به روز رسانی های Bigg Boss 16 Day 66 Bigg Boss وظیفه & daayan ki choti& را برای نامزدها معرفی می کند، Tina، Sumbul، Nimrit، MC Stan نامزد شوید اخبار تلویزیون

دهلی نو: این یک روز دیگر در خانه Bigg Boss است و ما با به‌روزرسانی‌ها برگشتیم! روز جدید طبق معمول با سرود صبح آغاز می شود. سونداریا و آرچانا در حالی که تینا نان بدون گلوتن را به اتاقش می برد با تینا درگیر می شوند. عبده غمگین است زیرا احساس می کند هیچ کس به او اهمیت نمی دهد. ساجد به او می گوید ما دو نفر شوخی های خانه هستیم پس گریه نکنیم و غصه نخوریم. Archana و Soundarya بر سر غذا و اینکه چه کسی کار بیشتری انجام می دهد با هم بحث می کنند. سونداریا می‌گوید او به من ضربه می‌زند.

بیگ باس با همه در مورد ارواح و جادوگران صحبت می کند و می پرسد چه کسی وارد خانه می شود؟ تینا می گوید daayan. Bigg Boss سپس یک پیچ و تاب ترسناک به وظیفه نامزدی می دهد. او یک “دایان” را در خانه معرفی می کند که از عروسک های شرکت کنندگانی که نامزد خواهند شد تغذیه می کند. کاپیتان آنکیت شش نفر را معرفی خواهد کرد که در نامزدی شرکت خواهند کرد. آنکیت شالین، سامبول، پریانکا، سونداریا، آرچانا و شیو را برای این کار انتخاب می کند. تینا و آرچانا وقتی آرچانا می گوید تینا همه کارها را برای دوربین انجام می دهد با هم درگیر می شوند و او پس از تماشای فصل های زیادی از سریال به اینجا آمد. سونداریا به طور تصادفی نام ساجد را که قبلاً به دلیل محبوب بودن راجا آنکیت نجات یافته بود، می گیرد. شرکت کنندگانی که این هفته نامزد شده اند تینا، سامبول، نیمریت و ام سی استن هستند.

عبدو از شیو شکایت می کند که همه به هندی صحبت می کنند پس من چه کنم؟ شیو به او می گوید که باید این را به مردم بگوید و می گوید این دیگر تکرار نمی شود. تینا از شالین می پرسد که قدرت یکدیگر چگونه است؟ شالین می‌گوید وقتی نامزد شدی از مردم خواستم با تو صحبت کنند، زیرا احساس ضعف می‌کردی. او می گوید تو مرا بالا نمی آوری، تو مرا زمین می گذاری. عبدو می رود و داخل کمد تخت پنهان می شود. ساجد می گوید سعی می کند جلب توجه کند.

Archana به Nimrit می گوید که من شما یک شرکت کننده ضعیف هستید زیرا وقتی دیگران اشتباه می کنند به دیگران نمی گویید. میگه نه اینطوری نیست حتی وقتی شیو اشتباه می کند، به او می گویم، من فقط دعوا نمی کنم یا با صدای بلند فریاد نمی زنم. این طبیعت من است. در همین حال تینا به شالین می گوید که به حرف هایش فکر نکن و بخواب.

این همه برای امروز است، منتظر بروزرسانی های بیشتر باشید!

Claudia Larsen

پیشگام وب. خالق حرفه ای درونگرا. پزشک آبجو. شیطان متعصب تلویزیون.

Digital currencyبهترین مشاور کنکوربهترین اکستنشن مژه اصفهانخبربهترین سالن زیبایی تبریزdigital currency channelدانشگاهبهترین سالن زیبایی اصفهانGuide to buying household appliancesdigital currency tutorial
تماس با ما