بشقاب پرنده های چینی بر فراز آسمان آمریکا!

فرارو- نهادهای اطلاعاتی آمریکا مدعی اند، آن چه به عنوان بشقاب پرنده در آسمان ایالات متحده، توسط برخی از مردم در واقع، در پپادهای جاسوسی چینی ها است.

به گزارش فرارو به نقل از rahnamato، سازمان های اطلاعاتی ایالات متحده، سالها، وقت ها، صرف مطالعه ویدئوهای مرتبط با صدها بشقاب پرنده شده اند که در شبکه های اجتماعی و وب سایت های مختلف، به عنوان بشقاب پرنده ثبت شده است، اکنون به نظر می رسد که چه سال ها به عنوان بشقاب پرنده، میشد را شناسایی کنند. در واقع پهپادهای جاسوسی چینی ها هستند.

پهپادهای جاسوسی چینی

نیویورک تایمز به نقل از مقامات وزارت دفاع ایالات متحده در گزارشی، اشاره کرده است که طی سالهای اخیر موضوعی بسیار داغ و مورد توجه قرار گرفته است، این موضوع تا حدی جدی است که پنتاگون، یک کارگروه ویژه برای بررسی این ماجرای بشقاب است. پرنده ها، اختصاص داده شده است.

اما اکنون و با بررسی‌های مرتبط، مشخص می‌شود که ماجرای یوفو، آدم فضایی‌ها و بشقاب پرنده‌ها از مبانی بی پایه است و پشت پرده رویدادهای مرتبط با بشقاب پرنده‌ها، چینی‌ها حضور دارند.

اکنون سؤالی که برای آمریکایی‌ها ایجاد شده است، این است که فناوری‌های جاسوسی چینی‌ها تا چه حدی یافته‌ها و آنها را در جستجوند تا چه سطحی از اطلاعات را با این روش، انجام دهند.

بشقاب پرنده های چینی

در بخشی از گزارش پنتاگون، به این موضوع اشاره شده است که احتمالاً برخی از مشاهدات محیطی که به عنوان بشقاب پرنده ثبت می‌شود از انعکاس نور و توهم بینایی است.

این مطالعه جدید در ژوئن 2021 منتشر شده و شامل 144 مورد از ادعاهای مربوط به بشقاب پرنده ها است که دولت ایالات متحده بین سالهای 2021 تا 2021 ثبت شده است. در گزارش پنتاگون توضیحاتی درباره فناوری‌هایی ارائه می‌شود که توسط چین، روسیه و سایر کشورها و برخی نهادهای غیر دولتی برای جاسوسی استفاده می‌شود و در نهایت به این نکته اشاره می‌شود که گاهی اوقات در جریان طوفان‌ها یا شرایط ناپایدار آب و هوایی، برای یا افرادی که در جریان هستند. حتی بالن‌های هواشناسی نیز به اشتباه به عنوان بشقاب پرنده دیده می‌شوند.

Felipe Holmes

گیک تلویزیون متخصص رسانه های اجتماعی ایجاد کننده. نویسنده پرشور. نینجا سفر افراطی. کل کارآفرین معتاد به اینترنت

تماس با ما