بسیجی کازرونی بر اثر ضربه چاقو جان باخت

یک جوان بسیجی اهل شیراز شامگاه پنجشنبه در پی حمله به وی با چاکو جان باخت.

به گزارش ایرنا، بهروز نبیئی عضو پایگاه مقاومت بسیج، ولی عصر (عج) مسجد صاحب الزمان کازرون شامگاه پنجشنبه پس از مراسم سوگواری، در کنار مسجد با چاقو مورد حمله قرار گرفت و دار فانی را وداع گفت.

فرماندهی مدیریت شهرستان کازرون بامداد روز جمعه از کشف قتل عمد و دستگیری قاتل این جوان بسیجی کمتر از یک ساعت خبر داد.

بنا بر پایگاه اطلاع رسانی پلیس، سرنگ «اسماعیل زراعتیان» گفت: حوالی ساعت 220 پنجشنبه 10 شهریورماه در پی اعلام مرکز فوریت های پلیسی 110 مبنی بر گزارش فوری به قتل یک جوان 27 ساله بسیجی در یکی از محلات شهرستان، مسئول مدیریت برای بررسی موضوع. به محل مورد نظر اعزام شدند.

وی افزود: در تحقیقات به عمل آمده مشخص شد مقتول (جوان ۲۷ ساله بسیجی) به وسیله ضربات چاقو از ناحیه سینه مجروح و به علت جراحات وارد شده به قتل رسیده است.

دستگیری قاتل

دستگیری قاتل

این مقام مدیریتی افزود: با توجه به متقابل شدن قاتل و همدستش از محل درگیری، مأموران یگان امداد با هماهنگی مرجع قضائی تحقیقات خود را در خصوص دستگیری قاتل و علت آن قتل شروع و در کمتر از یک ساعت در یک عملیات ضربتی و غافلگیرانه موفق به انجام می شود. شناسایی و دستگیری قاتل ۱۵ ساله و همدست ۱۸ ساله اش در یکی از محلات شهر شدند.

فرماندهی مدیریت شهرستان کازرون گفت: بنا بر تحقیقات به عمل آمده و با ارائه اسناد و مدارک، به دلیل و انگیزه خود از ارتکاب این جنایت راات قبلی عنوان کرد.

سرهنگ زراعتیان به منظور اجرای این گونه حوادث ناگوار به توصیه می کند: هنگام بروز خشم و عصبانیت از هر اقدامی در مورد و تصمیم گیری عجولانه خودداری کنند.

بنا بر این گزارش، قاتل و همدستش پس از تشکیل پرونده تحویل مرجع قضایی شدند.

شهرستان کازرون در ۱۲۰ کیلومتری غرب شیراز واقع است.

John Warren

طرفدار پرشور وب. خالق تایید شده مبشر اینترنتی آزاد. برگزارکننده برنده جایزه گیمر. زامبی مادام العمر.

تماس با ما