برنامه تلویزیونی جدید رینگ یک ترفند بازاریابی ویروسی درخشان اما شوم است

تسلط آن بر بازار، در نتیجه تلاش‌های رینگ، از سال 2016، برای مشارکت با سازمان‌های مجری قانون، حاصل شد.

در نقاط مختلف، این شرکت دوربین‌های رایگان را به افسران فردی و همچنین کل بخش‌ها ارائه می‌کرد که اغلب در ازای تبلیغ Ring در حوزه قضایی افسران بود. برای مدتی، آنها همچنین به شرکای پلیس یک پورتال ویژه برای دسترسی به ویدیوهای جامعه ارائه کردند – تنها پس از گزارش رسانه های متعدد در مورد این روند که با اعتراض عمومی همراه شد، متوقف شد. با این حال این مشکل پلیس رینگ را متوقف نکرد. در اوایل تابستان امسال، در پاسخ به درخواست سال 2019 برای اطلاعات از سناتور اد مارکی، این شرکت پذیرفت که حداقل 11 بار در سال جاری محتوای ویدئویی را بدون رضایت مالک ویدئو به مجریان قانون تحویل داده است.

کریس گیلیارد، محقق مدعو در مرکز شورنستین مدرسه کندی هاروارد و منتقد سرسخت فناوری‌های نظارتی، می‌گوید: «هر کاری که آمازون انجام می‌دهد، رشد، گسترش و دسترسی را در اولویت قرار می‌دهد. از این نظر، «حلقه ملت به بهترین وجه در امتداد یک پیوستار قرار دارد … این ابتکار جدید به نظر تلاشی برای تقویت پذیرش اجتماعی از حلقه است.

بنابراین، اکنون، گیلیارد توضیح می دهد، جای تعجب نیست که این شرکت به یک استراتژی جدید برای عادی سازی بیشتر نظارت روی آورده است.

همه در “سرگرمی” خوب

این جنبه‌های تاریک‌تر فناوری نظارت بخشی از آن نخواهد بود حلقه ملتروایت به هر حال، آن‌ها دقیقاً با مأموریت نمایش مطابقت ندارند، همانطور که جیمی سیمینوف، بنیانگذار رینگ، در بیانیه‌ای مطبوعاتی بیان کرد: «به دوستان و خانواده یک راه سرگرم‌کننده جدید برای لذت بردن از زمان با یکدیگر ارائه دهند».

درعوض، در یک چرخه خودتقویت‌کننده، نمایش به‌طور قابل‌توجهی مخاطبان ویدیوهای Ring، مجموعه سازندگان بالقوه ویدیو Ring، و سپس (و مهم‌تر از همه) تعداد دوربین‌های Ring در طبیعت را افزایش می‌دهد. و بسیاری از این مشتریان جدید احتمالاً دو بار در مورد اینکه دوربین Ring جدید آنها واقعاً چه می کند فکر نمی کنند.

“حلقه به خود افتخار می کند که به طور باورنکردنی در دسترس است، [but] گواریگلیا از بنیاد Electronic Frontier توضیح می‌دهد که هنوز هم به نوعی یک چیز فنی است. اما اگر اقوام غیرتکنولوژیک خود را تمام روز جلوی تلویزیون پارک کنید و خنده‌دارترین ویدیوهای خانگی را از دوربین‌های Ring ببینند، Ring ممکن است به مخاطبانی سرایت کند که شاید آمازون زمان کمتری برای ورود به آن داشته باشد.

به عبارت دیگر، اگر شرکت راه خود را داشته باشد، حلقه ملت، نمایش تلویزیونی، ما را یک قدم به یک کشور حلقه، IRL نزدیکتر خواهد کرد.

Fletcher Hobbs

نینجا آبجو عمومی. محقق اینترنت. معتاد وب هیپستر پسند. خواننده مغرور. زیاد می افتد

تماس با ما