستان از آستین بازدید می‌کنید، از اجرای رایگان سمفونی آستین (در پارک وولدریج، نهم و گوادالوپ) که هر یکشنبه شب در طول تابستان برگزار می‌شود، شرکت کنید. به By George (524 North Lamar؛ 2346 Guadalupe) بروید، یک موسسه آستین برای جوجه‌های باسن و افراد در تمام سنین. از خیابان ششم و لامار با دختر همسایه (500 لامار شمالی) شروع کنید، با رنگ صورتی دخترانه و قهوه‌ای و ارائه LAبا این حال، بسیاری از علاقه‌مندان به خودرو، ارتقاء را انتخاب می‌کنند و شوک‌های قدیمی خود را با مدل‌هایی مبادله می‌کنند که عملکرد خودرو بهبود یافته یا عمر قطعه‌ای طولانی‌تر را ارائه می‌دهند. پشتوانه علمی محکمی برای رایحه درمانی وجود ندارد، اما شکی نیست که بسیاری از مردم آن را مکمل تسکین دهنده سایر اقدامات خودیاری برای کاهش تنش، تقویت آرامش و کمک به خواب به عنوان بخشی از آماده سازی قبل از خواب خود می دانند.

به طور خاص، سردرد تنشی یک نوع رایج سردرد است.

گزینه دیگر درخواست کمک مالی فدرال است. ماساژ این مفهوم را به طور مستقیم از طریق کار عضلات، تاندون ها و سایر بافت های نرم مورد توجه قرار می دهد. ماساژ سوئدی روش توصیه شده برای ماساژ قبل از تولد در دوران بارداری است زیرا بسیاری از ناراحتی های رایج مرتبط با تغییرات اسکلتی و گردش خون ناشی از تغییرات هورمونی در دوران بارداری را برطرف می کند. به طور خاص، سردرد تنشی یک نوع رایج سردرد است. پاسخ متداول افرادی که ماساژ کامل بدن را تجربه کرده اند این است که برای اولین بار در زندگی خود احساس می کنند که توانسته اند به آرامش کامل برسند. درمانگران مجرب ما در سبک های مختلف ماساژ ریلکسی و درمانی آموزش دیده اند.

39;s (314 East Sixth) یک آبجو بنوشید.

نوازش را در سالن ما ادامه دهید و با درمانگران ما در مورد برخی از درمان های آینده مشورت کنید. سالن لاکی (خیابان پنجم غربی 209) محلی برای تماشای مجموعه ای از گروه های اولیه است (موسیقی از ساعت 8 شب شروع می شود). از خیابان ششم عبور کنید و از آنجا به آسمان محدود می‌شود: سالن فوق‌العاده خنک Molotov (719 West Sixth) را با بار یخی واقعی و ودکاهای ممتاز آن امتحان کنید، یا در میخانه Shakespeare's (314 East Sixth) یک آبجو بنوشید. یک روز موفق را در راه بازگشت به خانه با یک نیم لیتری شایسته و مقداری غذای میخانه ای (ماهی و چیپس عالی هستند) در میخانه Dog & Duck، (406 West 17th، در 17th و Guadalupe) به پایان برسانید. قبل از اینکه بیرون بروید، از صبحانه در Kerbey Lane (2606 Guadalupe) لذت ببرید.

1 روز: روز خود را با صبحانه در آستین جاوا (1608 Barton Springs Rd) شروع کنید، جایی که گزینه های تاکو صبحانه هر سلیقه و هوسی را برآورده می کند، میگا ها معروف هستند و قهوه به سفارش برشته می شود. 1 روز: اگر فقط برای یک روز فرهنگ وقت دارید، موزه هنر جک اس. بلانتون (MLK ​​در خیابان کنگره، در پردیس دانشگاه تگزاس در آستین) را از دست ندهید، که مجموعه ای دائمی دارد که به دلیل آن شناخته شده است. نقاشی های استاد قدیمی، مجموعه گسترده ای از هنر آمریکای لاتین، و مجموعه عظیمی از چاپ و طراحی. گوشه ها به همراه بخشی از خط سقف تراشیده شده اند. اگر هنوز کمی جا دارید، قاشق خود را در حالت یک پای اسپند جک دانیل قرار دهید.

تغییر ترسناک است و وقتی این تغییر به معنای بیرون رفتن از خانه خود باشد، باز هم ترسناک تر است. با وجود متحمل شدن یک آتش سوزی ویرانگر در سال 2005 – نتیجه اصابت صاعقه – عرشه های چند طبقه Oasis هنوز باز هستند و بدون توجه به جایی که نشسته اید بهترین منظره را در شهر ارائه می دهند. 1 روز: اگر فقط یک شب در شهر دارید، خیابان ششم مکانی برای گذراندن آن است. 3 روز: از آنجایی که شما چند روز در شهر دارید، مدتی فرصت دارید که از چندین ساختمان در مرکز شهر آستین که به دلیل اهمیت معماری آنها مشهور هستند بازدید و تجربه کنید.

2 روز: روز را در ساحل ولنته در دریاچه تراویس (RM 2222 و جاده ولنته) بگذرانید، جایی که همه چیز مورد نیاز خود را برای یک روز روی آب خواهید داشت. در ساحل ولنته، برای یک روز شنا، جاذبه‌های پارک آبی و موارد دیگر، یک قیمت به شما کمک می‌کند. زمانی را برای خود در The Crossings Austin (13500 FM 2769، در نزدیکی تقاطع Bullick Hollow و Volente Road)، یک استراحتگاه جامع، آموزش مداوم و درمانی با اسپا روزانه، مرکز سلامتی، و کلاس‌هایی برای تغذیه روح خود اختصاص دهید. آمریکایی‌هایی که در اسپاهای اروپایی درمان می‌شدند با داستان‌هایی درباره اثرات شفابخش آب به خانه بازگشتند. این بهار تغذیه می‌شود، دارای یک آبشار و منطقه شنا در نهر، به‌علاوه مناطقی برای کمپینگ و تمام امکانات رفاهی خانه با دستشویی‌ها و دوش‌های اطراف است. در ماساژ نقطه ماشه ای، درمانگر از فشار مستقیم برای هدف قرار دادن آن نقاط و بهبود جریان خون در نواحی استفاده می کند تا بتوانند رها شوند. ماساژ عمیق انجام شده با فشار از بازسازی سریع عضلات پشتیبانی می کند. به عنوان مثال، "هر نفس باعث می شود احساس آرامش بیشتری داشته باشم." هنگامی که بیانیه را در ذهن دارید، دراز بکشید و سه نفس آهسته و عمیق بکشید.

اگر مراقب وزن خود هستید، مرغ کبابی و ماهی قزل آلای تازه را نیز در منو دارند. زنی با هودی قرمز و دستبند، که وسایل خود را در یک کیسه پلاستیکی سفید نگه داشته، ممکن است با یک دریفت اشتباه گرفته شود. شب‌ها، از کباب‌های خوب مانند ساندویچ‌های گوشت خوک و سینه‌های گوشت گاو در Stubb's (801 Red River) لذت ببرید، سپس به موسیقی زنده گوش دهید. ما همان موقع می دانستیم که در مشکل هستیم. ما نمی توانیم همه این پاسخ ها را در یک ویدیوی ده دقیقه ای توضیح دهیم. در حین خروج، وانمود کنید که لنس آرمسترانگ در Veloway هستید (از Mopac، درست در جنوب Slaughter Lane و درست نزدیک مرکز Wildflower به مسیر دسترسی داشته باشید)، مسیری به طول 3.17 مایل و عرض 23 فوت که منحصراً برای دوچرخه سواران است. و رولربلدر – واکر یا دونده مجاز نیست. این برنامه های سفر شما را در مسیر درست در تورهای معماری خود راهنمایی می کند. برای سازماندهی گردش های خرید خود به این برنامه های سفر مراجعه کنید. این برنامه های سفر پیشنهادات سه روزه ای را برای استراحت در آستین ارائه می دهد. از این برنامه های سفر پیشنهادی برای دیدن بهترین هنرها و فرهنگ آستین استفاده کنید. ببینید آیا می توانید این کار بدون مخزن را با پاسخ دادن به این سوالات مسابقه تکمیل کنید.

می توانید سعی کنید روی ضربان قلب خود یا احساس سنگینی در اندام خود تمرکز کنید. منتظر احساس مثبت بدن باشید. دیسک ها از حلقه های محکمی از مواد الاستیک فیبری به نام غضروف ساخته شده اند. اگر یک دیسک را به صورت افقی برش دهید، چیزی شبیه به پیاز بریده شده از وسط آن به نظر می رسد. من عالی به نظر می رسم – من فقط پدیکور کردم. در هتل سه ستاره Mobil InterContinental Stephen F. Austin (خیابان کنگره 701)، جایی که یک بار عالی مشرف به خیابان ششم وجود دارد، اتاقی رزرو کنید. به خاطر خرید و فروش های زیادتان در اتاق شیر (129 ای هاپکینز؛ حدود پنج مایلی از مرکز تانگر) در سن مارکوس به خودتان تبریک بگویید، جایی که همبرگرهای بزرگ و 32 آبجو را خواهید دید.

۲ روز: برای یک روز زودتر به مراکز خرید در سن مارکوس بروید، جایی که خریداران حرفه‌ای و شکارچیان مقرون‌به‌صرفه کار خود را تقویت می‌کنند. Prime Outlets (3939 IH 35 South, Exit 200) بزرگترین در جنوب تگزاس است، با حدود شش میلیون خریدار در هر سال – همه به دنبال بهترین معاملات در بیش از 110 فروشگاه، از جمله 30 فروشگاه برند لوکس مانند L'Occitane، هستند. مایکل کورس، و رسانه های مورد انتظار Neiman-Marcus Last Call. کلمه به عاقل: استراحتگاه ها بسیار محبوب هستند، به خصوص در تابستان، و نزدیک به یک سال قبل رزرو می کنند، بنابراین زودتر رزرو کنید. یک سال بعد، یک روز دخترشان از مدرسه به خانه برگشت و گربه ای مجلل، ژولیده و گرسنه را دید.

اگر شما هر گونه سوالی در رابطه با کجا و نحوه استفاده از ماساژ چشم برای رفع خستگی (denizmassage.ir) دارید، می توانید با ما در صفحه وب تماس بگیرید.

Giovanna Yu

گیک بیکن. ماون قهوه. ارتباط ظریف جذاب. متخصص مواد غذایی به طرز خشمگینی فروتن.

تماس با ما